Szynszyl standard

Sortowanie:
Znaleziony: 49 ogłoszenie w kategorii Zwierzęta gospodarskie Polska: Wszystkie miasta
Szynszyl standard
Szynszyl standard
30 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Witam, Mam do oddania słodkiego szynszylka standard. Ma on około 18 miesięcy i jest to samiec. Niestety muszę się z nim rozstać, bo drugi szynszyl z nim się nie dogaduje. Poszukuję osoby, która odpowiednio się nim zaopiekuje i da dużo radości. Oddaje bez klatki. W razie jakich kolwiek pytań proszę pisać, postaram się szybko odpisać.

Szynszyl  standard
Szynszyl standard
70 zł
Szczytno 30+ kilka dni temu

Samiec urodzona 10 stycznia w kolorze standard nie gryzie, przyzwyczajony do dzieci. Do szynszyla dodaję wyprawkę w postaci jedzenia.

Szynszyl standard
Szynszyl standard
130 zł
Limanowa 30+ kilka dni temu

Witam mam na sprzedaż szynszyla standarda ma około 10 miesięcy. Więcej informacji udzielę wyłącznie w wiadomości prywatnej. PROSZE NIE DZOWNIC POD NUMER Z DRUGIEGO OGŁOSZENIA.

Szynszyl Standard
Szynszyl Standard
150 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam szynszyle Szynszyle pochodzą z mojej hodowli, która mieści się pod Warszawą. Zwierzęta na mojej fermie są zdrowe i zadbane. Sprzedaję tylko i wyłącznie zwierzęta o miłym i spokojnym charakterze. Jest możliwość wyboru płci i wieku zwierzęcia. Zwierzęta posiadam w ciągłej sprzedaży gdyż posiadam fermę a nie domową hodowlę. Do każdego szynszylka WYPRAWKA GRATIS, tj. pełno-porcjowa karma oraz specjalne siano, gryzak. Dla czego warto posiadać szynszyla??: Mają puszyste i miękkie futerko, które jest miłe w dotyku, że aż chce się je głaskać. Ponadto szynszyle są doskonałymi towarzyszami dla osób uczulonych na inne zwierzęta, bowiem futro szynszyli nie uczula. Szynszyle nie wymagają wiele uwagi, jeżeli przez większość dnia nie masz czasu a pragniesz mieć w domu jakieś zwierzę to szynszyla jest idealna dla CIEBIE. Przez większą część dnia szynszyle mogą spać. Wystarczy rano lub wieczorem (1 raz dziennie) nakarmić posprzątać w klatce i tyle. Kupując młodego osobnika do domu możemy liczyć iż będzie nam towarzyszyć bardzo długo, gdyż szynszyle żyją średnio do 12 lat a nawet i do 20. Ponadto zwierzęta te są niedrogie w utrzymaniu gdyż zjadają dziennie 25 gram paszy która nie jest droga. Dodatkowym elementem który wyróżnia szynszyle jest ich nietypowość unikalność, gdyż prawdopodobnie wśród Twoich znajomych mało kto posiada szynszyle, niemal wszyscy którzy po raz pierwszy zatkną się z szynszylą są pod wrażeniem jej wyglądu, ciekawego charakteru jak również miękkiego futerka. Więc zapraszam do zakupu tego fajnego nietuzinkowego pupila. Bardzo często bywam w Stolicy więc jest możliwość umówienia się co do odbioru Osobistego w Warszawie bądź w okolicy - odbiór i miejsce do ustalenia Wszystkie pytania najlepiej kierować na maila lub tel. W miarę możliwości odpowiem na wszystkie pytania. Jak nie odbieram telefonu to proszę napisać a na pewno odpiszę!!

Szynszyl standard
Szynszyl standard
150 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Witam, mam na sprzedaż szynszyla około 8-10 miesięcznego. Badania mial przeprowadzone i nic jemu nie dolega. Mozliwosc zakupu klatki.

Szynszyl standard
Szynszyl standard
180 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam :) zdrowy i oswojony

Szynszyl standard, samica
Szynszyl standard, samica
70 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam szynszyla samiczkę o ubarwieniu standard. Urodzona 30 lipca 2020, waga 500g. Szylek zdrowy, ruchliwy, nie boi się. Do szynszyla daje karmę i sianko na początek. Więcej informacji telefonicznie lub przez olx.

