Sortowanie:
Znaleziony: 445 ogłoszenie w kategorii Psy Polska: Wszystkie miasta
Suczka  szuka domu
Suczka szuka domu
nowe Jędrzejów 30+ kilka dni temu

Suczka jrt szuka nowego domu zaszczepiona i odrobaczona wiecej informacji na telefon polecam

Suczka szuka domu
Suczka szuka domu
Radom 30+ kilka dni temu

Buba szuka domu! Szukamy domku dla suni znalezionej wczoraj bezładnie biegającej między samochodami na trasie E7. Suczka nie miała chipa, nikt się po nią nie zgłosił. Buba ma ok. 1,5 roku. Jest bardzo przyjacielska, uwielbia ludzi i przytulanie. Bardzo pozytywnie reaguje na psiaki, zarówno suczki, jak i psy. Sama zachęca je do zabawy. Ładnie radzi sobie na smyczy, jest zaciekawiona otoczeniem, węszy, ale co chwilę szuka kontaktu z człowiekiem. Idealny byłby dla niej domek z drugim psiakiem, czuje się zdecydowanie pewniej przy czworonożnym przyjacielu . Potrzeby fizjologiczne załatwia na dworze. Została odrobaczona, zabezpieczona przed kleszczami, wykąpana i wyczesana. Buba waży prawie 21 kg, sięga do kolana. Suczka przebywa w Radomiu. Możemy pomóc w transporcie

Taja suczka szuka domu
Taja suczka szuka domu
Białystok 30+ kilka dni temu

TAJA SUNIA ZAMKNIĘTA W KOJCU SZUKA DOMU. Taja to około 4 letnia suczka, która po nagłej śmierci właściciela trafiła do kojca i bardzo źle ten pobyt znosi. Kojec to był jedyny ratunek żeby nie pojechała do schroniska. Jaka jest Taja. Taja jest przeurocza, kocha człowieka całym swym dużym ciałkiem (jadła bułeczki i trochę się jej przybrało na wadze). Sięga do kolana. Jest bardzo posłuszna, chodzi na smyczy. Bez problemu toleruje inne psy. Do kotów stosunek nieznany. Przed adopcja zostanie wysterylizowana. Jest zaszczepiona i zachipowana. Przebywa w okolicach Zambrowa (Podlasie) pod moją opieką. Obowiązują procedury adopcyjne. Kontakt w sprawie adopcji Anka 504113053, Monika 502152505 Dziękuję

Bezimienna suczka szuka domu
Bezimienna suczka szuka domu
Poznań 30+ kilka dni temu

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Wojtyszkach (województwo łódzkie) na adopcję czeka średniej wielkości 8-letnia suczka. Jest psem łagodnym, spokojnym i bojaźliwym. Stresuje się chodzeniem na smyczy. W stosunku do opiekuna jest łagodna, do obcych osób zdystansowana i raczej nie zabiegająca o ich uwagę. Dobrze czuje się w towarzystwie innych psów. Szuka spokojnego, odpowiedzialnego domu bez dzieci. Najlepiej czułaby się mieszkając z dala od zgiełku i szumu miasta. Potrafi wspinać się po płotach jak kot, w nowym domu nie powinna być pozostawiona bez kontroli w ogrodzie. Dużo w życiu przeszła, potrzebuje opieki i uwagi człowieka, który ją pokocha. Sunia przeszła zabieg sterylizacji. Nie ma ona imienia, dzwoniąc do schroniska należy podać jej numer CHIP: 98*****00072168. Telefon kontaktowy: 51*******40 Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek 9.00 do 15.00 (13.00-13.30 przerwa) Sobota 9.00 do 13.00 (dwie soboty w miesiącu) W niedzielę i święta biuro adopcyjne jest nieczynne. W przypadku dużej odległości do schroniska można umówić transport psa: 60*******14.

GAJA - młoda suczka szuka domu
GAJA - młoda suczka szuka domu
Jasło 30+ kilka dni temu

GAJA - bardzo przyjacielska i łagodna, młoda suczka szuka domu.W domu utrzymuje czystość, zna zasady. Lubi jeździć samochodem. Wpatrzona w człowieka. Pozytywnie nastawiona do wszystkich ludzi i dzieci. Szybko się uczy. Przybiega na przywołanie. Lepiej jednak żeby była jedynym psem w domu, gdyż nie przepada za wszystkimi psami. Średniej wielkości, tak na wysokość kolana. Waga 24 kg. Wiek: ok. 1,5-2 lata. Zadbana.Preferowany dom z ogrodem- teren musi być ogrodzony.Suczka jest pod opieką gminy Brzyska. Jest gotowa do adopcji: zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana i wysterylizowana.Kontakt z UG Brzyska tel. ☎ (13) 426 29 53 lub ☎ 694 944 354 (popołudniami i w weekend).

Fera - cudowna, kontaktowa suczka szuka domu
Fera - cudowna, kontaktowa suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Urocza, ruda suczka szuka dobrego domu‼ FERA jest psiakiem średniej wielkości, bardzo przyjazna i kontaktowa. Sunia lgnie do ludzi, jest łagodna także w stosunku do innych zwierząt, akceptuje dzieci. Fera może mieć około 2 lat. Została odebrana ze złych warunków, szukamy teraz kochającego domu, który wynagrodzi jej dotychczasowe cierpienie‼ Fera odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. Pilnie szukamy dla niej kochającej rodziny‼ Suczka jest zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona. Przebywa w azylu pod Mińskiem Mazowieckim.

