Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Zwierzęta w Małopolskie
Skipper uroczy 10 tygodniowy kociak
Skipper uroczy 10 tygodniowy kociak
nowe Kraków wczoraj

Proszę usiąść wygodnie i zapiąć pasy: z białego, zimowego krajobrazu zabieramy Was prosto na kolorowy, gorący Madagaskar! Bez wstawania z fotela i odrzucania koca. Zaraz sprawimy, że zrobi Wam się ciepło i miło na sercach. Bo przedstawimy Wam wyjątkowych mieszkańców tej naszej egzotycznej wyspy: koty - lemury i koty - pingwiny. Gromadka kociąt do złudzenia przypomina bohaterów kreskówki. Jak tylko zobaczyłyśmy pierwszego z nich, podobnego do małego lemura (umaszczenie takie u kota nazywamy karpati), wiedziałyśmy, że musi mieć na imię Julian. A jego jaśniejsza siostra, też lemurek z wyglądu, to Julka. Do ekipy należą jeszcze 3 czarno-białe pingwinki i tu podobieństwo było równie oczywiste. Mamy więc na tymczasie wesołą, egzotyczną grupkę zdrowych, odrobaczonych i zaszczepionych kociąt, które szukają domów stałych. A są to: Julian - ciemny karpati, Skipper - pingwinek z dużym, różowym noskiem, Rico - pingwinek z białym noskiem, Gloria - pingwinka z czarnym noskiem, Julka - jasna karpati, mama Jenny - urocza pingwinka z białą plamką na czarnym nosku. Jenny to przemiła niespełna roczna koteczka, jest bardzo grzeczna, spokojna, uwielbia głaskanie, przytulanie, barankuje, przymila się i mruczy. Maluchy mają ok. 10 tygodni, są tak wyjątkowe i piękne, że można każdemu z nich przyglądać się całymi dniami. Zdrowie, apetyt i humor im dopisują. Uwielbiają się bawić w swoim kocim gronie, ale chętnie uczestniczą w zabawach z ludźmi.  Kotki Julka i Gloria to urokliwe, zalotnie spoglądające na świat, kochane przylepki, uwielbiające zabawy i spanko, najlepiej z człowiekiem. Kocurki Julek, Skipper i Rico to dzielne, wesołe urwisy, które nie wstydzą się czułości i przytulanek. A każdy z tych 5 wesołków gwarantuje Wam jedno: będą pociechą, rozweselą i rozbawią. Wystarczy na nie spojrzeć i uśmiech już gości w Waszych domach. Kotki są gotowe do adopcji. Odrobaczone, zaszczepione, zadomowione i nauczone czystości. Kotki przebywają w Kielcach, przy przeprowadzce do innego miasta postaramy się pomóc w miarę możliwości.

Kot brytyjski piękny kocurek
Kot brytyjski piękny kocurek
2000 zł
Wadowice wczoraj

Na nowy kochający dom oczekuje Nasz Cudowny maleńki kocurek o poszukiwanym BIAŁO NIEBIESKIM umaszczeniu idealnej budowie wspaniałej gęstej szacie Wychowywany wśród dzieci i innych zwierząt w tym psa . Wygląda jak żywa maskotka . puchaty mały miś , bardzo aktywny , uwielbia się bawić i przytulać Nauczony korzystania z kuwety i drapaka W pełni samodzielny Zaszczepiony i odrobaczony Zapraszamy

Kelly 12 tyg. koteczka
Kelly 12 tyg. koteczka
Kraków wczoraj

Kelly 12 tygodniowa koteczka, ma piękne, aksamitne, buro-białe, mocno pręgowane, ciut dłuższe futerko. Wyglada jak mała, puchata sówka, okrąglutka buźka, kółkowe oczka, a do tego słodkie, grubiutkie paputki. Kelly jest kotką bardzo spokojną, nikomu nie przeszkadza i nie narzuca się. Zobaczcie jak delikatnie bawi się z człowiekiem, jaka jest wdzięczna i słodka. Kelly jest trochę nieśmiała, ale przy pierwszych głaskach zaczyna mruczeć i barankować prosząc o więcej. Lubi zabawy wędką i piłeczkami. Mizianie, głaskanie i przytulanie sprawia jej ogromna radość. Zdrowa, odrobaczona, gotowa na swój domek stały i kochających człowieków. Szukamy dla niej domu niewychodzacego, odpowiednio zabezpieczonego, gdzie będzie kochana i traktowana jak członek rodziny. Kotka przebywa w Kielcach przy przeprowadzce do innego miasta postaramy się pomóc w miarę możliwości.

Maluszki polecają się do adopcji
Maluszki polecają się do adopcji
Myślenice wczoraj

