Sortowanie:
Znaleziony: 7121 ogłoszenie w kategorii Zwierzęta w Opolskie
Unikon antena z dwoma przewodami
Unikon antena z dwoma przewodami
350 zł
nowe Kolonowskie 5 dni plecy

Antena do zegara Unikon do automatycznego odbijania gołębi

Drapak dla kota Falunia Makspol
Drapak dla kota Falunia Makspol
369 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji. Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku. Rozmiary; 30/35/wys.40cm Przy zakupie proszę o określenie koloru materiału drapaka z poniższego wzornika . Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak dla kota nr.25  Makspol
Drapak dla kota nr.25 Makspol
700 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku Rozmiary; szer. 24cm wys.60cm Przy zakupie proszę o określenie koloru materiału drapaka z poniższego wzornika . Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak dla kota MIX Makspol
Drapak dla kota MIX Makspol
369 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. Wyposażony jest w - słupki do drapania, - półkę -schodek - wisząca zabawka gratis - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku Rozmiary; 35/35/wys.54cm Proszę o określenie koloru materiału z kolekcji DOT Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak dla kota 5 mini Makspol
Drapak dla kota 5 mini Makspol
369 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. Drapaki wykonuję z materiałów DOT (plusz) - najlepszych dla kotów, gdyż jest bardzo miekki i miły w dotyku a zarazam barzo wytrzymały . - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku Rozmiary; 40/40/wys. 85cm Proszę o określenie koloru materiału z kolekcji DOT Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak dla kota nr. 20 Makspol
Drapak dla kota nr. 20 Makspol
369 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku Bardzo fajny drapak dla Twojego Kota. Sporo miejsca do zabawy , podstawa do drapania , 3 wygodne półki z oparciami Wisząca zabawka myszka gratis! Rozmiar: 40/40/ wys.120cm Proszę o określenie koloru materiału z kolekcji DOT Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak dla kota nr. 46 skośny Makspol
Drapak dla kota nr. 46 skośny Makspol
700 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji owość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku Rozmiary; 30/35/wys.40cm Przy zakupie proszę o określenie koloru materiału drapaka z poniższego wzornika . Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak dla kota Sufitowy 3 Makspol
Drapak dla kota Sufitowy 3 Makspol
270 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku - sporo miejsca do drapania oraz zabawy - bardzo mocna i stabilna konstrukcja - kot może sie swobodnie rozciągnąć - wygody hamak z uszami na zaczepy (odczepiany) - mniejszy hamak również zsuwany z widełek - możliwość konfiguracji kolorów z próbnika poniżej - 100% ZADOWOLENIA Rozmiar: 40/40/ wys.200cm-300cm Przy zakupie należy podać dokładną wysokość do sufitu Proszę o określenie koloru materiału z kolekcji DOT Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak dla Kota 14 ekskluzywny MAKSPOL
Drapak dla Kota 14 ekskluzywny MAKSPOL
369 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku -sporo miejsca do drapania oraz zabawy - bardzo mocna i stabilna konstrukcja -kot może sie swobodnie rozciągnąć -wygody hamak z uszami na zaczepy (odczepiany) - mniejszy hamak również zsuwany z widełek - dwie duże (rozety 35cm) legowiska z oparciem - 100% ZADOWOLENIA Rozmiar: 50/50/wys. 155cm Proszę o określenie koloru materiału z kolekcji DOT Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak MAKSPOL dla Kota nr 15
Drapak MAKSPOL dla Kota nr 15
700 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku Bardzo duży drapak dla Twojego Kota. Sporo miejsca do zabawy oraz do drapania a także do wspinania sie .