MILKA - śliczna, delikatna suczka szuka domu
MILKA - śliczna, delikatna suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Delikatna i wrażliwa Milka szuka domu już ponad 2 lata :-( Najlepiej czuje się w towarzystwie innego psa. Ładnie chodzi na smyczy, nie niszczy, nie brudzi w domu. Sunia jest młoda i zdrowa, weterynarz określił ją na ok. 4-5 lat. Ogólnie suczka jest grzeczna i niekłopotliwa. Obecnie przebywa w hoteliku dla zwierząt w okolicach Warszawy i oczekuje na nowy dom. Jest wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.

Suczka szuka domu
Suczka szuka domu
30+ kilka dni temu

FROTKA - sunia ma około 3 lat - mała , waży około 12 kg - wysokość, do połowy łydki - sierść krótka , - charakter teriera - pełna energii, chętna do zabawy, wesoła, zadziorna - spokojna, łagodna w stosunku do ludzi, nie przejawia żadnej agresji - nadaje się do domu ze starszymi dziećmi - potrafi chodzić na smyczy, ale wymaga dalszej nauki - toleruje inne psy ale stara się dominować - nie znamy jej reakcji na małe dzieci i koty - zaszczepiona - zaczipowana - będzie wysterylizowana - posiada książeczkę zdrowia - obowiązuje umowa adopcyjna - tylko do warunków domowych, pies nie nadaje się do kojca, budy!!! - więcej informacji pod numerem telefonu 880950140 - jeżeli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS, a wolontariuszka zawsze na niego odpowie - schronisko zapewnia bezpłatny dowóz psa do nowego domu (okolice Krakowa, Radomia, województwo świętokrzyskie i śląskie) Więcej zdjęć FROTKI oraz innych psów można obejrzeć na stronie Adoptuj Przyjaciela Kontakt wyłącznie telefoniczny.

Suczka szuka domu
Suczka szuka domu
Katowice 30+ kilka dni temu

Półtora roku temu, na wsi, w dziurze wykopanej w ziemi rozpoczęła się historia Rolki. Mama i dwójka szczeniaków, głodne i wyziębione codziennie walczyły o przetrwanie. Mama bardzo się starała, przynosiła dzieciakom co tylko mogła, aż pewnego dnia poszła i nigdy nie wróciła. Dzieci w poszukiwaniu jedzenia przychodziły do gospodarstw, ale niestety zamiast jedzenia dostały tylko krzyki i kamienie rzucane w ich stronę. Dwa szczeniaki błąkające się po wsi i kradnące jedzenie tylko przeszkadzały. W końcu zgłoszone przez mieszkańców, trafiły do piekła. Wyobraźcie sobie najgorsze schronisko, jakie możecie, w każdym boksie jakieś zwierzę przeżywa swój własny dramat. Codziennie głodne, zmarznięte, wystraszone, zastanawiające się, czy tym razem człowiek uderzy, czy może da spokój. Rolce się udało, została wyrwana z piekła i trafiła do schroniska, w którym pies jest ważny, kochany, ale schronisko nawet najlepsze, to dalej nie jest dom. Takie psy jak ona, nie mają szans na adopcję, gryzące ze strachu, nie potrafiące chodzić na smyczy, załatwiające się pod siebie na widok człowieka, a w boksie można zobaczyć tylko ogon, bo tylko jego nie udało się schować przed światem, za budę. W takim stanie trafiła do mnie (dom tymczasowy), ale teraz to zupełnie inny pies. Pięknie chodzi na smyczy, załatwia się na spacerach. Uwielbia przytulać się do ludzi, których zna. Sama zabiega o kontakt z człowiekiem. Do obcych dalej jest nieufna, raczej woli pozostać niewidoczna. W nowym domu będzie potrzebowała dużo czasu, żeby pokazać, jaka jest naprawdę. Może trafić do domu z innymi psami, koty są jej obojętne. Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona i gotowa do adopcji. Obowiązuje procedura adopcyjna. Więcej informacji pod numerem telefonu: 530 684 405, 690 910 338

Suczka szuka domu
Suczka szuka domu
Dywity 30+ kilka dni temu

Spokojna suczka. Znalazłem ją i zaszczepiłem. Nie może niestety u mnie zostać. Może ktoś przygarnie. Ma około 2 - 3 lat

Suczka szuka domu
Suczka szuka domu
Limanowa 30+ kilka dni temu

Znaleziono błąkającą się bardzo przyjazna suczkę. Młoda ma nie więcej niż 1 rok. Wychudzona, niewielkich rozmiarow. Teraz waży może 5kg:) bardzo przyjazna i pogodna Sam posiadam już suczkę niezbyt tolerująca inne psy. Szukam domu dla ego przyjaznego psiaka.

Suczka szuka domu.
Suczka szuka domu.
Jarosław 30+ kilka dni temu

Zaszczepiona i odrobaczona czeka na nowego właściciela. Proszę pisać mogę podesłać więcej zdjęć.

Suczka szuka domu
Suczka szuka domu
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Poznajcie Sonie - sunie, która urodziła się i spędziła 4 długie lata na łańcuchu To początkowo wycofana sunia, bo człowiek jest dla niej kimś obcym. Ale nie jest agresywna. Jest przyjacielska i łagodna. Po chwili zaczyna merdac ogonkiem. Suczka już od roku jest ogłaszana grzecznościowo do oddania ale nikt się w niej nie zakochał Sunia jest zaszczepiona, wysterylizowana i gotowa do adopcji. Prosimy pomóżcie zerwać ten okropny łańcuch z tej niedużej istotki Adopcja możliwa na terenie całego kraju. Kontakt w sprawie adopcji 78*****25 jeśli nr nie odpowiada prosimy zostawić wiadomość SMS o treści Sonia, oddzwonimy.