Szynszyl standard, samiec
Szynszyl standard, samiec
300 zł
Pińczów 30+ kilka dni temu

Posiadam w sprzedaży samca szynszyla standard.

Szynszyl samiec standard
Szynszyl samiec standard
100 zł
Jastków 30+ kilka dni temu

Szynszyl samiec kolor standard, ma 4 miesiące, oswojony, od małego ma kontakt z dziećmi

Oryginalny, przyjazny szynszyl standard
Oryginalny, przyjazny szynszyl standard
170 zł
Węgorzyno 30+ kilka dni temu

Dzień dobry. Mam na sprzedaż szynszyla odmiany standard. Samczyk urodzony 23 grudnia 2020 roku. Szylek jest oswojony, energiczny , ciekawski i przyjazny dla domowników. Wychowany w warunkach domowych z innymi szylkami. Zdrowy, zadbany karmiony ekologicznym sianem, pełnowartościową karmą wraz z ziołami. Do szynszylka dodaję karmę na pierwsze dni w nowym domu. Odbiór osobisty lub po uzgodnieniu, dowóz do miejsca docelowego. Większą ilość zdjęć i informacji przesyłam na Messenger-a.

zynszyle Szynszyla Szynszyl Standard samica
zynszyle Szynszyla Szynszyl Standard samica
150 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Posiadam do sprzedania przepięknego szynszyla - dziewczynkę Standard po rodzicach Mozaika i Standard Szynszyla urodziła się 29.12.2020 13 Ma spokojne i pogodne usposobienie. Szynszyla jest gotowa do odbioru. Sprzedaje tylko w dobre ręce do odpowiedzialnego domu. Odbiór osobisty, zioła, karma i sianko na pierwsze dni gratis. Najlepiej do towarzystwa dla innej szynszyli. Serdecznie zapraszam do rezerwacji i zakupu. Sprzedaję żywe zwierzęta, które wymagają opieki i należytego traktowania. Odwdzięczą się wtedy wesołym usposobieniem dając radość z obcowania z nimi. Najpierw znajdź informacje na temat potrzeb, pielęgnacji, zwyczajów szynszyli (np. w internecie) lub na specjalnych grupach. Zacznij od zakupu mieszkania (domku, woliery lub klatki) oraz wyposażenia dla przyszłego pupila, a dopiero później kup szynszylę.

zynszyle Szynszyla Szynszyl Standard samica
zynszyle Szynszyla Szynszyl Standard samica
150 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Posiadam do sprzedania przepięknego szynszyla - dziewczynkę Standard po rodzicach Mozaika i Standard Szynszyla urodziła się 29.12.2020 14 Ma spokojne i pogodne usposobienie. Szynszyla jest gotowa do odbioru. Sprzedaje tylko w dobre ręce do odpowiedzialnego domu. Odbiór osobisty, zioła, karma i sianko na pierwsze dni gratis. Najlepiej do towarzystwa dla innej szynszyli. Serdecznie zapraszam do rezerwacji i zakupu. Sprzedaję żywe zwierzęta, które wymagają opieki i należytego traktowania. Odwdzięczą się wtedy wesołym usposobieniem dając radość z obcowania z nimi. Najpierw znajdź informacje na temat potrzeb, pielęgnacji, zwyczajów szynszyli (np. w internecie) lub na specjalnych grupach. Zacznij od zakupu mieszkania (domku, woliery lub klatki) oraz wyposażenia dla przyszłego pupila, a dopiero później kup szynszylę.

