Krewetki słodkowodne

Sortowanie:
Znaleziony: 13 ogłoszenie w kategorii Akwarystyka Polska: Wszystkie miasta
Krewetki słodkowodne
Krewetki słodkowodne
1 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Krewetki neokardiny trzymane na kranówce łatwe w c hodowli pochodzą z mojego akwarium gorąco polecam

Krewetki słodkowodne  Sakura Fire red
Krewetki słodkowodne Sakura Fire red
2 zł
30+ kilka dni temu

Krewetki sakura fire red Sprzedam nadwyżkę z własnej hodowli krewetki młodziutkie około 4 tygodni i 1 - 1.3 cm. Pięknie się prezentują. Hodowane na kranuwie ph 7-7.3 minimalna ilość 25.

Krewetki Red cherry po Bloody Mary
Krewetki Red cherry po Bloody Mary
2 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Witam Sprzedam krewetki słodkowodne „Red Cherry”. Osiągają od 2 do 3 centymetrów długości. Łatwe w hodowli, szybko się aklimatyzują i rozmnażają. Polecam, krewetki bo to idealne rozwiązanie do posprzątania akwarium ze zbędnych resztek pokarmów i glonów.

Eustralis stellata
Eustralis stellata
4 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Witam. Mam do zaoferowania roślinkę akwariową Eustralis Stellata. Cena za 1 gałązkę. W ofercie mam też inne rośliny akwariowe i krewetki słodkowodne.

Akwarystyka ryby
Akwarystyka ryby
321 zł
Oświęcim 30+ kilka dni temu

Akwarystyka nicefish to ryby morskie oraz słodkowodne,bojowniki,koralowce,pokolce,krewetki,koralowce www.nicefish.pl to rowniez produkty wykonywane w specjalistyczntmych firmach zewnetrznych,laboratoriach nazlecenie nicefish polska.

Mech Fissidens fontanus - Phoenix moss
Mech Fissidens fontanus - Phoenix moss
5 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Witam. Mam do zaoferowania roślinkę akwariową Fissidens fontanus - Phoenix moss. Podana cena za 10 gałązek. W ofercie mam również inne rośliny akwariowe, ślimaki i krewetki słodkowodne.

Limnobium rozłogowe - Limnobium laevigatum
Limnobium rozłogowe - Limnobium laevigatum
05 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Witam. Mam do zaoferowania roślinkę akwariową Limnobium rozłogowe - Limnobium laevigatum. Limnobium to roślina pływająca po powierzchni wody, która pomaga w walce z glonami. Cena dotyczy 1 roślinki. W ofercie mam również inne rośliny akwariowe i krewetki słodkowodne.

Milimeter moss - Barbula sp.
Milimeter moss - Barbula sp.
5 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Witam. Mam do zaoferowania roślinkę akwariową Milimeter moss - Barbula sp. Cena dotyczy 10 gałązek. Jest to mało wymagający mech akwariowy. Szczepi się go m.in. na kamieniach i korzeniach. W ofercie mam również inne rośliny akwariowe, ślimaki i krewetki słodkowodne.

Krewetki Sulawesi Yellow Nose
Krewetki Sulawesi Yellow Nose
15 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania piękne krewetki Sulawesi Yellon Nose słodkowodne najbardziej czerwone z sulawesi. Wyhodowane u mnie. Żyją w parametrach ph 7,5 - 8,5 Gh 4-8, Kh 2-5. Temp 26-30 stopni. Krewetki żywią się glonami ale nie pogardzą suchym pokarmem. Bardzo aktywne krewetki. Kolory od czerwonego aż do bordo, ogonek, nogi i nosek mają koloru żółtego. Krewetki są z mojej hodowli. Wysyłam krewetki i tez odbiór osobisty w centrum Gliwic. Cena podana w ogłoszeniu jest za 1szt. Pytania proszę dzwonić lub pisać.. 782-013-428 . Zapraszam na mój kanał na YouTube tam jest filmik moich krewetek... https://youtu.be/BrOP3fq5tnw

Krewetki Neocaridiny
Krewetki Neocaridiny
2 zł
Tychy 30+ kilka dni temu

Witam posiadam Krewetki słodkowodne, trzymane na wodzie kranowej. Neocaridiny , nadające się jako ekipa sprzątająca z glonów, w sam raz dla początkującego akwarysty sprzedam odbiór osobisty kontakt wyłącznie telefoniczny po 14 godzinie, proszę dzwonić a nie pisać na OLX ,na OLX jestem rzadko

Krewetki Caridina MIX kolorów
Krewetki Caridina MIX kolorów
5 zł
Krzeszyce 30+ kilka dni temu

Witam. Mam do sprzedania krewetki słodkowodne z gatunku Caridina Mix kolorów czerwono-białe,czarne,niebieskie, ok.20szt. cena za szt. Krewetki hodowane na wodzie RO+ mineralizacja Oferowane skorupiaki mają wielkość 0.8 - 1.5 cm Możliwość wysyłki kurierem DHL koszt 23zł z ogrzewaczem lub odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu dla obu stron w Gorzowie Wlkp. lub Krzeszycach nie wysyłam za pobraniem Dostępne akwarium kompletne z krewetkami , mchy do krewetek gratis, Zapraszam

Dorosłe Krewetki Neocardina Mieszane
Dorosłe Krewetki Neocardina Mieszane
2 zł
Garwolin 30+ kilka dni temu

Sprzedam krewetki akwariowe, są to bardzo pożyteczne zwierzęta zamieszkujące akwaria słodkowodne, nie dość że fajnie jak coś się chowa w mchu biega po dnie to jeszcze je glony, oraz zjadają resztki pokarmu (Czerwone po 4zł) Preferowany odbiór osobisty, w celu skontaktowania się proszę pisać wiadomość prywatną bądź dzwonić pod numer telefonu.

Podłoże aktywne Controsoil 10L czarne/brazowe
Podłoże aktywne Controsoil 10L czarne/brazowe
145 zł
Marki 30+ kilka dni temu

Specjalistyczne akwarystyczne podłoże aktywne które obniża ph wody i Twardość ogólną dzięki czemu znacznie łatwiej utrzymuje określone parametry dla ryb i roślin które wymagają lekko kwaśnej wody takich jak na przykład gatunki z Ameryki Południowej kiryski dyski lub krewetki słodkowodne z rodziny caridina. Podłoże dostępne jest w workach 10 litrowych w dwóch kolorach czarnym oraz brązowym. Specjalnie przygotowany granulat ułatwia roślinom rozrost korzeni i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza a także dość dużą powierzchnię dla bakterii nitryfikacyjnych. Jest to jedno z najlepszych podłoży dostępnych Obecnie na rynku bardzo popularne w Azji a także w Stanach Zjednoczonych.

Filtr