Malutka suczka szuka domu
Malutka suczka szuka domu
Krapkowice 30+ kilka dni temu

Jestem Łapka i mam skończone 2 miesiące. Jestem bardzo żywiołowym szczeniakiem i uwielbiam się bawić, gryźć i szarpać wszystkie zabawki jakie tylko wejdą pod moje małe ząbki. Zostałam już odrobaczona, zachipowana i wykąpana. Jestem w trakcie nauki załatwiania się na podkłady higieniczne, idzie mi całkiem dobrze, lecz zdarzy się czasem mała wpadka, za to na smyczy radze sobie wyśmienicie. Gdy dorosnę powinnam ważyć około 15 kg i być do połowy łydki lub do kolana. Moim największym atutem jest brak ogonka, spokojnie urodziłam się już bez niego, nikt mi nie robił krzydwy. Poza małym mankamentem, a może uroczym znakiem rozpoznawczym jestem całkowicie zdrowa i gotowa do obdarowania miłością nową rodzinę. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, śmiało piszcie do mojej tymczasowej opiekunki, na pewno na nie odpowie. Obowiązuje cała procedura adopcyjna, której pierwszym etapem jest ankieta adopcyjna, w celu uzyskania dostępu do niej prosiłabym o wiadomość prywatna, lub telefon na numer 505 743 784 .Gdy ankieta zostanie zaakceptowana, będziemy się kontaktować z wybranymi osobami w celu dalszych procedur. Adoptującego będzie obowiązywać umowa adopcyjna w której zawarty jest obowiązek kastracji szczeniaka, gdy osiągnie odpowiedni wiek. Obecnie Łapka znajduję się w domu tymczasowym w Strzelcach Opolskich, w województwie opolskim, jednak gdy znajdzie się wymarzony dom, transport jest kwestią dogadania się.

Malutka suczka szuka domu
Malutka suczka szuka domu
Lublin 30+ kilka dni temu

Czika to malutka ok 2 letnia suczka o wadze ok 6 kg. Czika została znaleziona na jednej z lubelskich wsi. Jest bardzo towarzyska, uwielbia towarzystwo człowieka i przytulanie. Ładnie chodzi na smyczy zachowuje czystość. Jest odpchlona i odrobaczona wkrótce czeka ją szczepienie. Przed adopcją obowiązuje wizyta przedadopcyjna w nowej rodzinie.

Mała suczka szuka domu
Mała suczka szuka domu
Łapy 30+ kilka dni temu

Tosia waży 5,5 kg. Jest grzeczna,spokojna, zgodna z kotami, z innymi psami. Umie chdzic na smyczy,zachowuje czystość w domu. Zdrowa,zaszczepiona od wscieklizny,wysterylizowana. Szuka spokojnego domu,bez małych dzieci. Jest nieco płochliwa,boi się krzyków,podniesionego glosu. Miała dotąd niełatwe życie i czas jej to wynagrodzić. Obowiązują procedury adopcyjne i umowa.

Młoda suczka szuka domu
Młoda suczka szuka domu
Piotrków Trybunalski 30+ kilka dni temu

Inne informacje dotyczące psiaka pod telefonem. Pieska oddam w dobre ręce. Nie odpowiadam na maile.

Mała suczka szuka domu
Mała suczka szuka domu
Tomaszów Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Sunia ma 6 tygodni średniej budowy jest już samodzielna i bardzo bystra i energiczna

Młoda suczka szuka domu
Młoda suczka szuka domu
Bełchatów 30+ kilka dni temu

Młoda, śliczna sunia szuka domu. Bardzo lubi zabawy z dziećmi, toleruje inne psy. sunia po sterylizacji. Więcej informacji pod numerem 663424171

Roczna suczka szuka domu
Roczna suczka szuka domu
Kraków 30+ kilka dni temu

Odbiór osobisty . Mieszkam w Wojslawicach woj swietokrzyskie Tel 795 808 582 Oddam w dobre ręce roczną suke, ojciec cane corso, matka owczarek niemiecki długowłosy. Jest bardzo przyjazna ,znakomicie broni podwórka. Z powodu zdrowia nie jestem w stanie się nią zajmować, ani tresować. Jednak muszę- choć ją kocham - proszę dać to ogłoszenie. Teraz doszła nastepna tragedia .Matka mi zmarła i muszę zaopiekować się niepełnosprawną córką i zamieszkać w mieście z powrotem :-( może znajdę tu dla niej dobry dom ,ona jest cudowna, tyle że bardzo silna i żywiołowa Odbiór osobisty . Mieszkam w Wojslawicach woj swietokrzyskie Tel 795 808 582

Bezimienna suczka szuka domu
Bezimienna suczka szuka domu
Wrocław 30+ kilka dni temu

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Wojtyszkach (województwo łódzkie) na adopcję czeka dużej wielkości 7-letnia suczka. Jest psem spokojnym, łagodnym i oddanym człowiekowi. W pierwszym kontakcie jest nieśmiała, ale szybko się otwiera. Potrafi ładnie chodzić na smyczy. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie wykazuje agresji w stosunku do kotów. Przeszła zabieg sterylizacji. Suczka nie posiada imienia, dzwoniąc do schroniska należy podać jej numer CHIP: 98*****00052219. Może zamieszkać w mieszkaniu w bloku lub w domu z ogrodem. Telefon kontaktowy: 51*******40 Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek 9.00 do 15.00 (13.00-13.30 przerwa) Sobota 9.00 do 13.00 (dwie soboty w miesiącu) W niedzielę i święta biuro adopcyjne jest nieczynne. W przypadku dużej odległości do schroniska można umówić transport psa: 60*******14.