Szynszyle Szynszyla Szynszyl  Standard AVC samica
Szynszyle Szynszyla Szynszyl Standard AVC samica
150 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Posiadam do sprzedania przepięknego szynszyla - dziewczynka Standard AVC po rodzicach White Ebony i Fiolet Ebony Szynszyla urodziła się 17.12.2020 Ma spokojne i pogodne usposobienie. Szynszyla jest gotowa do odbioru. Sprzedaje tylko w dobre ręce do odpowiedzialnego domu. Odbiór osobisty, zioła, karma i sianko na pierwsze dni gratis. Najlepiej do towarzystwa dla innej szynszyli. Serdecznie zapraszam do rezerwacji i zakupu. Sprzedaję żywe zwierzęta, które wymagają opieki i należytego traktowania. Odwdzięczą się wtedy wesołym usposobieniem dając radość z obcowania z nimi. Najpierw znajdź informacje na temat potrzeb, pielęgnacji, zwyczajów szynszyli (np. w internecie) lub na specjalnych grupach. Zacznij od zakupu mieszkania (domku, woliery lub klatki) oraz wyposażenia dla przyszłego pupila, a dopiero później kup szynszylę.

zynszyle Szynszyla Szynszyl Standard AVC samica
zynszyle Szynszyla Szynszyl Standard AVC samica
150 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Posiadam do sprzedania przepięknego szynszyla - dziewczynkę Standard AVC po rodzicach Pink White i Fiolet Ebony Szynszyla urodziła się 1.12.2020 Ma spokojne i pogodne usposobienie. Szynszyla jest gotowa do odbioru. Sprzedaje tylko w dobre ręce do odpowiedzialnego domu. Odbiór osobisty, zioła, karma i sianko na pierwsze dni gratis. Najlepiej do towarzystwa dla innej szynszyli. Serdecznie zapraszam do rezerwacji i zakupu. Sprzedaję żywe zwierzęta, które wymagają opieki i należytego traktowania. Odwdzięczą się wtedy wesołym usposobieniem dając radość z obcowania z nimi. Najpierw znajdź informacje na temat potrzeb, pielęgnacji, zwyczajów szynszyli (np. w internecie) lub na specjalnych grupach. Zacznij od zakupu mieszkania (domku, woliery lub klatki) oraz wyposażenia dla przyszłego pupila, a dopiero później kup szynszylę.

Szynszyl beżowy standard samiec roczny oswojony
Szynszyl beżowy standard samiec roczny oswojony
150 zł
30+ kilka dni temu

Witam mam na sprzedaż cudnego samca, kochanego pieszczocha oswojonego, beżowy standard, w maju kończy rok. Muszę sprzedać ponieważ mam już za dużo szynszyli, zwłaszcza samców :) na innej aukcji młody szynszyl, do sprzedania kiedy osiągnie wiek 2,5mc.

Szynszyl, szynszyle standard
Szynszyl, szynszyle standard
150 zł
Iłża 30+ kilka dni temu

Witam. Sprzedam młode szynszyle standardy. Młode szyszki są w pełni samodzielne, przyjazne, ciekawe świata i czekaja na nowy domek. Maluchy mają skończone 3 miesiące. W sprzedaży jest samczyk i samiczka. Cena podana za szt. Rodzice do wglądu na miejscu. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny. Zapraszam na inne moje ogłoszenia. Nie wysyłam szynszyli !!! Ogłoszenie grzecznościowe. Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć z ogłoszeń. Zapraszam :)

Szynszyl beżowy standard
Szynszyl beżowy standard
200 zł
30+ kilka dni temu

Witam sprzedam szynszyle oswojone, nie gryzą ;) cena za jednego szylka. Pozdrawiam

Szynszyl szynszyle standard
Szynszyl szynszyle standard
50 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu

Witam. Sprzedam szynszyla odmiany standard samiec trzy miesieczne Szynszylka dostaje wyprawke do nowego domu w postaci karmy na kilka dni oraz sprasowaną lucerne w postaci peletu Wszystkich informacji udziele telefonicznie 500513740 Zapraszam do innych moich ogloszen

Szynszyl szynszyle standard
Szynszyl szynszyle standard
150 zł
Skarszewy 30+ kilka dni temu

Witam sprzedam szynszyle samice wiek 5 miesięcy. Zdrowe ;) możliwość kupna klatki i karmy Cena za jedną szynszyle

Szynszyl samiec standard
Szynszyl samiec standard
80 zł
30+ kilka dni temu

Posiadam samca szynszyla z 12.2020r szunszyl bardzo wesoly lubiący biegac po domu. Lecz troszke płochliwy. Lubi jesc suszone owoce oraz prze rozne zioła suszone. Odżywianiu specialna karma versallage.

