Wgłębka roślina pływająca

Sortowanie:
Znaleziony: 12 ogłoszenie w kategorii Akwarystyka Polska: Wszystkie miasta
WGŁĘBKA roślina pływająca Duża porcja
WGŁĘBKA roślina pływająca Duża porcja
15 zł
nowe Gniew 30+ kilka dni temu

WGŁĘBKA roślina pływająca z mojego zbiornika, idealna dla młodego narybku, mega duża porcja. Nie wysyłam

wgłębka roślina pływająca
wgłębka roślina pływająca
1 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Piękna , gruba wgłębka. Bez nawozów, jedynie dobre oświetlenie led. Porcja ok. 5 cm X 5 cm..Mogę zamienić się na inne rośliny lub glonojady, kirysy, inne rośliny..

Wgłębka roślina pływająca
Wgłębka roślina pływająca
Bieruń 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania lub zamiany roślinę pływającą Wgłębkę,roślina ta świetnie sprawdza się jako kryjówka dla narybku, jest idealna dla ryb labiryntowych które robią gniazda na tafli wody( gurami,prętnik,bojownik)zamienię na jakieś rybki lub krewetki ale zamienię tez za samiczkę gurami ..pisz a się dogadamy :)

Wgłębka, roślina pływająca, mech schronienie dla rybek, krewetek
Wgłębka, roślina pływająca, mech schronienie dla rybek, krewetek
Przasnysz 30+ kilka dni temu

Wgłębka, roślina pływająca, świetne schronienie dla narybku i krewetek, pochłania groźne dla ryb azotany. Cena 5zł za porcję ok. 250ml, całe pudełko widoczne na zdjęciu 15zł lub zamienię za coś z akwarystyki (rybki, rośliny, krewetki). Tylko obiór osobisty - Przasnysz. Jeśli nie odbieram telefonu proszę o SMS.

Wgłębka roślina pływająca akwarium
Wgłębka roślina pływająca akwarium
5 zł
Ostrów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Sprzedam roślinkę pływająca o nazwie wgłębka z prywatnego akwarium. Doskonale sprawdza się jako kryjówka dla narybku lub w celu miejscowego zacienienia akwarium. Cena za porcje około 5x5cm widoczna na zdjęciu.

Nurzaniec (trawka), wgłębka roślina pływająca.
Nurzaniec (trawka), wgłębka roślina pływająca.
1 zł
Zduńska Wola 30+ kilka dni temu

Nadwyżka roślinek z własnej hodowli. Cena od 0,5zł do 1,5zł.Odbiór osobisty. Proszę o kontakt telefoniczny.

Wgłębka wodna roślina akwariowa
Wgłębka wodna roślina akwariowa
5 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Sprzedam wgłębka wodna ok 1 szklanka . Roślina na trawnik lub jako pływająca. Polecam

Wgłębka wodna duża porcja
Wgłębka wodna duża porcja
6 zł
Grudziądz 30+ kilka dni temu

Witam bardzo serdecznie zapraszam do zakupu Super okazja Duża porcja Wgłębka wodna Wyjątkowo dekoracyjna roślina akwariowa na środkowy plan akwarium. A także jako roślina pływająca. Wspaniała roślina dla akwarium Ogólnego aby mogli się schować narybek np ryb żyworodnych Czy też do krewetek Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 600581711 Zapraszam również do innych moich ogłoszeń

