Szczury dumbo - samce.

Sortowanie:
Znaleziony: 13 ogłoszenie w kategorii Zwierzęta gospodarskie Polska: Wszystkie miasta
Szczury DUMBO - samce.
Szczury DUMBO - samce.
nowe Jawor 30+ kilka dni temu

Oddam trzy 7 miesięczne szczury dumbo. Samce. Jeden biało czarny i dwa w kolorze biszkoptowym.

Szczury samce, devil, dumbo, syjam
Szczury samce, devil, dumbo, syjam
70 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Mamy maluchy 7 tygodniowe Samce Odmiany: Red devil, syjam fuzz Gotowe do odbioru.

Szczury, samce, DUMBO, syjam, red devil
Szczury, samce, DUMBO, syjam, red devil
70 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Mam na sprzedaż maluchy 5-o tygodniowe Odmiana dumbo Kolor syjam, red devil Preferuję odbiór osobisty

Szczurki szczury szczur dumbo samce szcurek
Szczurki szczury szczur dumbo samce szcurek
70 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Dnia 30.04.2021 na świat przyszły maluszki po mamie (Holly) zdjęcie 2 i tacie (Fuks) zdjęcie 3 Aktualnie zostały wolny 4 samce, przedział cenowy to 70-90 zł Szczurki będą do odbioru od 28 Maja. Możliwy transport do innych miast.

Szczurki szczury szczure rex dumbo samce
Szczurki szczury szczure rex dumbo samce
80 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Witam serdecznie, w hodowli Rat’s house mieszczącej się w Katowicach są dostępne aktualnie samce. Ur. 09.05.2021 (devil) oraz ur. 06.05.2021 (czarne) Będą gotowe do odbioru po kontroli u weterynarza (dla chętnych ksero zaświadczenia, ale trzeba o tym powiadomić przed odbiorem - jest również możliwość na miejscu zrobienia dokładnego zdjęcia, bądź wysłanie tego poczta ;)) data odbioru to mniej więcej 7-8 czerwca Koszt jednego malucha to 80-90 zł Szczurki są oswajane od pierwszych dni życia, brane na ręce. Przykładam do tego bardzo duża wagę, aby właściciele cieszyli się kontaktowymi nowymi domownikami. Jest to hodowla domowa, szczurki nie przebywają w innym pomieszczeniu, a w moim pokoju, gdzie maja cały czas ze mną kontakt ;) socjalizacji towarzysza psy oraz koty, ale tylko i wyłącznie jako unoszący się ich zapach oraz szczekanie, nie kontakt bezpośredni! Jest możliwość bezpiecznego transportu poprzez blablacar, który bez problemu mogę załatwić. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu

Szczury FUZZ dumbo szczurki szczur szczurek szczurka samce
Szczury FUZZ dumbo szczurki szczur szczurek szczurka samce
100 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Witam serdecznie, hodowla Rat's house mieszcząca się w Katowicach ma do zaoferowania młode szczurki odmiany fuzz - łyse. Gotowe do odbioru Dostępne są trzu samce. Uszy standardowe. W celu rezerwacji zapraszam do kontaktu. Koszt to 100 zł Szczurki od pierwszych dni życia są brane na ręce, dzięki czemu nie boją się człowieka. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu. Zapraszam również na strone na Facebooku, która można znaleźć pod hasłem "hodowla szczurów Rat's house Katowice"

Szczurki syjamskie siamese point dumbo szczurek szczury szczur Samce
Szczurki syjamskie siamese point dumbo szczurek szczury szczur Samce
100 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

W hodowli Rat's house dostępne są aktualnie szczurki umaszczenia siamese point, uszka dumbo, oczka czarne i czerwone. Dostępne tylko SAMCE. Szczurki będą gotowe do zmiany domku od 24 kwietnia. Po wizycie kontrolnej u weterynarza. Zapraszam do kontaktu

Szczurki szczury fuzz dumbo samce szczur szczurek szczur Katowice
Szczurki szczury fuzz dumbo samce szczur szczurek szczur Katowice
100 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Witam, hodowla Rat's house mieszcząca się w Katowicach ma do zaoferowania młode szczurki odmiany fuzz - łyse. Szczurki będą gotowe do odbioru od 17 marca Zdjęcia w ogłoszeniu prezentują każdego szczurka z osobna, jeżeli zdjęcie widnieje oznacza to że szczurek jest wolny. Dostępne są już tylko samce. Uszy dumbo oraz standard. W celu rezerwacji zapraszam do kontaktu. Koszt to 100-130 zł Szczurki od pierwszych dni życia są brane na ręce, dzięki czemu nie boją się człowieka. Jest możliwość transportu blablacar do innego miasta. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu. Zapraszam również na strone na Facebooku, która można znaleźć pod hasłem "hodowla szczurów Rat's house Katowice"

Szczurki zadbane, zdrowe
Szczurki zadbane, zdrowe
50 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Dzień dobry.Obecnie posiadamy 3 samce, w wieku 2,5miejsce. Szczury szaro-biały rasa Dumbo. Szczury są bardzo ciekawskie i kochane. Chętnie bawią się z opiekunem. Wymagają wysokiej klatki, domków, zabawek, hamaczków, gdyż jako bardzo inteligentne zwierzątka chętnie korzystają ze wszystkich urozmaiceń. :) Muszą być utrzymywane w stadach. Szczury sprzedajemy TYLKO w trójke albo jezeli juz ktos ma szczury to mozna pojedynczo już do stada.