Szynszyle szynszyl beżowy standard
Szynszyle szynszyl beżowy standard
500 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Witam, sprzedam wyłącznie razem matkę roczną i córeczkę 5 dniową. Ojciec na ostatnim zdjęciu.

Szynszyl szynszyle standard Beż
Szynszyl szynszyle standard Beż
150 zł
30+ kilka dni temu

Witam, sprzedam szynszyle 5-cio miesięczne. Zdrowe, nie gryzą i dają dużo radości ;) Szare standardowe 150 zł Beżowe 180zł

Szynszyle Standard Szynszyla Szynszyl
Szynszyle Standard Szynszyla Szynszyl
100 zł
Lubowidz 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam szynszyle odmiany standard z domowej hodowli. Cena dotyczy zwierząt w wieku do 3 miesięcy. Płeć do wyboru. Zwierzęta zakupione u mnie są czyste i zdrowe, w świetnej formie po sprawdzonych rodzicach z fermy o znakomitym materiale genetycznym. Szynszyla jako pupil domowy, oswojony i odpowiednio traktowany potrafi dostarczyć wiele radości. Są to ruchliwe i wesołe gryzonie. Szynszyle są tanie w utrzymaniu, odporne na choroby. Prowadzą nocny tryb życia (całe dnie mogą pozostać bez opieki). W sprzyjających warunkach żyją ponad 15 lat.

Szynszyla Standard Szynszyle Szynszyl
Szynszyla Standard Szynszyle Szynszyl
100 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam szynszyle odmiany standard z domowej hodowli. Cena dotyczy zwierząt w wieku do 3 miesięcy. Płeć do wyboru. Zwierzęta zakupione u mnie są czyste i zdrowe, w świetnej formie po sprawdzonych rodzicach z fermy o znakomitym materiale genetycznym. Szynszyla jako pupil domowy, oswojony i odpowiednio traktowany potrafi dostarczyć wiele radości. Są to ruchliwe i wesołe gryzonie. Szynszyle są tanie w utrzymaniu, odporne na choroby. Prowadzą nocny tryb życia (całe dnie mogą pozostać bez opieki). W sprzyjających warunkach żyją ponad 15 lat.

Szynszyl szynszyla standard samica
Szynszyl szynszyla standard samica
80 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam szynszylę standard - samica Rodzice: matka standard, ojciec standard Do zwierzątka dodaję karmę (granulat dla szynszyli) i siano. Możliwy jest darmowy dowóz w kierunku Rawicza lub Żmigrodu. Zapraszam na inne moje ogłoszenia.

Szynszyl szynszyla standard samiec
Szynszyl szynszyla standard samiec
160 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Witam na prośbę mojej siostry wystawiam do sprzedania szynszyle Standard samiec wiek 2.5 miesiąca w pełni oswojone. Zapraszam na inne moje ogłoszenia

Szynszyl beż beżowy standard
Szynszyl beż beżowy standard
200 zł
Starogard Gdański 30+ kilka dni temu

Sprzedam 3 miesięczne szynszyle. Beżowe 200zł Standard 180zł Zapraszamy do kontaktu ;)

Szynszyl beżowy beż standard
Szynszyl beżowy beż standard
200 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam 3 miesięczne szynszyle. Beżowe 200zł Standard 180zł. Zapraszamy do kontaktu ;)

Szynszyla szynszyl samica standard szara
Szynszyla szynszyl samica standard szara
80 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż SAMICA Kolor: standard Rodzice: m. Standard + o. Czarny aksamit Data urodzenia: 6.11.2020 Do odbioru od: gotowa do odbioru Cena: 80 zł Szynszylki zadbane, od urodzenia oswajane z człowiekiem i brane na ręce, do każdego naszego malucha dodajemy wyprawkę i metryczkę. Służymy radą nowym właścicielom również po zakupie. Zapraszam do odbioru osobistego lub mogę dowieźć do Krotoszyna np na pkp Kontakt przez wiadomość przy ogłoszeniu lub na maila szynszyle.velvet(małpka)o2.pl - kopiując adres zmień (małpka) na symbol mailowy ;) Jeśli interesuje Cię inny kolor lub płeć szylka - zobacz inne moje ogłoszenia, może akurat mam ;)

