Oddam szczurka w dobre ręce

Sortowanie:
Znaleziony: 11 ogłoszenie w kategorii Zwierzęta gospodarskie Polska: Wszystkie miasta
Oddam szczurka w dobre ręce
Oddam szczurka w dobre ręce
nowe Siedlce 30+ kilka dni temu

Witam.oddam w dobre rece 6 miesięcznego szczura. Jest mały miły zabawny i bardzo miziasty.

Oddam szczurka w dobre ręce
Oddam szczurka w dobre ręce
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Oddam szczurka samczyka ma pół roku i wabi się Szefuncio. Odbiór na osiedlu Śródmieściu niedaleko dworca PKP więcej informacji na pv.

Oddam szczurka samiczkę w dobre ręce
Oddam szczurka samiczkę w dobre ręce
Lubartów 30+ kilka dni temu

Mam do oddania w dobre ręce 1 roczną Balbinkę . Jest zdrowa , żywiołowa , uwielbia podkradać jedzonko , dba o członków stada , uwielbia się bawić w berka z właścicielem i chować w przeróżne kryjówki . Jest pięknego czekoladkowego umaszczenia z niewielką biała plamka na brzuszku . Pochodzi od rasy dambo , dlatego ma większe uszka i śliczny pyszczek . Jakiś czas temu walczyła z innym szczurkiem stada o przywództwo , dlatego na grzbiecie są małe stopki po bitwie wojennej . Oprocz tego jest całkowicie zdrowa i nie ma żadnych innych obrażeń na ciele . Niestety muszę ją oddać w dobre ręce , ponieważ moje stadko się wykruszyło i została jedyna . Potrzebuje szybko znaleźć dla niej domu , aby nie była sama . Do oddania mam jeszcze ze 2 kg peletu i pół opakowania suchej karmy .Oddam odrazu z balbinką za darmo. Pamiętaj że to żywe stadne zwierzę ,które musi żyć przynajmniej z drugim szczurem . Nie może żyć same. Wrazie pytań proszę pytać. Proszę się kontaktować prze SMS , telefonicznie lub olx . Szczurek znajduje się w Lubartowie . Mogę pomóc przy transporcie do Lublina . To

Szczurek samiec
Szczurek samiec
Słupsk 30+ kilka dni temu

Oddam szczurka samca w dobre ręce

Szczurki do adopcji
Szczurki do adopcji
Łódź 30+ kilka dni temu

Witam , oddam w dobre ręce dwu miesięcznego szczurka . Jest czarno biały. Jest przebadany przez weterynarza

Oddam rocznego szczurka
Oddam rocznego szczurka
Suwałki 30+ kilka dni temu

Oddam w dobre ręce szczurka, oswojony,nie gryzie. Więcej informacji pod nr tel lub wiadomości prywatne.

Oddam szczura domowego
Oddam szczura domowego
Wojnowice 30+ kilka dni temu

Oddam szczurka w dobre ręce!!! Wzięty z hodowli. Był ze mną od małego, dlatego też jest oswojony i przyjazny dla ludzi. Jest to samiec. Ma około 4 miesięcy. Jeżeli ktoś by był zainteresowany mogę podesłać więcej zdjęć.

Oddam szczurka dumbo
Oddam szczurka dumbo
30+ kilka dni temu

Oddam szczurka tylko w dobre ręce, jest to samiec ma około 2,5 miesiąca. Łagodny w stosunku do innych szczurów, nie boi się ludzi. Wraz ze szczurkiem mogę oddać karme, poidełko itd. Klatka we własnym zakresie Szczury to zwierzęta stadne, musi mieć przynajmniej jednego towarzysza.

Oddam szczurka samca szarego
Oddam szczurka samca szarego
Warszawa 30+ kilka dni temu

Oddam szczurka około 5 mcy. Oswojony i bardzo przyjazny. Mam klatkę i mogę oddać z akcesoriami. Szczurek uratowany że złych warunków ale bardzo miły i towarzyski. U mnie sam a wcześniej nie wiem czy był z innymi szczurami. Nie kastrowane. Tylko w dobre ręce.

oddam 2 szczurki samice roczne w dobre ręce
oddam 2 szczurki samice roczne w dobre ręce
Wolsztyn 30+ kilka dni temu

Oddam pilnie w dobre ręce NIE NA POKARM! Szczurki są ze sobą od urodzenia, są nierozłączne. Nie sprawiają żadnych problemów, są zdrowe i szczepione na pasożyty. Jedna szczurka jest bardziej śmiała i energiczna, a druga bardziej spokojna, ale podąża za ścieżkami swojej siostry :) Kochane zwierzaki. Niestety muszę oddać z powodu przeprowadzki. Jest to ciężka decyzja z mojej strony i zalezy mi na tym, żeby trafiły do dobrego domu. Mogę oddać za darmo 2 sputniki i inne akcesoria, nawet klatkę perfect mini osiatkowana. Odbiór osobisty w Wolsztynie (1h od Leszna i 1,5h od Poznania] co do transportu można się też dogadać!

Szczurek młody samotny
Szczurek młody samotny
Kraków 30+ kilka dni temu

Oddam w dobre ręce młodego szczurka imieniem Demon wiek około 5 miesięcy. Zabrałam go siostrze która się nim nie zajmowała i się jej znudził więc czekała aż zdechnie i nawet nie miała ochoty dokupić mu towarzyszą :/ nie mogłam patrzeć na cierpienie tego stworzonka i jej zabrałam, nakarmilam napoilam i czas ruszyć w dalszą podróż gdyz nie mogę go zatrzymać bo mam koty w domu ale gdybym miałam możliwość to bym zatrzymała bo skradł moje serce dlatego szukam mu kochającego domu. Musi jak najszybciej znaleźć dom bo robi się dziki boi się ludzi a i siedzenie w klatce niezbyt mu służy. Uwielbia pestki dyni mączniki suszone ugotowany makaron

Filtr