Szczury / Szczurki młode 5-6 tygodni Standard kolor, Dumbo i Fuzzy
Szczury / Szczurki młode 5-6 tygodni Standard kolor, Dumbo i Fuzzy
29 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu

Posiadamy szczurki / szczury standard, dumbo, fuzz, sfinks. Młode oswojone, łagodne, dobrze karmione. Rozdzielone samce od samic. W ofercie także klatki i wszystkie akcesoria w niskich cenach. Szczurki standard kolor od 19,99zł, dumbo 29,99zł, fuzz 39,99zł. Sklep zoologiczny Ilona Gdynia, ul. Chylońska 28 (obok SKM Gdynia Leszczynki)

Szczurki dumbo, samce i samiczki, różne umaszczenie
Szczurki dumbo, samce i samiczki, różne umaszczenie
60 zł
Bochnia 30+ kilka dni temu

Śliczne szczurki dumbo (samce i samiczki) szukają kochających właścicieli :) Maluchy są przyzwyczajone do ludzi, uwielbiają się bawić. Do odbioru od 17.04.2021r. Nie sprzedaję na karme! Jedyne ich przeznaczenie to nowa kochająca szczurza rodzina (zachęcam do brania min.2 szczurki, ewentualnie pojedynczo jeżeli w domu są już szczury w podobnym wieku). Cena oscyluje w przedziale 50-60zł w zależności od umaszczenia. Proszę kontaktować się telefonicznie bądź smsowo.

Szczurek szczurki samce dumbo standard
Szczurek szczurki samce dumbo standard
35 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Szczurki zadbane, zdrowe Obecnie posiadamy 3 samce, jeden w wieku 5 tygodni i dwóch 2 miesięcznych. Najmniejszy czarno-biały, starsi agouti (brązowy z uszami dumbo) i czarny. Szczury są bardzo ciekawskie i kochane. Chętnie bawią się z opiekunem. Wymagają wysokiej klatki, domków, zabawek, hamaczków, gdyż jako bardzo inteligentne zwierzątka chętnie korzystają ze wszystkich urozmaiceń. :) Muszą być utrzymywane w stadach, dwa szczurki (tej samej płci) to minimum! Szczury sprzedajemy TYLKO W PARACH (tej samej płci) lub pojedynczo już do stada. Poza zwierzakami mamy w sklepie wszystko co niezbędne do wyprawki dla nich. Zapraszamy do sklepu Zooland Garnizon w Gdańsku przy ul. Słonimskiego 1/71 pon. - pt.: 10- 19 soboty: 10- 16 niedziele: odpoczywamy

Szczurki DUMBO ok. Roczne
Szczurki DUMBO ok. Roczne
50 zł
Piła 30+ kilka dni temu

Wydam 3 około roczne szczurki dumbo. Są to samce. Bracia. Są razem od zawsze, tworzą wspólnie mini stadko dlatego wydam je wyłącznie razem gdyż mogą źle znieść rozłąkę i szczury źle znoszą samotność, potrzebują stada. Są oswojone, szybko akceptują nowe osoby. Lubią się bawić i biegać po pokoju oraz po właścicielu, przychodzą na rękę. Podczas wybiegów lubią być blisko ludzi i się przy nich bawić, biegać itd. Wspinają się na ramiona czasem nawet zdazy się im dać całusa w policzek. Uwielbiają dostawać smakołyki z ręki. Jedzą praktycznie wszystko głównie warzywa, owoce, karmę, orzechy, kasze, przeróżne ziarna, orzechy. Zjedzą to co im zasmakuje jeśli czegoś nie jedzą znaczy, że nie smakuje lub nie lubią i zjedzą dopiero jak zglodnieja. Proszę o kontakt tylko zdecydowane osoba odpowiedzialnym, które zapewnia im odpowiednią opiekę i wiedzą z czym się to wiąże. Więcej informacji dla zainteresowanych podam na Możliwość odsprzedania klatki wraz z wyposażeniem.cena do uzgodnienia. Zależy mi aby osoba, która się zdecyduje miała czas na zabawę oraz poświęcała im wystarczająco uwagi gdyż ja niestety z przyczyn wyższych nie mogę im poświecić odpowiedniej ilości czasu. Proszę o kontakt przez olx.

Filtr