Szynszyla Szynszyl Szynszyle - STANDARD + wyprawka.
Szynszyla Szynszyl Szynszyle - STANDARD + wyprawka.
150 zł
Ruda Śląska 30+ kilka dni temu

Do sprzedaży oferuję : Szynszyle odmiany standard - 150 zł/szt. Samce i samiczki do wyboru do koloru. UWAGA: Zdjęcie przykładowe bo zawsze możesz wybrać z kilku szynszyli. Na innych aukcjach oferuję inne kolory szynszyli. Kontakt telefoniczny: pn-pt w godz, 16-22 sob-nied w godz. 9-22 Oferuję szynszyle, które pochodzą z małej rodzinnej hodowli. Szynszyle są pod stałą oceną Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt oraz pod nadzorem Państwowego Inspektoratu Weterynaryjnego. Rodzice oferowanych szynszyli pochodzą z kilku czołowych polskich hodowli szynszyli. Wszystkie szynszyle są zdrowe i wypielęgnowane co (poza nadzorem weterynaryjnym) potwierdzają odnoszone sukcesy na krajowych wystawach. Zły stan zdrowia, niewłaściwe żywienie lub zły dobrostan tj. nieodpowiednie warunki chowu od razu odbijają się na stanie futra. Zwierzęta karmione są bardzo dobrą sprawdzoną paszą produkcji niemieckiej, sianem, ziołami oraz specjalną mieszanką z witaminami. Sprzedawane zwierzęta mają 2,5-4 miesięcy. Oferowane szynszyle są młode i szybko przyzwyczają się do nowego właściciela. Bardzo łatwo je oswoić, są dość żywe, ciekawe świata. Do każdej szynszyli dodaje wyprawkę: - pojemnik, w którym szynszyla bezpiecznie dojedzie do „nowego” domu, - kilogram karmy: granulat najwyższej jakości (dzienna dawka to 25-30 gramów, wystarczy na miesiąc, co pozwoli na wolne przejście na inną karmę) - trociny na ściółkę, - siano, - specjalny pył do kąpieli szynszyli, - kostkę i drewniany klocek do ścierania zębów, - krótką drukowaną informacja na początek przygody z „futrzakiem”. Odbiór tylko osobisty (ewentualnie istnieje możliwość dowiezienia w okolicy Zabrza, Rudy Śląskiej po uzgodnieniu warunków) PAMIĘTAJ !!! Sprzedaję żywe zwierzęta, które wymagają opieki i należytego traktowania. Odwdzięczą się wtedy wesołym usposobieniem dając radość z obcowania z nimi. Najpierw znajdź informacje na temat potrzeb, pielęgnacji, zwyczajów szynszyli (np. w internecie). Zacznij od zakupu mieszkania (domku, woliery lub klatki) oraz wyposażenia dla przyszłego pupila, a dopiero później kup szynszylę. Kupuj rozważnie. Nie przyjmuję zwrotów ze względu na „sterylność” prowadzonej hodowli. Żaden szanowany hodowca bez kwarantanny nie wprowadzi szynszyla do hodowli. W razie pytań proszę dzwonić lub pisać. Odpowiem na nurtujące Cie pytania dotyczące szynszyli, ich życia oraz zwyczajów. Mogę również pomóc-doradzić w zakupie klatki i wyposażenia.

Szynszyl beż standard samiec samica
Szynszyl beż standard samiec samica
200 zł
Zblewo 30+ kilka dni temu

Sprzedam 3 miesięczne szynszyle. Zapraszamy do kontaktu ;) Beżowe 200zł Standard 180zł

Szynszyl szynszyle standard Beż samiczki samica
Szynszyl szynszyle standard Beż samiczki samica
500 zł
Skarszewy 30+ kilka dni temu

Witam, sprzedam wyłącznie razem matkę roczną i córeczkę 5 dniową. Ojciec na ostatnim zdjęciu.