Poszukujemy domu dla trzech maluszków – Diałełki (buro-białej), Pysia (burego kotka z białym pyszczkiem) oraz Pączusia (najbardziej pulchnego z trójki rodzeństwa), które wraz z resztą rodzeństwa trafiły pod naszą opiekę. Kotki żyły w stodole, ale nie było to dla nich bezpieczne miejsce. Dwa z maluszków straciły łapki, jeden z nich przypłacił to życiem, ale szczęśliwie resztę udało się ocalić. Kiciusie trafiły do nas mając około 3 tygodnie – były wątłe, bardzo zarobaczone, niedożywione i wycieńczone. Zajęłyśmy się nimi najlepiej, jak potrafiłyśmy. Mama nie zajmowała się kociętami, opieka spadła na ludzi. W tej chwili kociaki są już zabezpieczone i gotowe do adopcji. To bardzo miłe, kochane, urocze maluszki, które czekają na u nas na troskliwy i kochający dom. Kociaki rosną jak na drożdżach, czują się bardzo dobrze, mają przeprowadzoną staranną profilaktykę przeciwpasożytniczą i wirusową. W końcu możemy szukać im domów. Bardzo prosimy – dajcie dom Diebałce, Pysiorkowi i Pączusiowi gdyż zasługują na kochający, troskliwy i wyjątkowy dom. Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i jeśli jeszcze nie jest, to po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowany. Każdy kotek ma wykonane testy FIV/FeLV – u naszych małych owocków są one ujemne. Nie są chore. Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

Kinderek – cudo kiciuś bez łapki prosi o dom
Kinderek – cudo kiciuś bez łapki prosi o dom
Myślenice wczoraj

Poszukujemy domu dla Kinderka, który po wypadku trafił pod naszą opiekę. Kiciuś leżał na wycieraczce przy wejściu do szkoły. Był bardzo biedny… Kiciuś miał poważny uraz lewej przedniej łapki, była zmiażdżona i zainfekowana, obumierała. Łapka została amputowana, nie było możliwości jej uratować. Obecnie kiciuś ma się bardzo dobrze. Kinderek na razie jest troszkę nieśmiały, ale ogólnie bardzo dobrze adaptuje się z innymi zwierzakami. Z całą pewnością może zamieszkać z innymi kotkami, jest ciekawski, bardzo towarzyski. Pomimo braku lewej przedniej łapki Kinderek doskonale sobie radzi; bawi się zarówno z kotkami, a także piłeczkami, wędkami i innymi kocimi zabawkami. Kinderek to kociak malutki; ma 3,5 miesiąca, pięknie rośnie, w tej chwili waży już nieco ponad 1 kg. Kociak świetnie dogaduje się z rodzeństwem, a także z innymi kotkami. To miły, choć nieco nieśmiały przystojniak, który czeka u nas na nowy, troskliwy, prawdziwy i kochający dom. Kinderek, szczególnie ze względu na swoją niepełnosprawność, szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO! Kinder ma wszystkie niezbędne szczepienia, jestem regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami i ma swój osobisty mikroczip. Kiciuś jest pod stałą opieką lekarzy weterynarii. Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV. U Kinderka są one ujemne, nie jest chory. Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść. Adoptując kotka obowiązuje umowa adopcyjna. Po zapoznaniu z naszymi mruczkami (zapraszamy do nas na zapoznanie) dowieziemy kotka do nowego domu.

Słodziak Falco szuka kochającego domu
Słodziak Falco szuka kochającego domu
Myślenice wczoraj

Poszukujemy domu dla Falco, ślicznego, burego, intensywnie pręgowanego kociaka, który trafił pod naszą opiekę wprost z gabinetu weterynaryjnego. Kociak był w ciężkim stanie, bardzo cierpiał, koci katar zniszczył jego oczka. Niestety jedno oczko było w tak złym stanie, że musieliśmy je usunąć, drugie ocaliliśmy. Falco wiele przeszedł, ale szczęśliwie obecnie jest u opiekuna, który poświęca mu sporo czasu i socjalizuje. Kociak z każdym dniem jest weselszy i bardziej śmiały do opiekunów. Zrobił wielkie postępy w adaptacji. Falco jest młodym kociakiem. Gdy do nas trafił miał zaledwie 7 tygodni, dziś ma 3 miesiące, pięknie rośnie, w tej chwili waży już nieco ponad 1,5 kg. Kociak świetnie dogaduje się z innymi kotkami. To wspaniały młody zwierzak. To miły, choć nieco nieśmiały przystojniak. który czeka u nas na nowy, troskliwy, prawdziwy i kochający dom. Falco szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO! Kociak ma wszystkie niezbędne szczepienia, jestem regularnie odrobaczany i zabezpieczony przed pchłami i kleszczami. Zostanie po osiągnięciu dojrzałości wykastrowany i ma swój osobisty mikroczip. Falco jest pod stałą opieką lekarzy weterynarii. Prosimy o domy dla naszego kociaka bez oczka. Każdy kotek z naszego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha ma komplet szczepień, jest kilka razy odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Ma wykonane testy FIV/FeLV. Przypominamy, że posiadanie kotka wiąże się z zabezpieczeniem okien, wyjść.

Czarna 7 miesięczna kotka syberyjska na sprzedaż
Czarna 7 miesięczna kotka syberyjska na sprzedaż
550 zł
Tarnów wczoraj

Piękna 7 miesięczna kotka syberyjska, nauczona zasad czystości zaszczepiona oraz odrobaczona z książeczka zdrowia, zapraszam do kupna, o więcej informacji proszę dzwonić

Kotki szukaja domu
Kotki szukaja domu
Nowy Targ wczoraj

Male kotki szukają domu kotki pija jedza same Kotki trojkolorowe Osoby zainteresowane na priv.

Pręguski urodzone w lutym 2023r
Pręguski urodzone w lutym 2023r
Kraków wczoraj

Bury kocurek i stebrzysta koteczka. Już podrośnięte, ale jeszcze kociaki. Kontakt na telefon lub olx.