Drapak MAKSPOL dla Kota 45 ekskluzywny
Drapak MAKSPOL dla Kota 45 ekskluzywny
369 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. Drapak posiada: - sporo miejsca do drapania oraz zabawy - bardzo mocną i stabilną konstrukcję - wygodny hamak z uszami na zaczepy (odczepiany) - tubę jako domek - półke z poduszką na rzepy ( odczepianą ) - rozetę 40 cm legowiska z oparciem Rozmiar: 50/50/wys. 140cm Proszę o określenie koloru materiału z kolekcji DOT Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak MAKSPOL dla Kota 37 ekskluzywny
Drapak MAKSPOL dla Kota 37 ekskluzywny
369 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku -sporo miejsca do drapania oraz zabawy - bardzo mocna i stabilna konstrukcja -kot może sie swobodnie rozciągnąć -wygody hamak z uszami na zaczepy (odczepiany) - mniejszy hamak również zsuwany z widełek - dwie duże rozety z oparciem - 100% ZADOWOLENIA Rozmiar: 55/55/wys. 155cm Proszę o określenie koloru materiału z kolekcji DOT Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak MAKSPOL dla kociaków 3 WYBÓR KOLORU
Drapak MAKSPOL dla kociaków 3 WYBÓR KOLORU
110 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. Drapak posiada - słupki do drapania, - legowisko, domek "okrąglak" - tuba, jako miejsce do zabawy i baraszkowania czy też domek - 2 półeczki - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku Rozmiary; 38/68/ wys. 100cm Proszę o określenie koloru materiału z kolekcji DOT Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak dla kotka nr 22 tunel MAKSPOL
Drapak dla kotka nr 22 tunel MAKSPOL
2000 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji. Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej. Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. Rozmiary; 30/60/wys.47 - 2 myszy do zabawy - tunel owiniety pasem do drapania - słupek z gorną półką - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku Drapaki robimy z materiału z kolekcji DOT - najbardziej lubianym przez KOTY Przy zakupie proszę o określenie koloru materiału drapaka. Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak dla Kota nr 18 PLUS + LEŻANKA MAKSPOL
Drapak dla Kota nr 18 PLUS + LEŻANKA MAKSPOL
700 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji. Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej. Dzięki tej innowacji w przyszłości pas można samemu wymieniać Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. Półki w środkowej części oraz mostek jak i słupki posiadają taśmę do drapania Rozmiar: 50/50/wys.115 Bardzo piękny prezent dla Twojego pupila. Gorąco polecam Drapaki wykonane są ze specjalnych materiałów DOT przystosowanych dla Kotów dzięki czemu doskonale się je czyści oraz są bardzo wytrzymałe na wszelkiego typu uszkodzenia bądz przetarcia Przy zakupie proszę o podanie koloru DOT z jakiego mamy wykonać dla panstwa drapak

Drapak dla Kota 44 BAJKA MAKSPOL
Drapak dla Kota 44 BAJKA MAKSPOL
333 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji z kolekcji drapaków EKSKLUZYWNYCH Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej. Dzięki tej innowacji w przyszłosci pas można samemu wymieniać Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. Drapak jest doskonały nawet dla bardzo dużych kotów Rozmiar: 45/50/wys. 100cm - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku -sporo miejsca zabawy - bardzo mocna i stabilna konstrukcja -kot może sie swobodnie rozciągnąć podczas drapania -wygodne legowiska z oparciami - dwa domki Przy zakupie proszę o podanie koloru DOT z ktorego mamy wykonać dla panstwa drapak

Drapak dla kota nr. 14/3 MAKSPOL
Drapak dla kota nr. 14/3 MAKSPOL
270 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku - Drapak posiada przejscie z pierwszego poziomu na drugi Rozmiar: srednica 42cm / wysokosc 100cm Proszę o określenie koloru materiału z kolekcji DOT Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

Drapak MAKSPOL nr 1
Drapak MAKSPOL nr 1
75 zł
Byczyna 5 dni plecy

Mam do zaoferowania drapak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stabilnej i wytrzymałej konstrukcji Nowość - miejsca do drapania wykonane są z taśmy bardzo trwałej Drapak dostarczany jest w całości – nie trzeba już go samemu składać. - cały drapak wykonany jest z materiału DOT (PLUSZ) miły i miekki w dotyku Drapak posiada - słupek do drapania, - legowisko, półkę na samej górze - tuba, jako miejsce do zabawy i baraszkowania czy też domek - obszerny domek, schronienie dla kota - "Kotek" do drapania, co nadaje właściwy wygląd drapakowi. Rozmiary; 50/37wys.100 Proszę o określenie koloru materiału z kolekcji DOT Jeśli chodzi o kolorystykę pasów do drapanie dobieramy do wybranego koloru materiału. Można też zasugerować - np. jasny czy ciemny - czy też jeszcze inny. Wówczas zakładamy najbardziej zbliżony kolor do tego, jaki posiadamy.

DIXI - mała, urocza szczeniaczka szuka najlepszego domu
DIXI - mała, urocza szczeniaczka szuka najlepszego domu
Kędzierzyn-Koźle 4 kilka dni temu

Opis ofertyDIXI - urocze psie dziecko na tropie kochającego domku. Jeszcze chwila i Dixi oraz jej rodzeństwo trafiłoby do kojca lub na łańcuch rozdani byle gdzie i byle komu... Na szczęście całą gromadkę udało się zabrać z zimnego miejsca, w którym ktoś chciał się tylko ich jak najszybciej pozbyć :( Dopilnujemy, aby ich matka już nigdy nie rodziła. Dixi jest słodka, kochana i delikatna, odrobinę nieśmiała w pierwszym kontakcie. Jest w domu tymczasowym, w którym za towarzystwo ma inne psiaki i świetnie się z nimi dogaduje. TO PSIE DZIECKO, KTÓRE JEST TZW."CZYSTĄ KARTĄ" I MUSI SIĘ WSZYSTKIEGO NAUCZYĆ :) Dixi waży około 6 kg. Ma około 3 miesięcy. Mama waży około 14 kg, taty nie znamy. Do nowego domu zostanie wydana odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana. Dixi przebywa w domu tymczasowym w okolicach Kędzierzyna Koźla. Kontakt w sprawie adopcji: 609 - pokaż numer telefonu - Jeśli nie odbieram telefonu, proszę o smsa z imieniem psa. Obowiązuje procedura adopcyjna, ankieta, wizyta w miejscu, gdzie pies miałby zamieszkać. Nie wydamy psa do warunków zewnętrznych.