Szynszyl, Szynszyla ,Szynszyle STANDARD !!! Okazja POLECAM !!!
Szynszyl, Szynszyla ,Szynszyle STANDARD !!! Okazja POLECAM !!!
80 zł
30+ kilka dni temu

Witam. Mam do sprzedania miłe i towarzyskie Szynszyle. Są one koloru szarego.Zwierzęta sprzedajemy w wieku od ok. 2 do 14 miesięcy więc są w sam raz do oswojenia. W sprzedaży samce i samiczki. Zwierzęta pochodzą z domowej hodowli, są zdrowe, zadbane, miłe i towarzyskie:) Do każdej szynszyli dodaję wyprawkę(granulat, siano) Szynszyle dopuszczone do obrotu w Polsce ,kupujący zapewnia humanitarny transport. Więcej informacji pod nr. tel. Możliwy odbiór w punkcie, lecz preferowany osobisty. Pozdrawiam i Zapraszam do Kupna!!! Odbiór osobisty Ceradz Dolny. Posiadam także kolory (kolory - czarny, beż,białe Wilsona ale trzeba dzwonić nie zawsze dostępne)

Szynszyle, szynszyl, chinchilla samiczki młode standard
Szynszyle, szynszyl, chinchilla samiczki młode standard
150 zł
Wolbrom 30+ kilka dni temu

Sprzedam młode samiczki do chowu standard w wieku od 6 mies do roku. Cena 150 zł sztuka. Samiczki pochodzą z legalnie działajacej fermy szynszyli, są zdrowe, nie wygryzione, ładne i zadbane. Zapraszam, odbiór osobisty. Informacji udzielam pod telefonem> 728119495

Szynszyl szynszyla szynszyle standard z genem fioletu
Szynszyl szynszyla szynszyle standard z genem fioletu
90 zł
30+ kilka dni temu

Witam , mam do zaoferowania szynszyle w różnych kolorach . Zwierzaczki są zadbane , czyste , dobrze odżywione , kąpane , oswojone . Do każdego zwierzaka dajemy wyprawkę na start , w postaci wysokogatunkowej karmy i siana . Służymy wszelką pomocą w zakresie wiedzy jaką sami posiadamy , przed jak i po zakupie . Na tej aukcji prezentujemy : 1szt-samczyk standard z genem fioletu Ur.09.06.2020 Matka-standard Ojciec -fiolet Zapraszam

Szynszyle szynszyl szynszyla szynszyli gryzoń domowy standard szare
Szynszyle szynszyl szynszyla szynszyli gryzoń domowy standard szare
150 zł
Siedlce 30+ kilka dni temu

Sprzedam szynszyle w odmianie standard w różnym wieku od 3 do 8 miesięcy. Cena uzależniona od ilości i wieku zwierząt. Udzielamy fachowej porady i pomagamy w założeniu hodowli od A do Z. Zapraszamy do współpracy: - hodowców - kuśnierzy - hurtownie zoologiczne - sklepy zoologiczne - osoby prywatne

Szynszyle szynszyl szynszyla szynszyli gryzoń domowy standard szare
Szynszyle szynszyl szynszyla szynszyli gryzoń domowy standard szare
150 zł
Łuków 30+ kilka dni temu

Sprzedam szynszyle w odmianie standard w różnym wieku od 3 do 8 miesięcy. Cena uzależniona od ilości i wieku zwierząt. Udzielamy fachowej porady i pomagamy w założeniu hodowli od A do Z. Do każdego szynszyla - wyprawka w cenie (karma, sianko). Zapraszamy do współpracy: - hodowców - kuśnierzy - hurtownie zoologiczne - sklepy zoologiczne - osoby prywatne

Szynszyl szynszyla ebony tan brąz czarny czarna perła standard
Szynszyl szynszyla ebony tan brąz czarny czarna perła standard
200 zł
30+ kilka dni temu

Witam , mam do zaoferowania szynszyle w różnych kolorach . Zwierzaczki są zadbane , czyste , dobrze odżywione , kąpane , oswojone . Do każdego zwierzaka dajemy wyprawkę na start , w postaci wysokogatunkowej karmy i siana . Służymy wszelką pomocą w zakresie wiedzy jaką sami posiadamy , przed jak i po zakupie . Na tej aukcji prezentujemy : Samiec- ebon dark ,ur 29.03.2020 matka-standard, ojciec-extra dark ebon z gen.fioletu 2szt Cena :250zł za 1szt