Kotka do adopcji.
Kotka do adopcji.
Tarnów wczoraj

Wysterylizowana dwuletnia kotka czeka na nowy dom i odpowiedzialnych opiekunów. Odrobaczona, odpchlona, nauczona czystości i bardzo przyjazna przytulanka. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt telefoniczny.

Kotka do adopcji.
Kotka do adopcji.
Tarnów wczoraj

Wysterylizowana, odrobaczona, nauczona czystości dwuletnia kotka poleca się do adopcji. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt telefoniczny.

Kotka 5 miesiecy szuka nowego domku
Kotka 5 miesiecy szuka nowego domku
Oświęcim wczoraj

Kotka ,około 5 miesiecy szuka nowego domku . Powodem moja alergia . Szukam dla niej dobrego ,kochajacego domku

Kocurek Maine Coon KEVIN Legalna Hodowla Fife
Kocurek Maine Coon KEVIN Legalna Hodowla Fife
4000 zł
Kraków wczoraj

Przedmiotem tej aukcji jest kocurek niebieski solid Matka jest niebieski solid a, ojciec niebieski solid Jesteśmy Legalną Hodowlą Pluszowe Łapki zrzeszoną w Fife. Umaszczenie a Młody jest uroczym kociakiem, chętnym do zabawy, i do posiedzenia na kolankach i mizianiu po brzuszku i za uszkami. Kocurek od pierwszych dni życia jest oswajaza z domownikami, wszelkimi odgłosami domu, zarówno z odkurzaczem jak i z muzyką. Wychowany w domu o bardzo milej atmosferze pełnej ciepła i miłości i spokoju. Koteczek jest bardzo ciekawy otoczenia, lubi bawić się z innymi kotami jak i korzystać z zabawy z człowiekiem. Uwielbia pieszczoty, wdrapywanie się do łóżka i spanie z człowiekiem. Nauczony korzystania z kuwety i drapaka, je stały pokarm najwyższej jakości. Kocięta są z matką dla pełnej socjalizacji do 16 tygodnia życia. Jesteśmy przeciwnikami chowu kociąt klatkowego w wolierach całorocznych, gdzie kociaki są zamknięte przez całe swoje życie w ograniczonej przestrzeni i ich cykl życia opiera się na produkcji - rozmnażaniu - co nie ma nic wspólnego z ich szczęściem. Taki kociak przychodząc do nowego domu jest zdziczały, i nie zaznał socjalizacji w hodowli, dla nowego opiekuna często przerasta jego możliwości opieka nad kocięciem, wtedy jest wymagana pomoc behawiorysty. Opiekun kocięcia nie mając w tym zakresie porównania nie ma nawet świadomości jakie są to kolosalne różnice w zachowaniu kociaka. Podchodzimy do Hodowli odpowiedzialnie, kociaki są szczepione stosownie do wieku, odrobaczane. Koteczek opuszczając dom będzie miał książeczkę zdrowia, 2 szczepienia, trzykrotnie odrobaczony, założony chip - identyfikator elektroniczny, rodowód Rodzice przebadani w kierunku HCM, PKD, PK, SMA z wynikiem n/n. Obowiązuje umowa kupna. Koszt rezerwacji 1000 zł, reszta dopłaty przy odbiorze kociaka. Cena na kolanka 4000zł. Hodowla Pluszowe Łapki*PL jest zarejestrowana w klubie KKF, który jest członkiem Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia (FPL), wchodzącej w skład międzynarodowej organizacji felinologicznej FIFe, a co za tym idzie wszystkie koty w hodowli i kocięta posiadają rodowody honorowane na całym świecie. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 60*****27 , sms, olx odpowiem na wszelkie pytania.

Ślimaki Helenki  , młode - gratis
Ślimaki Helenki , młode - gratis
3 zł
Tarnów wczoraj

Sprzedam slimaki Helenki. Zdrowe młode. Odbiór osobisty moscice 3zl szt. Do każdej Helenki jedna krewetka gratis ;)

Sprzedam śliczne świnki morskie
Sprzedam śliczne świnki morskie
25 zł
Zawadka wczoraj

Witam serdecznie na sprzedaż polecam świnki morskie 2 sztuki z czerwca i 2 sztuki z września Są 3 samicę i 1 samiec świnki prawdopodobnie są w ciąży więcej informacji udzielę telefonicznie 25 zł za sztukę

Baran Francuski Hawana samiec 95.5
Baran Francuski Hawana samiec 95.5
300 zł
Gdów wczoraj

Witam. Mam na sprzedaż samca Hawane ze stycznie 23r samiec oceniony na 95.5p na wystawie w Żylinie. Więcej info tel 51*******61

Króliki kalifornijskie
Króliki kalifornijskie
130 zł
Gdów wczoraj

Dzień dobry. Mam do sprzedania do dalszego chowu piękne samczyki i samiczki kalifornijskie. Urodzone 14 lutego 2023 r. Waga około 4,7 kg. Gotowe do krycia. Karmione naturalnie ze stałym dostępem do wody. Zdrowe I zaszczepione. Polecam!