Duży zestaw roślin - kilkadziesiąt sztuk kilkanaście gatunków
Duży zestaw roślin - kilkadziesiąt sztuk kilkanaście gatunków
20 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Rośliny z mojego akwarium, idealny zestaw startowy, z łatwymi roślinami do obsadzenia wszystkich planów. - rogatek (roślina pływająca w toni, przypominająca choinkę) - pistia (roślina pływająca na powierzchni, korzenie stanowią dobre schronienie dla narybku) - nurzaniec zwykły (trawa akwariowa, szybko rosnąca) - mech (mix, prawdopodobnie jawajski i christmass) - mech phoenix - zosterella dubia (roślina łodygowa) - najas (roślina łodygowa) - rotala indica (roślina łodygowa) - shinnersia rivularis - heteranthera, charakterystyczna roślina o jasnozielonych spiczastych liściach - krypotokoryna (rozeta o sercowatych liściach) - hygrofila polysperma (roślina łodygowa) - wgłębka, wątrobowiec stanowiący dobre schronienie dla narybku Sadzonki mają od 5 do ok 30cm dł, ogólnie cały zestaw zajmuje ok 1l objętości. Odbiór osobisty przy skrzyżowaniu Reymonta i Żeromskiego. Uprzejmie proszę dzwonić lub kontaktować się przez olx nie odpowiadam na SMSy.

Riccia Fluitans ( po prostu wgłębka)
Riccia Fluitans ( po prostu wgłębka)
4 zł
Tarnów 30+ kilka dni temu

Wyjątkowo dekoracyjna roślina akwariowa na środkowy plan akwarium. A także jako roślina pływająca. Chętnie wykorzystywana do tworzenia aranżacji w akwariach w stylu holenderskim. Riccia fluitans ma barwę jasnozieloną. Jest wątrobowcem, więc nie posiada korzeni, łodygi ani liści – tworzy tzw. plechę. Wgłębka wodna rozrasta się we wszystkich kierunkach, rośnie szczególnie intensywnie w kierunku światła. Tempo wzrostu można określić jako szybkie. Porcja 4 zł

Wgłębka roślina akwariowa dla początkujących
Wgłębka roślina akwariowa dla początkujących
5 zł
Oświęcim 30+ kilka dni temu

Witam do sprzedania mam Wgłębkę wodną porcja za 5 zł to kulka o średnicy około 5 cm Wgłębka wodna (Riccia fluitans) Roślina ta bardzo szybko przystosowuje się do nowych warunków. Jest rośliną bardzo plenną i rozmnaża się w wyniku wegetatywnego podziału plechy. Może zarosnąć całe akwarium, o ile nie ma w nim większych ryb roślinożernych. SADZENIE: Wgłębka wodna jest rośliną którą można obsadzić wszystkie obszary akwarium. Może być rośliną pływającą, utworzyć z niej pierwszoplanowy trawnik lub 2 lub 3 planową roślinę porastającą elementy dekoracyjne akwarium. Bardzo fajnie sprawuje się jako element dekoracyjny korzeni zanurzonych w akwarium. Wgłębka jest rośliną bez systemu korzeniowe dlatego należy przymocować ją do podłoża za pomocą żyłki, nici lub drobnej siateczki. Jest rośliną która bardzo szybko przystosowuje się do nowych warunków, dlatego może być hodowana przez większość akwarystów. Wgłębka stanowi dobry element naturalnego oczyszczania wody z nadmiaru azotanów i fosforanów. Dodatkowo pływająca wgłębka zaciemnia akwarium. Może stanowić przez to element profilaktyki antyglonowej. wgłębka to bardzo dobre miejsce do schronienia dla narybku.

Wgębka wodna - roślina do akwarium dla krewetki i ryb akwariowych
Wgębka wodna - roślina do akwarium dla krewetki i ryb akwariowych
6 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Wgłębka wodna to roślina pływająca lub przybierająca niemal każdy kształt. Przy odpowiednich warunkach bardzo szybko się rozrasta. Łatwa w hodowli! Tak jak na zdjęciu, wgębka jest uformowana w kulkę, która opada na dno. -> Cena uzależniona od wielkości rośliny. Może wjechać się od 6zł do 16zł Największe krzyści: Krewetki uwielbiają ją tak samo jak mech. Ryby labiryntowe chętnie budują swoje gniazda z piany wśród kawałków plechy. Pięknie prezentuje się w akwarium oraz cieszy oczy hodowcy.