Szynszyl szynszyla ebony tan brąz czarny czarna perła standard
Szynszyl szynszyla ebony tan brąz czarny czarna perła standard
250 zł
30+ kilka dni temu

Witam , mam do zaoferowania szynszyle w różnych kolorach . Zwierzaczki są zadbane , czyste , dobrze odżywione , kąpane , oswojone . Do każdego zwierzaka dajemy wyprawkę na start , w postaci wysokogatunkowej karmy i siana . Służymy wszelką pomocą w zakresie wiedzy jaką sami posiadamy , przed jak i po zakupie . Na tej aukcji prezentujemy : Samiec- ebon medium ur.24.04.2020 matka-standard ,ojciec -ebon extra dark Cena:250zł(jaśniejszy) Samica-ebon dark ur.24.04.2020 matka standard,ojciec -ebon extra dark Cena:300zł(ciemniejsza)"zarezerwowana" Mozna juz rezerwować, do odbioru 24.07.2020 lub 2 tyg . wczesniej.

Szynszyl biały wilsona beż aksamit standard czarny ebony pink white
Szynszyl biały wilsona beż aksamit standard czarny ebony pink white
100 zł
Jędrzejów 30+ kilka dni temu

Cena dotyczy szynszyla standardowego dorosłego. Posiadamy w ciągłej sprzedaży szynszyle różnego koloru w różnym wieku. Zapraszamy do naszego sklepu ZOOLOGICZNO-WĘDKARSKIEGO w Jędrzejowie przy ulicy Przypkowskiego 41a/3. Realizujemy każde zamówienie. Znajdź nas na facebooku https://www.facebook.com/Sklep-zoologiczno-w%C4%99dkarski-1725440921001398/?ref=hl oraz na domenie\stronie internetowej www.ekameleon.pl

Sprzedam  szynszla
Sprzedam szynszla
80 zł
Strzelce Krajeńskie 30+ kilka dni temu

Sprzedam Samiec szynszyl, Kolor standard przebywa z dziećmi , nie gryzie,łagodny

Szynszyl z klatką
Szynszyl z klatką
250 zł
30+ kilka dni temu

Witam sprzedam szynszyla wraz z klatką szynszyl ma okolo poł roku jest to samszyk standard wiècej inf priv

SZYNSZYLA stalowa (standard) - piękna, zdrowa, przyjazna
SZYNSZYLA stalowa (standard) - piękna, zdrowa, przyjazna
80 zł
Jaksice 30+ kilka dni temu

Oferuję piękną szynszylkę stalowej barwy (standard). Standard to typowy trójbarwny szynszyl czyli grzbiet ciemno szary, boki jaśniejszo-stalowe i biały brzuszek. W innych ogłoszeniach oferuję do kupienia klatkę oraz szynszyle innych odmian barwnych.

Szynszyle z klatką
Szynszyle z klatką
400 zł
Świętochłowice 30+ kilka dni temu

Witam. Mam na sprzedaż szynszyle pierwszy szynszyl kolor standard imię Gerald. Drugi szynszyl czarny aksamit imię Rafi. Sprzedaję ponieważ zmieniłam pracę i nie mam zbyt dużo czasu żeby się nimi zajmować. Sprzedaję je razem z klatką piaskiem piaskownicą j jedzeniem dla nich. Szynszyle są oswojone. Gorąco polecam tylko osoby zdecydowane i nie na futro. Odbiór osobisty w Ruda Śląska Godula.

Papugi faliste młode zeberki samice i samce klatki na nimfy kanarki
Papugi faliste młode zeberki samice i samce klatki na nimfy kanarki
20 zł
Lipsko 30+ kilka dni temu

Papugi faliste młode samiczki i samce cena 25-30zł sztuka kolory jak na foto. Zeberki młode i starsze do lęgów samce i samiczki białe i standard cena 20-40zł sztuka. W sprzedaży mam również klatki na papugi nimfy nierozłączki kanarki amadyny lub gryzonie szynszyl królik świnka morska.