Bezimienna suczka szuka domu
Bezimienna suczka szuka domu
Wrocław 30+ kilka dni temu

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Wojtyszkach (województwo łódzkie) na adopcję czeka średniej wielkości 9-letnia suczka. Jest łagodna, spokojna, ale nieco nieśmiała. Dogaduje się z innymi psami. Przyszły właściciel powinien poświęcić uwagę nauce chodzenia na smyczy, ponieważ w schronisku psy nie są wyprowadzane na spacery. Dobrze sprawdzi się w jej przypadku dom z drugim psem rezydentem. Przeszła zabieg sterylizacji. Suczka nie ma imienia, dzwoniąc do schroniska należy podać jej numer CHIP: 98*****00051109. Może zamieszkać w mieszkaniu w bloku lub w domu z ogrodem. Telefon kontaktowy: 51*******40 Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek 9.00 do 15.00 (13.00-13.30 przerwa) Sobota 9.00 do 13.00 (dwie soboty w miesiącu) W niedzielę i święta biuro adopcyjne jest nieczynne. W przypadku dużej odległości do schroniska można umówić transport psa: 60*******14.

Bezimienna suczka szuka domu
Bezimienna suczka szuka domu
Wrocław 30+ kilka dni temu

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Wojtyszkach (województwo łódzkie) na adopcję czeka średniej wielkości 7-letnia suczka. Jest psem kontaktowym, łagodnym i spokojnym. Ładnie chodzi na smyczy. Toleruje inne psy. Odrobinę stresuje się w nowych miejscach - w nowym domku, w pierwszych dniach będzie potrzebowała odrobinę więcej ciepła i spokoju aby przystosować się do nowych warunków. Przeszła zabieg sterylizacji. Suczka nie posiada imienia, dzwoniąc do schroniska należy podać jej numer CHIP: 98*****00057715. Może zamieszkać w mieszkaniu w bloku lub w domu z ogrodem. Telefon kontaktowy: 51*******40 Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek 9.00 do 15.00 (13.00-13.30 przerwa) Sobota 9.00 do 13.00 (dwie soboty w miesiącu) W niedzielę i święta biuro adopcyjne jest nieczynne. W przypadku dużej odległości do schroniska można umówić transport psa: 60*******14.

Bezimienna suczka szuka domu
Bezimienna suczka szuka domu
Poznań 30+ kilka dni temu

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Wojtyszkach (województwo łódzkie) na adopcję czeka średniej wielkości 6-letnia suczka. Jest łagodna, miła i towarzyska. Ma dobry kontakt z człowiekiem i innymi psami, ceni sobie pieszczoty. Potrafi chodzić na smyczy, ale gdy w około zbyt dużo się dzieje odrobinę się zacina. Przeszła zabieg sterylizacji. Suczka nie ma imienia, dzwoniąc do schroniska należy podać jej numer CHIP: 98*****00067942. Może zamieszkać w mieszkaniu w bloku lub w domu z ogrodem. Telefon kontaktowy: 51*******40 Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek 9.00 do 15.00 (13.00-13.30 przerwa) Sobota 9.00 do 13.00 (dwie soboty w miesiącu) W niedzielę i święta biuro adopcyjne jest nieczynne. W przypadku dużej odległości do schroniska można umówić transport psa: 60*******14.

Bezimienna suczka szuka domu
Bezimienna suczka szuka domu
Wrocław 30+ kilka dni temu

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Wojtyszkach (województwo łódzkie) na adopcję czeka 11-letnia suczka. Jest psem spokojnym, łagodnym, odrobinę nieśmiałym. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami. Przeszła zabieg sterylizacji. Przy poznaniu nowych osób potrzebuje chwili, aby się z nimi oswoić i ośmielić. Stresuje się chodzeniem na smyczy. Najlepiej czułaby się u boku spokojnych osób mieszkających w domu z ogrodem lub w mieszkaniu w bloku. Suczka nie ma imienia, dzwoniąc do schroniska należy podać jej numer CHIP: 98*****00043913. Telefon kontaktowy: 51*******40 Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek 9.00 do 15.00 (13.00-13.30 przerwa) Sobota 9.00 do 13.00 (dwie soboty w miesiącu) W niedzielę i święta biuro adopcyjne jest nieczynne. W przypadku dużej odległości do schroniska można umówić transport psa: 60*******14 .

Balbina- suczka szuka domu
Balbina- suczka szuka domu
Białystok 30+ kilka dni temu

Balbisia to psiecudna, ok 6 letnia suczka.Wazy ok 11 kg,to taki niżeł i dłużeł. Jest spokojna,grzeczna, nie potrzebuje towarzystwa innych psów,ignoruje je.Potrzebuje człowieka. To taka prawdziwa psia arystokratka,dystyngowana dama. Akurat na kanapę . Umie chodzić na smyczy. Wysterylizowana,zaszczepiona. . Jesli nie odbieram,proszę o smsa,oddzwonię, jak złapię zasięg. Obowiązuje umowa adopcyjna.