Króliki belgijskie
Króliki belgijskie
190 zł
Osiek wczoraj

Witam sprzedam samce i samice olbrzym belgijski urodzone 28 maja 2023r. Zdrowe zadbane. Po ładnych rodzicach. Zdj królików w wieku 3 miesięcy

kamczyki okazja wielka
kamczyki okazja wielka
147 zł
Kraków wczoraj

Wielka okazja na kamczyki, kamyczki kolekcjonerskie godne uwagi każdego kolekcjonera w polsce

Owies Bingo pakowany w bigbagach lub worki
Owies Bingo pakowany w bigbagach lub worki
1000 zł
Borzęcin wczoraj

Dzień dobry, Sprzedam dużą ilość owsa bingo, pakowany w bigbag po 400kg lub mogę też zapakować w worki po 40kg. Cena za tone. Do każdego bigbaga proszę doliczyć 10 zł lub 2zł za worek. Więcej informacji pod telefonem. Pozdrawiam

Olbrzym belgijski samiec
Olbrzym belgijski samiec
130 zł
Tarnów wczoraj

Witam mam do sprzedania samca belga żelazistego z letko lecącym uchem urodzony 30,Czerwca 2023r samiec szczepiony odrobaczony, karmiony sianem, jęczmień, granulat, z Nutreny , oraz stały dostęp do wody. Jego waga obecnie to 5,50 kilo ojciec to masywny samiec o wadze ponad 9 kilo matka żelazista 8 kilo na ostatnim zdjęciu rodzice.

Sprzedam króliki hodowlane
Sprzedam króliki hodowlane
150 zł
Nowy Sącz wczoraj

Witam, Oferuję na sprzedaż króliki z prywatnej hodowli. Ceny wahają się od 150 do 300 zł, w zależności od wielkości i cech królika. Zwierzęta są zadbane oraz wyselekcjonowane pod kątem zdrowia i cech rasowych. Szczegóły: Rasy: Olbrzym belgijski: szary, żółty, szynszylowy, niebieski Cena: od 150 do 300 zł (w zależności od wielkości i cech królika). Lokalizacja: Nowy Sącz. Króliki są regularnie szczepione i utrzymywane w optymalnych warunkach hodowlanych. Te króliki są idealne dla hodowców szukających wysokiej jakości zwierząt do dalszej hodowli ponieważ są po rodzicach z rodowodem. Zapewniam wsparcie i porady dotyczące utrzymania i hodowli. Preferowany odbiór osobisty. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: +48*********65. Serdecznie zapraszam do zakupu!

DO ODBIORU króliki mini lop/karzełek teddy /hermelin /tan/lewek
DO ODBIORU króliki mini lop/karzełek teddy /hermelin /tan/lewek
250 zł
Zakliczyn wczoraj

Witam. Hodowla ,,Friend Rabbit Teddy,, to hodowla domowa hobbistyczna legalna zarejestrowana w SSHK pod nr .128 T NIE PROWADZIMY REZERWACJI , KRÓLIKI GOTOWE DO ODBIORU ! ODBIÓR OSOBISTY W HODOWLI W ZAKLICZYNIE POWIAT TARNÓW CENA OD 250 ZŁ Króliczki z Naszej hodowli są oswojone (nie boi się kontaktu z człowiekiem), nauczone korzystania z kuwety ,przyzwyczajony do wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych tj. wyczesywanie futerka, obcinanie pazurków itp. Mają kontakt z innymi zwierzętami tj. pies ,kot, Każdy królik (niezależnie od ceny )opuszczając hodowlę zabierze ze sobą do nowego domu ; *Certyfikat narodzin (szczegółowy ) *Metrykę *Królik będzie po wizycie weterynaryjnej *Książeczkę zdrowia *Królik będzie po wszystkich szczepieniach!!! (z pieczątką + podpis lekarza ) *Królik będzie odrobaczony (z pieczątką + podpis lekarza ) *Wyprawka do nowego domu na pierwsze dni * Pamiątka z hodowli *Poradnik dotyczący pielęgnacji *Poradnik dotyczący żywienia *Pamiątkowe zdjęcia z hodowli (na życzenie nowego właściciela ) Więcej informacji znajdą państwo na Naszej stronie fb ; FRIEND RABBIT TEDDY POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU Nr. 50*********98

DO ODBIORU Króliki karzełki TEDDY królik karzełek miniaturka MINI LOP
DO ODBIORU Króliki karzełki TEDDY królik karzełek miniaturka MINI LOP
250 zł
Zakliczyn wczoraj

Witam. Hodowla ,,Friend Rabbit Teddy,, to hodowla domowa hobbistyczna zarejestrowana w SSHK pod nr .128 T NIE PROWADZĘ REZERWACJI , KRÓLIKI GOTOWE DO ODBIORU ! ODBIÓR OSOBISTY W HODOWLI W ZAKLICZYNIE POWIAT TARNÓW Ceny królików są w przedziale od 250 ZL DO 600ZL ZA MINI KRÓLICZKI Posiadam na sprzedaż króliki karłowate w róznych kolorach ! Króliki opuszczając hodowlę po skończeniu 8-10 tyg. Zabiorą ze sobą do nowego domu : *Metrykę lub rodowód *Książeczkę zdrowia z pieczątką lekarza oraz wpisem potwierdzającym że królik jest całkowicie zdrowy i przebadany przez weterynarza !!! *Królik będzie po wszystkich szczepieniach!!! *Królik będzie odrobaczony *Wyprawka do nowego domu na pierwsze dni *Poradnik dotyczący pielęgnacji *Poradnik dotyczący żywienia *Porada hodowcy na temat kuwetowania *Króliki będą po przeglądzie weterynaryjnym Nowy opiekun może liczyć na informacje z zakresu opieki ,pielęgnacji ,oraz żywienia i zdrowia królika. Na życzenie nowego właściciela mogę też udzielić informacji na temat charakteru królików aby odpowiednio zostały wybrane . Zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny pod numerem 50*******98 Więcej zdjęć królików oraz filmów z ich udziałem można zobaczyć na mojej stronie na facebook ! MOJA STRONA: https://www.facebook.com/FriendRabbitTeddy/ POZDRAWIAM