Szynszyl z OGROMNĄ KLATKA i akcesoriami!
Szynszyl z OGROMNĄ KLATKA i akcesoriami!
310 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam szynszyla w kolorze standard. Samiec o imieniu Klepsik, 3letni. Szynszyl jest w miarę oswojony, da się głaskać oraz brać na ręce. Z szynszylem sprzedaje: -klatkę o wymiarach 115cm wysokości, 77długosci i 45szerokości -akcesoria (karma, poidło, miska, wanienka do kąpania, hamaki itd...) Mogę dowieść za opłatą paliwa, ale odrazu mówię że za paliwo dużo nie chce :) Odbiór osobisty w Sępólnie Krajeńskim jest też możliwość darmowego dowozu szynszyla do max 20km od Sępólna. Po zdjęcie klatki oraz więcej informacji zapraszam na pv!

Promocja Szynszyla, szynszyl.
Promocja Szynszyla, szynszyl.
90 zł
Gostyń 30+ kilka dni temu

Promocja: Do każdego zakupionego zwierzątka drugi szynszyl "standard" w promocyjnej cenie 70 zł. Cena dotyczy standardowego. Piękny lubi towarzystwo lubi się bawić dla kogoś kto potrzebuje miłego towarzysza. Do zwierzaczka dodaję pełne zaopatrzenie w jedzonko na miesiąc, oraz wsparcie w początkach hodowli. Cena od 90zł zależnie od odmiany barwnej i od wieku. Profesjonalnie hodujemy szynszyle kolorowe. Są one eksportowane do sklepów zoologicznych w Europie Zachodniej oraz na Bliski Wschód. Dla naszych klientów w Polsce zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz w miarę potrzeb telefoniczne konsultacje. Zwierzęta z naszej hodowli są kojarzone zgodnie z zasadami genetyki nie chorują na choroby genetyczne i są odporne na wszelkie choroby.

Szynszyl,akcesoria + duża klatka!
Szynszyl,akcesoria + duża klatka!
300 zł
Sępólno Krajeńskie 30+ kilka dni temu

Mam na sprzedaż W DOBRE RĘCE! Szynszyla, samiec w wieku 3lat. Kolor standard. Klepsik bo tak ma na imię jest oswojony, zadbany oraz miał kontakt z dziećmi. Niedawno stracił koleżankę więc szukam mu domu gdzie będzie drugi szynszyl. Razem z Klepsikiem jest: -klatka wymiary 70*45*115cm (długość, szerokość, wysokość) -wrzystkie akcesoria z klatki -jedzenie Verselw laga -siano -trociny -piaskownica (drewniana) -piasek I inne... Możliwy dowóz w odległości max 50km od Sępólna Krajeńskiego! Więcej informacji na priv! PS. Nie oddaje pierwszej lepszej osobie, najpierw muszę poznać przyszłego właściciela. Nie chcę żeby Klepsik był karmiony karma vitapol czy inną złą. Chcę żeby trafił do jak najlepszego domu.

Promocja. Młode szynszyle, szynszyla ebon, beż, fiolet.
Promocja. Młode szynszyle, szynszyla ebon, beż, fiolet.
90 zł
Gostyń 30+ kilka dni temu

Promocja: Do każdego zakupionego zwierzątka drugi szynszyl "standard" w promocyjnej cenie 50 zł. Sprzedam młode szynszyle z przydomowej hodowli. W wieku 2-4 mies., oraz starsze. Standardy po duńskich rodzicach bardzo ciemne oraz beżowe czarny aksamit i fioletowe. Kontakt telefoniczny. Cena od 90 zł, zależy od wieku i odmiany barwnej. Proszę sprawdzić w innych moich ogłoszeniach. Do każdego zwierzątka dodaję granulat (paszę dla szynszyli) na początek. Zdjęcia poglądowe z naszej hodowli. Możliwość dowozu Śrem, Kórnik, Poznań. Profesjonalnie hodujemy szynszyle kolorowe. Są one eksportowane do sklepów zoologicznych w Europie Zachodniej oraz na Bliski i Daleki Wschód. Dla naszych klientów w Polsce zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz w miarę potrzeb telefoniczne konsultacje. Zwierzęta z naszej hodowli są kojarzone zgodnie z zasadami genetyki nie chorują na choroby genetyczne i są odporne na wszelkie choroby.

Filtr