Dwuletnia suczka szuka domu
Dwuletnia suczka szuka domu
Biała Podlaska 11 dni plecy

Więcej informacji pod numerem telefonu 797 - pokaż numer telefonu -

Oddam psa suczkę / czekoladowa suczka szuka domu
Oddam psa suczkę / czekoladowa suczka szuka domu
30+ kilka dni temu

3 letnia suczka średniego wzrostu (do łydki, waży nie całe 10 kg) szuka nowego domu. Oxa jest szczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, zaczipowana, nie choruje. Od urodzenia mieszkała i mieszka nadal w domu. Cechy: - jest energiczna, lubi aktywne spacery i zabawy ze swoim właścicielem, kaganiec zakładam jej dla bezpieczeństwa w momencie kiedy spuszczam ze smyczy, - nie lubi niespodziewanych sytuacji (szybko jadąca hulajnoga czy deskorolka, na rower już nie reaguje) ani zatłoczonych miejsc, - nie lubi kotów, - nie akceptuje wszystkich psów w szczególności wilczurów, na spacerach okazuje wtedy wrogość (warczy, szczeka, ciągnie smycz - ale nie zachowuje się tak za każdym razem) - to zachowanie wymaga pracy - do ludzi zarówno dorosłych jak i dzieci jest nastawiona bardzo przyjaźnie - w domu ma swoje miejsce - nie śpi w łóżku, na kanapę wskakuje tylko wtedy gdy leży na niej jej polar lub kocyk, - zna podstawowe komendy (siad, łapa, leżeć, do nogi, idziemy, chodź, zostaw, nie wolno), szybko się uczy, za smakołyki wiele zrobi :) - nie przepada za jazdą samochodem ale podczas jazdy jest grzeczna, - w domu utrzymuje czystość ale ma problem z zostawaniem, wytrzymuje tylko kilka godzin sama (3-4 godziny max.) po tym czasie zaczyna szukać swojego właściciela i wyjścia, wpada w panikę - to zachowanie wymaga pracy, - jada w głównej mierze suchą karmę, czasami dostaje mokrą przeznaczoną dla psów oraz surowe warzywa i owoce, żwacze, kości z prasowanej skóry. Oxa jest psem: - dla osób, które miały już wcześniej psa i mają doświadczenie w obchodzeniu się nimi - dla osób cierpliwych, które będą potrafiły uczyć ją zostawać w domu oraz pohamować jej temperament w stosunku do innych psów, - dla osób, które są większość czasu spędzają w domu przynajmniej na początku dopóki nie nauczy się zostawać sama dłużej - w domu nie może być kotów. Dodatkowo przekażę jej rzeczy (legowisko, zabawki, kramę itp.) Możliwy "próbny" spacer, zapoznanie się z pieskiem. Jestem jej właścicielką od szczeniaka. Życie wywróciło mi się do góry nogami i z bólem serca muszę szybko znaleźć jej dom. Lokalizacja: Bibice k.Krakowa

Abi- wrazliwa suczka szuka domu
Abi- wrazliwa suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Abi to młoda ok. 8 miesięczna suczka. Jest drobna, sięga poniżej kolan, waży ok. 12 kg. Abi jest radosnym pieskiem, uwielbia towarzystwo człowieka i dopomina się o pieszczoty. Ładnie chodzi na smyczy. Abi ma wyznaczony termin strerylizacji, ale już można dzwonić w jej sprawie. Suczka przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie. tel 533 902 461 . Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki.

Carmen - urocza suczka szuka domu
Carmen - urocza suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Carmen to przeurocza, ok. 6-7 miesięczna suczka. Carmen jest radosnym pieskiem. Uwielbia towarzystwo człowieka, choć przy pierwszym kontakcie jest trochę nieufna. Carmen dogaduje się z innymi psami. Suczka posiada książeczkę zdrowia, szczepienia i całą profilaktykę, jest wysterylizowana. Carmen jest maym pieskiem, waży ok. 8 kg. Szukamy dla niej fajnego domu i rodziny, która ją pokocha. Suczka przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie, tel. 533 902 461 . Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki.

Tutsi młoda suczka szuka domu
Tutsi młoda suczka szuka domu
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Tutsi, Wulkan pozytywnej energii. W tym 6 miesięcznym, niespełna 10 kg ciele znajdziecie ogrom psiej miłości. Cieszy się na widok każdego spotkanego człowieka. Jest ufna, urocza, bardzo spragniona miłości i uwagi. Niestety zauważamy, że nikt dotąd nie poświęcał jej należytej uwagi, zatem jest chaotyczna, ma problem ze skupieniem uwagi dłużej niż kilka sekund. Na szczęście jest łasa na smakołyki i przy częstych powtórkach komend, przerywanych zabawą nadrabia stracony czas. Na jej korzyść przemawia młody wiek, otwartość w kontaktach z ludźmi wielki pociąg do parówek (za maleńki kawałek zrobi wszystko). Tutsi urodziła się prawdopodobnie we wrześniu 2020 roku. Nie znamy jej rodziców, ale patrząc na jej obecny wzrost i wagę prognozujemy, że nie przekroczy docelowo 15 kg. Będzie wzrostem znacznie poniżej kolana. W Tutsi nie ma cienia agresji, nie ma tendencji do podgryzania, ale z radości skacze na ludzi, zatem z uwagi na bezpieczeństwo małych dzieci, które może przewrócić nie polecamy jej do domu z całkiem malutkimi dziećmi. Szukamy dla Tutsi domu, który konsekwentnie kontynuować będzie naukę, uzupełniając jej braki i tym samym wychowując Tutsi na zrównoważonego, grzecznego psiaka. Tutsi posiada książeczkę zdrowia, jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana. Przebywa obecnie w Lublinie. Adopcja możliwa na terenie całego kraju (nie dowozimy zwierząt, ale pomagamy w organizacji transportu). Obowiązują procedury adopcyjne (wypełnienie ankiety, rozmowa z naszym przedstawicielem oraz podpisanie umowy adopcyjnej) W celu uzyskania ankiety prosimy o podanie nam zw wiadomości swojego adresu email.