Samicce kotne sprzedam..zakocona
Samicce kotne sprzedam..zakocona
110 zł
Zakliczyn wczoraj

Sprzedam mieszance kotne samice, samice po dwóch wykotach waga 5.5kg dobre matki.Zakocona mieszańcem barana francuskiego . Więcej inf.. Tel 88*****45

Samiczka z młodymi
Samiczka z młodymi
195 zł
Zakliczyn wczoraj

Sprzedam samiczkę z siedmioma młodymi. Samica szczepiona, zdrowa ..więcej inf. ,8******45

Bażant,bażanty zlote
Bażant,bażanty zlote
150 zł
Gdów wczoraj

Sprzedam bażanty złociste pięknie wybarwione .ptaki z 2021 .posiadam tylko koguty

Szczygły syberyjskie
Szczygły syberyjskie
500 zł
Kraków wczoraj

Witam.Sprzedam szczygły syberyjskie w mutacij, opal,izabel,satyna,izabel pastel witkop,agat są też szpalty ptaki z woliery zewnętrznej

Staropolskie Parki
Staropolskie Parki
120 zł
Stary Sącz wczoraj

Witam mam do sprzedania parki staroplskich jedna samica z 2022 samiec bez obrączki druga samiec 2022 samica bez obrączki koszt wysyłki 50zł w cenie wysyłki jest wliczona klatka transportowa kontakt na numer telefonu.

Staropolskie Parka
Staropolskie Parka
160 zł
Stary Sącz wczoraj

Witam mam do sprzedania parę staroplskich z 2020 roku cena za parę wysyłka 50zł w cenie wysyłki jest wliczona klatka transportowa kontakt na numer telefonu.

Kanarki kanarek czerwony
Kanarki kanarek czerwony
250 zł
Nowy Sącz wczoraj

Sprzedam Samiec czerwony nieintensywny 2023 rok z naszej hodowli po zagranicznych ptakach. Świetny materiał hodowlany. Super śpiewak. Możliwa wysyłka. Odbiór osobisty Kamionka Wielka. Zapraszam do kontaktu.

Klacz pełnej krwi angielskiej w rodowodzie Secretariat
Klacz pełnej krwi angielskiej w rodowodzie Secretariat
15000 zł
Bochnia wczoraj

Klacz Mandini ur 2017 wzrost ok 165, ojciec Ari (GER), matka Maxi po In Camera. Od strony matki w rodowodzie Secretariat. Klacz zajeżdżona, nie brała udziału wyścigach gdyż jako stajnia zrezygnowaliśmy z wyścigów. Natomiast brała udział w rajdzie dlugodystansowym na 40 km. Klacz pod siodłem grzeczna, nie ciągnie ani nie bryka. Aktualnie padokowana ze stadem sporadycznie chodzi pod siodłem. W obejściu spokojna lecz trochę strachliwa. Nie jest to koń dla dziecka. Wiecej info pod nr 51*****43

Sprzedam lub zamienie  ogierka
Sprzedam lub zamienie ogierka
11500 zł
Spytkowice wczoraj

Sprzedam ogierka 20 miesięcy zaprzągany spokój i ciąg 100% zapowiada sie na duzego konia więcej informacji pod telefonem cena przykładowa

Koń kucyk klaczka
Koń kucyk klaczka
2700 zł
Kraków wczoraj

Witam na sprzedaż klacz w wieku 6 lat. Wzrost okolo 100cm. Spokojna, bez paszportu Zrebna

Sprzedam walacha śląskiego
Sprzedam walacha śląskiego
19000 zł
Nowy Targ wczoraj

Witam sprzedam walacha śląskiego koń bardzo spokojny podaje nogi zaprzęgany para pojedynek na wiosnę 3 lata zapraszam więcej informacji pod numerem telefonu 88***********4

Smaczki dla koni
Smaczki dla koni
3 zł
Zabierzów wczoraj

Wykonane własnoręcznie smaczki dla koni z lukrem. Skład: m.in mąka, cynamon, imbir. Wysyłane na zamówienie Mogę wykonać różne wzory I ilość na zamówienie.

TRIXIE Zabawka Interaktywna dla Kota Fun Board
TRIXIE Zabawka Interaktywna dla Kota Fun Board
78 zł
Limanowa wczoraj

Trixie Cat Activity Fun Board to rewelacyjna gra interaktywna dla kotów, która zapewni im trening intelektualny i zręcznościowy, a także sprawi, że Twój zwierzak zapomni o nudzie na długie godziny. Cat Activity Fun Board to gra stworzona z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Zadania na planszy zostały specjalnie dopasowane do potrzeb i możliwości kotów. Zabawka poza tym, że dostarcza mnóstwa radości i rozrywki, rozwija także umysł, zręczność oraz motywację naszych pupili. Gra została skonstruowana tak, aby szybko nie znudzić się kotu – daje aż 5 różnych możliwości zabawy, ciągle stawiając go przed nowymi wyzwaniami. Dzięki takiej różnorodności można dopasować poziom trudności gry do wieku oraz indywidualnych umiejętności i możliwości zwierzęcia. Zabawka może spełniać funkcje miski spowalniającej jedzenie, więc nadaje się np. dla zwierząt mających tendencje do tycia lub zbyt łapczywego spożywania pokarmów. Produkt odpowiedni dla kotów powyżej 3. miesiąca życia. Plansza została wykonana z odpornego, nietoksycznego tworzywa sztucznego. Może być czyszczona w zmywarce do naczyń. Wymiary: 30 x 40 cm. Kolor: biały.

Nowofundland - REPRODUKTOR
Nowofundland - REPRODUKTOR
4000 zł
Oświęcim wczoraj

Piekny, postawny reproduktor, czarny, tylko czarne geny w rodowodzie, bez wad.

Pieski Labradory biszkoptowe szczeniaki
Pieski Labradory biszkoptowe szczeniaki
10 zł
Tarnów wczoraj

Witam oferuje pieski Labradorki biszkoptowe. Pieski skończyły 8 tyg do nowego domu pojada z *książeczki zdrowia psa, które potwierdzają ze pieski sa zaszczepione i kilkukrotnie odrobaczone *Rodowody Stowarzyszeniowe do nowego domu pojada również z *umowa kupna sprzedaży psa i karma Arion na start Pieski sa żywe skore do zabawy i na codzień maja styczność z dziećmi. Hodowla Ceglate Wzgórze. Stowarzyszenie Miłośników Hodowców Psów Rasowych Ogolnokrajowa Organizacja Społeczna Regon 122855000 Miot L Zapraszam takze na nasz FB pod nazwa @ceglate.wzgórze

Rolka dla psa nagroda Roll on treningowy
Rolka dla psa nagroda Roll on treningowy
20 zł
Kraków wczoraj

Rolka do podawania smakołyków treningowych w formie płynnej (roll on) dla psów. Małe poręczne 75 ml opakowanie sprawia, że produkt z łatwością mieści się w kieszeni. Forma podawania smakołyku ułatwia utrzymanie dłoni w czystości. Wystarczy wlać ugotowany lub zakupiony przysmaku do środka i gotowe. Smakołyk pomaga skupić uwagę zwierzęcia (na treningu, w tłumie ludzi, pośród innych zwierząt np. szczekających psów). Doskonale sprawdza się podczas spacerów (również zimą). cena 20zl

Mały drapak dla kota - Osiedle Złocień
Mały drapak dla kota - Osiedle Złocień
30 zł
Kraków wczoraj

Do sprzedania używany drapak dla kota. Widoczne ślady użytkowania, do lekkiej renowacji.

Ubranka dla psa: kombinezony, kurtka, sweterki, buciki
Ubranka dla psa: kombinezony, kurtka, sweterki, buciki
5 zł
Kraków wczoraj

Sprzedam ubranka dla psa. Stan bardzo dobry. Ciepłe, dobrej jakości akcesoria. Kombinezony 17zł Biała kurtka 10zł Czerwono biały sweterek 5zł Popielaty polarek 8zł Buciki całość 15zł (jedna para 5zł) Przy zakupie większej ilości możliwość negocjacji ceny.

Komfortowe NOWE legowisko dla psa WIELE rozmiarów + haft z imieniem
Komfortowe NOWE legowisko dla psa WIELE rozmiarów + haft z imieniem
699 zł
Mszana Dolna wczoraj

OFERUJEMY DARMOWĄ POMOC W WYBORZE ROZMIARU :) Wygodne oraz miękkie legowisko będzie idealnym prezentem dla naszego kochanego pupila, ponieważ każde zwierzę potrzebuje takiego miejsca, gdzie może zregenerować swoje siły przed kolejnym spacerem lub zabawą. Zwierzęta również potrzebują swój własny kąt. Legowiska są wykonane z miękkich, przytulnych oraz bardzo wytrzymałych wysokiej jakości tkanin tapicerskich. Wewnętrzna poduszka jest wypełniona miękką pianką, która nie traci swojego kształtu, natomiast boki legowiska wypełnione są puszystym poliestrem, który również utrzymuje swój kształt. **Wszystkie te materiały są w 100% przyjazne dla zwierzaka!** ZALETY LEGOWISK: -Możliwość wykonania pięknego haftu z imieniem pupila -Duży wybór rozmiarów w zależności od wymiarów pieska -Wysoka odporność na odkształcenia -Bardzo wygodny i mocny materiał -Brud nie wchłania się w legowisko -Szybkie i łatwe czyszczenie Legowiska można również prać w pralce, należy jednak pamiętać, że powinny być prane w temperaturze do 30 stopni najlepiej w programie bez wirowania. Legowiska są również bardzo łatwe w czyszczeniu mokrą szmatką. **NOWOŚĆ! Istnieje również możliwość wyhaftowania napisu z imieniem pupila na legowisku!** Dostępne rozmiary: XS (55/45cm) S (65/55cm) M (80/65cm) L (90/75cm) XL (100/75cm) XXL (110/90cm) 3XL (130/110cm) *Haft z imieniem - 20zł* GRATIS do każdego zamówienia dodajemy małą poduszeczkę, która dzięki swojej wytrzymałości będzie idealna do zabawy :) Dostępne formy wysyłki: -Płatność przelewem kurier GLS (13,99zł) - Czas wysyłki 1-2 dni robocze -Wysyłka pobraniowa InPost (23,99zł) - Czas wysyłki 2-3 dni robocze -Możliwa również wysyłka do paczkomatu legowisk w rozmiarach od XS-L