Hanka - maleńka suczka szuka domu
Hanka - maleńka suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Hanka to przeurocza, dwumiesięczna suczka, urodziła się na początku stycznia 2021 roku. Hanka jest radosnym, skorym do zabawy szczeniaczkiem. Hanka jest po pierwszych szczepieniach., gotowa na nowy domek. Suczka będzie raczej małym bądź średnim pieskiem - jej mama jest mała, waży 10 kg. Szczeniak przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie, tel. 606622171 . Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki.

Lola - maleńka suczka szuka domu
Lola - maleńka suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Lola to przeurocza, dwumiesięczna suczka, urodziła się na początku stycznia 2021 roku. Lola jest radosnym, skorym do zabawy szczeniaczkiem. Lola jest po pierwszych szczepieniach., gotowa na nowy domek. Suczka będzie raczej małym bądź średnim pieskiem - jej mama jest mała, waży 10 kg. Szczeniak przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie, tel. 606622171 . Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki.

IDA malutka suczka szuka domu
IDA malutka suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ida ma około roku (ur. styczeń 2020r.). Malutka suczka - waży zaledwie 6 kilogramów. Jest już zaszczepiona, wykastrowana. Mieszka w domu tymczasowym. Ida jest jeszcze przestraszona, szukamy więc jej opiekunów cierpliwych, gotowych na pracę z suczką. Jest przyjaźnie nastawiona do innych psów oraz kotów ;) Kto da szansę ślicznej Idzie? Szukamy domu, nie budy czy kojca. Obowiązuje umowa adopcyjna oraz wizyta przed adopcyjna. Prosimy o kontakt telefoniczny ;)

Milenka/ 5kilogramowa suczka szuka domu!
Milenka/ 5kilogramowa suczka szuka domu!
Kutno 30+ kilka dni temu

Milenka waży niecałe 5 kilo, ale to masa miłości, radości i słodyczy!Kocha ludzi i inne psiaki, lecz niestety koty są jej wrogiem numer jeden :(Milenka jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona- gotowa do adopcji. Psiak potrzebuje rodziny, dla której będzie oczkiem w głowie, ponieważ to mała atencjuszka :)W sprawie adopcji zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numer Fundacji: 698261596Psiak przebywa w województwie ŁÓDZKIMFundacja Dom dla Zwierząt

Roxi, nieśmiała suczka szuka domu
Roxi, nieśmiała suczka szuka domu
Czeladź 30+ kilka dni temu

ROXI - sunia ma około 3 lat - mała , waży około 10 kg - sierść krótka - bardzo przestraszona, reaguje spokojnie nie przejawiając agresji - nadaje się do spokojnego domu ze starszymi dziećmi - nie potrafi chodzić na smyczy. - nadaje się do mieszkania lub domu z ogrodem - nie przejawia agresji w stosunku do innych psów - nie znamy jej reakcji na małe dzieci i koty - zaszczepiona - zaczipowana - wysterylizowana - posiada książeczkę zdrowia - obowiązuje umowa adopcyjna - więcej informacji pod numerem telefonu 880950140 - jeżeli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS, a wolontariuszka zawsze na niego odpowie - zapewniamy bezpłatny dowóz psa do nowego domu (okolice Krakowa, Radomia, województwo świętokrzyskie i śląskie. Więcej zdjęć i filmików z psami można zobaczyć na stronie Adoptuj Przyjaciela Kontakt wyłącznie telefoniczny.

Gloria - wrażliwa suczka szuka domu
Gloria - wrażliwa suczka szuka domu
Maków Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Gloria to ok. 4-letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. Gloria jest wesołym, mądrym i kochanym psem, który uwielbia pieszczoty i towarzystwo człowieka. Zachowuje czystość. i. Szukamy dla Glorii fajnego domu i rodziny, która ją pokocha i obdarzy opieką.Gloria wymaga specjalistycznej karmy oraz przyjmowania leków. Jeśli ten fakt Cię nie zraża zadzwoń 533902461. Gloria posiada książeczkę zdrowia, szczepienia i całą profilaktykę. Gloria przebywa obecnie w domu tymczasowym w Makowie Mazowieckim . Obowiązuje umowa adopcyjna.

Tina- przyjacielska suczka szuka domu
Tina- przyjacielska suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Tina to roczna suczka. Jest mała - sięga do połowy łydki, waży ok. 10 kg. Tina jest wesołym, energicznym psiakiem, uwielbia pieszczoty i towarzystwo człowieka. Tina dogaduje się z innymi psami. Lubi jeździć samochodem. Dobrze czuje się w domu. Suczka zachowuje czystość. Tina w styczniu urodziła szczeniaczki – teraz przyszedł czas by poszukać dla niej fajnego domu i rodziny, która ją pokocha. Piesek przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie. tel 606 622 171. Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki.

Smuti, młodziutka suczka szuka domu
Smuti, młodziutka suczka szuka domu
Łódź 30+ kilka dni temu

Smuti to półtoraroczna suczka. Waży około 7 kg, jest mała, niskopodłogowa, nie urośnie już więcej. Jest po sterylizacji. Wychowała się na wsi w stadzie kilkunastu psów, bez właściwej socjalizacji. W domu tymczasowym, dość szybko odnalazła się i zrobiła duże postępy. Przełamuje nieśmiałość, chodzi na smyczy, pięknie robi siad, spuszczona , przybiega na sygnał. Pilnuje się opiekuna i psich towarzyszy spaceru. Najważniejsze, że otwiera się na człowieka, daje się głaskać, chociaż sama, jeszcze nie doprasza się o pieszczoty. W kontakcie z innymi psami nie ma problemów, lubi się bawić, bez względu na wiek i rozmiar psiego towarzysza. Szukamy dla Smuti odpowiedzialnych opiekunów, którzy nadal będą budować zaufanie do człowieka, pracować pozytywnymi metodami, stawiać przed nią wyzwania, bo to mądra sunia. Obecnie suczka jest pod opieką Fundacji ROKA w Skierniewicach. Kontakt w sprawie adopcji : 691 129 389 ( jeśli nie odbierze proszę o sms )

SABA starsza suczka szuka domu
SABA starsza suczka szuka domu
Bytom 30+ kilka dni temu

SABA - sunia ma około 14 lat - średnia , waży około 20 kg - wysokość, przed kolano - sierść krótka , - na początku nieufna, wystraszona, do obcych osób podchodzi nieśmiało, boi się . - spokojna, łagodna w stosunku do ludzi, nie przejawia żadnej agresji - nadaje się do domu ze starszymi dziećmi - nie potrafi chodzić na smyczy, wymaga dalszej nauki. Nie wyrywa się, nie próbuje uciekać. - toleruje inne psy - nie znamy jej reakcji na małe dzieci i koty - zaszczepiona - zaczipowana - ze względu na wiek nie może być wysterylizowana - posiada książeczkę zdrowia - obowiązuje umowa adopcyjna - tylko do warunków domowych, pies nie nadaje się do kojca, budy!!! - więcej informacji pod numerem telefonu 880950140 - jeżeli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS, a wolontariuszka zawsze na niego odpowie - schronisko zapewnia bezpłatny dowóz psa do nowego domu (okolice Krakowa, Radomia, województwo świętokrzyskie i śląskie) Więcej zdjęć Saby oraz innych psów można obejrzeć na stronie Adoptuj Przyjaciela Kontakt wyłącznie telefoniczny.

Tina - maleńka suczka szuka domu
Tina - maleńka suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Tina to roczna suczka. Jest mała - sięga do połowy łydki, waży ok. 10 kg. Tina jest wesołym, energicznym psiakiem, uwielbia pieszczoty i towarzystwo człowieka. Tina dogaduje się z innymi psami. Lubi jeździć samochodem. Dobrze czuje się w domu. Suczka zachowuje czystość. Tina w styczniu urodziła szczeniaczki – teraz przyszedł czas by poszukać dla niej fajnego domu i rodziny, która ją pokocha. Piesek przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie. tel 606 622 171. Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki.

Lola - przyjacielska suczka szuka domu
Lola - przyjacielska suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Lola to młoda ok. 8 miesięczna suczka w typie owczarka niemieckiego. Lola jest radosnym pieskiem, uwielbia towarzystwo człowieka i dopomina się o pieszczoty. Lola umie chodzić na smyczy. Dogaduje się z innymi psami. Lubi dzieci. Lola ma wyznaczony termin strerylizacji, ale już można dzwonić w jej sprawie. Suczka przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie. tel 533 902 461 . Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki.

Zora super suczka szuka domu
Zora super suczka szuka domu
Wrocław 30+ kilka dni temu

Zora to ok 5-6 letnia suczka ,wielkości mini labradora , ok 24kg. Bez problemu dogaduje się z psami , bardzo przyjazna do ludzi ,widać niestety ,że w poprzednim domu była wychowywana " twardą ręką", ponieważ często pokazuje swoją uległość wobec człowieka. Trzeba jeszcze popracować z nią nad chodzeniem na smyczy . Zachowuje czystość, nie jest szczekliwa, dość aktywna , lubi ruch i zajęcie . Nie widzi na jedno oko ,ale zupełnie jej to w niczym nie przeszkadza ,a to niebieskie oko wręcz dodaje jej urody. Przebywa w okolicach Opola, ( 70km od Wrocławia) jest pod opieką fundacji Fioletowy Pies. Kontakt telefoniczny w godzinach 10-19 695988940 , po tych godzinach proszę pisać SMSa

"Mała, łagodna suczka szuka domu"
"Mała, łagodna suczka szuka domu"
Włocławek 30+ kilka dni temu