Nowe legowisko dla psa wiele rozmiarów + haft z imieniem
Nowe legowisko dla psa wiele rozmiarów + haft z imieniem
699 zł
Tarnów wczoraj

Oferujemy Państwu MEGA wygodne oraz wysokiej jakości NOWE legowisko dla twojego pupila, jak wiadomo każdy kocha uszczęśliwiać swoje zwierzęta! ZALETY: -Produkt PREMIUM -Mocny materiał -Duży wybór rozmiarów w zależności od rozmiarów pupila -Brud nie wchłania się w materiał -Łatwe czyszczenie -Bardzo wygodne Legowisko będzie idealnym przedmiotem dla twojego pupila, ponieważ każde zwierzę lubi spać lub polegiwać w wygodnych miejscach. Wykonane są z miękkich wytrzymałych tkanin tapicerskich czyli z tych materiałów, z których są robione sofy do salonów! Materiał jest lekko wodoodporny oraz posiada właściwości dzięki którym jest odporny na zarysowania przez pazurki naszych zwierząt. Wewnętrzna poduszka jest wypełniona miękką pianką poliuretanową, natomiast boki legowiska puszystym poliestrem. Wypełnienie ma wysoką odporność na odkształcenia i nie traci swojej elastyczności. **Wszystkie te materiały gwarantują wygodę dla zwierzaka!** Legowisko można również prać w pralce, należy jednak pamiętać, że legowiska powinny być prane w temperaturze do 30 stopni oraz w programie bez wirowania. Dodatkowo możemy umyć oddzielnie poduszki wewnętrzne, jak i umieścić całe łóżko w pralce. Istnieje również możliwość wykonania haftu z imieniem pupila za dodatkowe 20zł. Dostępne rozmiary: -XS 55/45cm -S 65/55cm -M 80/65cm -L 90/75cm -XL 100/75cm -XXL 110/90cm -3XL 130/110cm

Wygodne legowisko dla psa Komfortowe wiele rozmiarów + GRATIS poduszka
Wygodne legowisko dla psa Komfortowe wiele rozmiarów + GRATIS poduszka
699 zł
Kraków wczoraj

ZALETY: -Produkt PREMIUM -Mocny materiał -Duży wybór rozmiarów w zależności od rozmiarów pupila -Brud nie wchłania się w materiał -Łatwe czyszczenie -Bardzo wygodne Oferujemy Państwu MEGA wygodne oraz wysokiej jakości NOWE legowisko dla twojego pupila, jak wiadomo każdy kocha uszczęśliwiać swoje zwierzęta! Legowisko będzie idealnym przedmiotem dla twojego pupila, ponieważ każde zwierzę lubi spać lub polegiwać w wygodnych miejscach. Wykonane są z miękkich wytrzymałych tkanin tapicerskich czyli z tych materiałów, z których są robione sofy do salonów! Materiał jest lekko wodoodporny oraz posiada właściwości dzięki którym jest odporny na zarysowania przez pazurki naszych zwierząt. Wewnętrzna poduszka jest wypełniona miękką pianką poliuretanową, natomiast boki legowiska puszystym poliestrem. Wypełnienie ma wysoką odporność na odkształcenia i nie traci swojej elastyczności. **Wszystkie te materiały gwarantują wygodę dla zwierzaka!** Legowisko można również prać w pralce, należy jednak pamiętać, że legowiska powinny być prane w temperaturze do 30 stopni oraz w programie bez wirowania. Dodatkowo możemy umyć oddzielnie poduszki wewnętrzne, jak i umieścić całe łóżko w pralce. Istnieje również możliwość wykonania haftu z imieniem pupila za dodatkowe 15zł. Dostępne rozmiary: -XS 55/45cm -S 65/55cm -M 80/65cm -L 90/75cm -XL 100/75cm -XXL 110/90cm -3XL 130/110cm

Super wygodne legowisko dla psa WIELE rozmiarów + haft imię
Super wygodne legowisko dla psa WIELE rozmiarów + haft imię
6999 zł
Chrzanów wczoraj

Witamy serdecznie! :) Na wstępie bardzo prosimy o zapoznanie się z całym opisem ponieważ znajdziecie tam Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania. Wygodne legowisko będzie idealnym przedmiotem dla twojego pupila, ponieważ każde zwierzę potrzebuje takiego miejsca, gdzie może zregenerować swoje siły przed kolejnym spacerem lub zabawą. ZALETY LEGOWISK: -Duży wybór rozmiarów w zależności od rozmiarów pupila -Wysoka odporność na odkształcenia -Bardzo wygodny i mocny materiał -Brud nie wchłania się w legowisko -Szybkie i łatwe czyszczenie NOWOŚĆ! *Oferujemy całkowicie DARMOWĄ pomoc w wyborze odpowiedniego rozmiaru legowiska dla psa. Wystarczy wysłać zdjęcie pupila lub napisać rasę a my zajmiemy się resztą!* Legowiska są wykonywane z miękkich i wytrzymałych tkanin tapicerskich. Wewnętrzna poduszka jest wypełniona miękką pianką, natomiast boki legowiska puszystym poliestrem. Wypełnienie ma wysoką odporność na odkształcenia i nie traci swojej elastyczności. WAŻNE! **Wszystkie te materiały są w 100% przyjazne dla zwierzaka!** WAŻNE! Legowisko można również prać w pralce, należy jednak pamiętać, że legowiska powinny być prane w temperaturze do 30 stopni w programie bez wirowania. Dodatkowo możemy umyć oddzielnie poduszki wewnętrzne, jak i umieścić całe łóżko w pralce. *Istnieje możliwość wykonania haftu imienia lub dowolnego napisu na legowisku za dodatkową opłatą 20zł.* Dostępne rozmiary: XS-69,99zł (55/45cm) S- 79,99zł (65/55cm) M- 88,99zł (80/65cm) L- 99,99zł (90/75cm) XL- 104,99zł (100/75cm) XXL- 119,99zł (110/90cm) 3XL- 139,99zł (130/100cm) Informację o wymiarach wewnętrznych (Poduszka w środku legowiska) są wypisane w tabeli, która znajduje się pod koniec zdjęć w ogłoszeniu. Aktualnie prowadzimy sprzedaż wysyłkową polegającą na wysyłce legowisk do klientów kurierem. Jeśli ktoś będzie myślał, że chcemy w ten sposób oszukać to możliwa jest również wysyłka pobraniowa :) Możliwe formy wysyłki: -Płatność przelewem kurier DPD/GLS (13,99zł) - Czas wysyłki 1-3 dni -Wysyłka pobraniowa InPost (23,99zł) - Czas wysyłki 2-4 dni -Możliwa również wysyłka do paczkomatu legowisk w rozmiarach od XS-M

Buda dla psa| buda mała| buda ocieplana
Buda dla psa| buda mała| buda ocieplana
628 zł
Tarnów wczoraj

Nowoczesna buda dla psa z 3-centymetrowym ociepleniem styropianowym, wykonana z trwałej deski elewacyjnej. Doskonała ochrona przed chłodem dzięki gontowi bitumicznemu na dachu. Dodatkowo, buda została starannie pomalowana dwukrotnie, gwarantując nie tylko solidność, ale i estetykę. Idealne schronienie dla Twojego pupila, zapewniające komfort w każdych warunkach. Buda dla psa o wymiarach: -szerokość 55 cm, -długość 73 cm, -wysokość 70 cm, - łączna grubość ścian 6 cm. Idealna dla średnich ras psów, zapewniająca komfortowe warunki dla Twojego pupila, takie jak teriery, cockerspaniele czy beagle. Solidna konstrukcja i odpowiednie wymiary sprawiają, że buda doskonale dopasowuje się do potrzeb średnich psów, zapewniając im bezpieczne i przytulne schronienie. W ofercie posiadamy również inne rozmiary.

Kojec dla psa
Kojec dla psa
2800 zł
Bochnia wczoraj

Kojce dla psów Ceny od 2500zl za komplet jak na foto Kontakt *********

Meblo klatki kojce
Meblo klatki kojce
1229 zł
Nowy Targ wczoraj

Oferuję mebloklatki kojce porodowe kojce dla psów na każdy wymiar na życzenie klienta. Kontakt 880474992

Piękny kocurek norweski leśny 5-cio pokoleniowy rodowód
Piękny kocurek norweski leśny 5-cio pokoleniowy rodowód
2200 zł
Wieliczka dzisiaj

Bary może już wyruszyć do nowego domu. Należymy do Krakowskiego Klubu felinologiczny, będącego członkiem Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia. 15.07.2023r. Powitaliśmy na świecie trzy wspaniałe kocięta norweskie leśne. Na swoją kochającą i odpowiedzialną rodzinę czeka Bary - czarny kocurek z białym klasycznie pręgowany. Kocurek uwielbia się wspinać, wszędzie go pełno. Odważny, kochający zabawę, bieganie i skakanie. Jednak wystarczy go wziąć na ręce, przytulić i psoty się wyłączają. Bardzo lubi drzemki na łóżku w towarzystwie człowieka i ulubionej zabawki (niebieska rybka) i oglądanie telewizji. Kocurek jest dwukrotnie odrobaczony, dwukrotnie zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany, w pełni zsocjalizowany, nauczony korzystania z drapaka i kuwety. Każdy nowy właściciel maluszka otrzymuje: prawdziwy pięciopokoleniowy rodowód FPL, wyprawkę składającą się z: karmy, zabawek, kocyka. Pozostajemy w kontakcie z nowymi właścicielami kociaków przez całe ich życie oraz służymy wsparciem i poradą. Wszystkie nasze zwierzęta są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny, spędzają z nami czas, są więc przyzwyczajone do domowych dźwięków, są wypieszczone, wybawione i bardzo przez nas kochane. Kocięta mają też swojego dużego opiekuna (psa owczarka niemieckiego) z którym mają świetny kontakt. Teraz trochę o rodzicach: Matką wspaniałej trójki jest nasza szylkretowa księżniczka (fs0922), która ma cudowny charakter, jest opiekuńcza, spokojna i zrównoważona. Dumnym ojcem jest piękny, spokojny i bardzo czuły kocur z tytułem interchempiona (ns0922). Oboje z rodziców przebadani, wolni od GSDIV, HCM, FELV i FIV. Badania rodziców do wglądu dla kupującego. Zastrzegam, że nie sprzedajemy naszych kocich dzieci do innych hodowli jak również do domów, gdzie będą puszczane wolno na zewnątrz. Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku tam mamy więcej zdjęć i filmy :) FB- Leśna Aura - Hodowla Kotów Norweskich Leśnych

Filtr