Szprotka pewnego zimowego dnia po prostu pojawiła się na mojej ulicy. Okropnie wystraszona i szukająca jedzenia. Kiedy już do mnie podeszła okazało się, że też strasznie zmarznięta. Trzęsła się jak galareta. Od tamtego dnia minęły trzy tygodnie i już mogę śmiało powiedzieć o suczce więcej :) Szprota została oceniona przez weterynarza na 4 lata, w dniu znalezienia ważyła 10 kilogramów więc można założyć, że teraz jest to ok. 11 bo troszkę przybrała. Jest to suczka, która w oczach miała niesamowity smutek. Nadal potrafi tak spojrzeć, że człowiek najchętniej rzucałby w nią parówkami aby tylko się uśmiechnęła. Ale na szczęście obecnie woli patrzeć na człowieka z wdzięcznością bo to suczka, która kocha ludzi. Jest bardzo łagodna i chętna do wszelkiego rodzaju pieszczot. Każda nowa osoba to okazja do otrzymania głaskania więc Szprotka wita każdego z otwartymi ramionami. Potrafi ładnie chodzić na smyczy i uwielbia spacery. Nie myślcie sobie, że trochę siwych włosków to oznaka starości i niedołężności! O nie, Szprota jest młoda i gotowa na podbój świata, może po prostu jej życie nie było usłane różami więc trochę stresową siwą brodę ma. Nie ma problemu z mijaniem innych psów, nie wykazuje do nich agresji. Na ludzi również reaguje pozytywnie. Mieszka obecnie z psami i nie wykazuje w stosunku do nich agresji, jest przyjacielsko nastawiona ale też nie da sobie wejść na głowę. W domu ignoruje koty ale te spotkane na spacerze bardzo chętnie by pogoniła. Na początku totalnie nie ogarniała zostawania samemu i zachowywania czystości. Posikiwanie i usilne próby wyjścia były na porządku dziennym. Szprotka znaczyła wszystko i próbowała się wydostać do dwóch psich kawalerów, których udało jej się zwabić pod nasz dom. Obecnie nastał spokój :) Szproteczka swoje potrzeby załatwia tylko i wyłącznie na spacerach. Zostaje też bez problemu sama, już nie piszczy i nie próbuje wyjść za nami. Tak naprawdę stała się psim aniołem, o jakim marzy każdy właściciel niegrzecznego pupila :) Życie z nią to prawdziwa przyjemność więc naprawdę zachęcam do adopcji bo ta perełka z utęsknieniem czeka na kochającą rodzinę. Przebywa obecnie w domu tymczasowym w Nasielsku, okolice Warszawy. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i umówiona na zabieg kastracji więc do nowego domu pojedzie z całą profilaktyką weterynaryjną.

Misia - przyjacielska suczka szuka domu
Misia - przyjacielska suczka szuka domu
Maków Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Misia to młoda, ok. 7 miesięczna suczka. Misia jest wesołym , energicznym psiakiem, uwielbia zabawy i towarzystwo człowieka. MIsia doiero uczy się chodzić na smyczy. Dogaduje się z innymi psami. Misia zachowuje czystość. Suczka posiada całą profilaktykę. Szukamy dla niej fajnego domu i rodziny, która ją pokocha. Piesek przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie. tel 533 902 461 . Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki.

Misia - przyjacielska suczka szuka domu
Misia - przyjacielska suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Misia to młoda, ok. 7 miesięczna suczka. Misia jest wesołym , energicznym psiakiem, uwielbia zabawy i towarzystwo człowieka. MIsiaumie chodzić na smycz Dogaduje się z innymi psami. Misia zachowuje czystość. Suczka posiada całą profilaktykę. Szukamy dla niej fajnego domu i rodziny, która ją pokocha. Piesek przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie. tel 533 902 461 . Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki.

Iskra - energiczna suczka szuka domu
Iskra - energiczna suczka szuka domu
Katowice 30+ kilka dni temu

ISKRA urodziła się w 2012 roku. Jest bardzo aktywną, ekspresyjną suczką pragnącą być blisko człowieka. Iskra - jak samo imię mówi - dała się poznać jako towarzyska i pełna wigoru, pozytywna kompanka szarej rzeczywistości. Dzięki niej - zwykły szary dzień staje się niesamowitą przygodą. Kocha ludzi, uwielbia się tulić. Na psy reaguje nerwowo, spina się i zaczyna szczekać, ale potrafi iść ładnie w stadzie psów i pracuje nad socjalizacją. Panna ładnie współpracuje z człowiekiem. Zostanie wydana jedynie do domu, który będzie otwarty na pracę z psem (nauka wyciszania, dużo aktywności - spacery, bieganie, nauka zostawania w domu) i nie do małych dzieci. Iskra to promień słońca w jesienny dzień. Może zaprosisz ją do swojego domu? Iskra przebywa w woj.śląskim. Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Musi mieć dużo ruchu i aktywności. Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami (ankieta, wizyta w przyszłym domu psiaka, spacer zapoznawczy, podpisanie umowy adopcyjnej, wizyta poadopcyjna) tel. 579 521 374

Lola - przyjacielska suczka szuka domu
Lola - przyjacielska suczka szuka domu
Warszawa 30+ kilka dni temu

Lola to przeurocza, dwumiesięczna suczka, urodziła się na początku stycznia 2021 roku. Lola jest radosnym, skorym do zabawy szczeniaczkiem. Lola jest po pierwszych szczepieniach., gotowa na nowy domek. Suczka będzie raczej małym bądź średnim pieskiem - jej mama jest mała, waży 10 kg. Szczeniak przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie, tel. 606622171 . Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki. Wyświetlenia:

Monika- cudowna suczka szuka domu
Monika- cudowna suczka szuka domu
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Monika to śliczna i duża sunia, która przebywa w toruńskim schronisku. Ma ok 7 lat. Jest cudowna i łagodna. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Już od pierwszego spotkania nie da się jej nie pokochać. Spacer z nią to prawdziwa przyjemność. Szukamy dla niej kochającego i spokojnego domu. W schronisku obowiązuje opłata adopcyjna, a także ankieta.

Iskra - sympatyczna suczka szuka domu
Iskra - sympatyczna suczka szuka domu
Maków Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Iskra to młoda ok. 3 letnia suczka w typie teriera krótkowłosego. Iskra jest drobna, sięga poniżej kolan, waży ok. 10 kg. Iskra jest radosnym pieskiem, uwielbia towarzystwo człowieka. Ładnie chodzi na smyczy. Dogaduje się z innymi psami. Iskra jest wyserylizowana, posiada ksiażeczkę zdrowia, szczepienia i całą profilaktykę. Suczka przebywa pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy w Makowie Mazowieckim, woj mazowieckie. tel 533 902 461 . Obowiązuje umowa adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani na puste działki.

Filtr