Maltańczyk piesek filigramowy
Maltańczyk piesek filigramowy
2400 zł
Bierawa 4 kilka dni temu

Opis ofertyW naszej hodowli domowej urodziła się 3,10,2023 maleńki piesek rasy maltańczyk .Waga mamy 2,8kg ojciec podobnie . Zdrowy, bez zacieków, włos prosty ślący ,zgryz prawidłowy ,wesoła ,chętna do zabawy ,socjalizowany- uczony załatwiania się na matę. W chwili opuszczania miotu będzie odrobaczony ,zaszczepiony oraz zachipowany. Posiada rodowód z udokumentowanym pochodzeniem wielopokoleniowe .Weterynaryjny przegląd miotu-do wglądu w dniu odbioru . . Waga docelowa ok. 3kg Podpisujemy umowę z przyszłymi właścicielami Nasza hodowla domowa posiada wszelkie wymagane dokumenty i spełnia wszelkie wymagania związane z ustawą o hodowli zwierząt i jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Podpisujemy umowę z przyszłymi właścicielami Nasza hodowla domowa posiada wszelkie wymagane dokumenty i spełnia wszelkie wymagania związane z ustawą o hodowli zwierząt i jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym.

Chihuahua lilak tan-piesek
Chihuahua lilak tan-piesek
3500 zł
Brzeg 4 kilka dni temu

Zapraszam do REZERWACJI ślicznego pieska o umaszczeniu lilaki tan Do hodowli cena wyższa Zapraszam na naszą stronkę https://www.facebook.com/profile.php?id=100064197996818 Denis w dniu odbioru po 30.12 będzie -zaszczepiony stosownie do wieku z ks.zdrowia x 2 -odrobaczony kilkukrotnie po przeglądzie miotu -z rodowodem Kennel Club potwierdzającym pochodzenie -będzie posiadał własny numer identyfikacyjny-chip -otrzyma wyprawkę na pierwsze dni w nowym domku -z nowym właścicielem zostanie spisana umowa kupna -sprzedaży szczeniaka. NIE SPRZEDAJEMY PSÓW BEZ DOKUMENTÓW WARUNKIEM rezerwacji jest wpłata bezzwrotnego w razie rezygnacji zadatku w kwocie 500zł Zgodnie z Dz.U. 94 nr 24 poz.83,sprost.:Dz.U. 94 nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie prawie

Boston Terrier (color)
Boston Terrier (color)
2900 zł
Kędzierzyn-Koźle 4 kilka dni temu

Boston Terrier szczeniak (kolorowe umaszczenie). Rodzice mama liliowa tata liliowy, - rodzice z naszej hodowli. W chwili odbioru będzie miał pełną dokumentację Rodowód wielopokoleniowy, szczepienia, odrobaczenia, mikro chip oraz wyprawkę. Hodowla jest pod stałą opieką weterynaryjną. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Odbiór od 15/12/23 r. Bardzo nam zależy, aby nasze maluszki znalazły kochających, wrażliwych i odpowiedzialnych właścicieli. Prosimy więc, aby decyzja o kupnie psa, była bardzo dobrze przemyślana. Hodowla zarejestrowana w Canis e Catus, które jest członkiem organizacji Word Kennel Union (WKU) oraz Polskiego Porozumienia Kynologicznego (PPK). Zapraszam do kontaktu wszystkich zakochanych w tej rasie!!! Nasze pieski są na facebook.com/hodowla.silimarilion Pozdrawiam

Staffordshire Bull Terrier, staffik szczenie
Staffordshire Bull Terrier, staffik szczenie
3500 zł
Kędzierzyn-Koźle 4 kilka dni temu

W Kler Staff lokalizacja Kędzierzyn Koźle 6 Października powitaliśmy na świecie szczeniaczki. Rude i rude z białym znaczeniem.Dostępnego mamy chłopczyka. Rodzice M.LARA Kabri Team FCI. L2HGA i HC CLEAR T. KILLER Rozbullnik . Liga i HC CLEAR Zapraszam serdecznie zainteresowanych do obserwacji profilu i Kontakt tel.6******54. Lub facebook.com/profile.php?id=10000950*****74.. Rodzice maluszka mieszkają z nami od lat. Jest to pierwszy miot EDDIEGO Z LARA. Planowaliśmy go od dłuższego czasu i był bardzo przemyślany Rodzice szczeniaczków są zdrowymi sprawdzonymi przedstawicielami rasy. BADANIA serce, tarczyca, nasienie, krew i wiele innych badań do wglądu na miejscu. ZAPRASZAMY. sbtpedigree.com/pedigree?SIRE=2859479&DAM=4447550&generation=4&dogs_id=4513331 Zapraszamy do odwiedzin. Do ZKwP należymy od 2016r Szczeniak do nowego domu będziep mogły jechać pod koniec listopada .Po szczepieniu, odbiorze miotu, odrobaczeniach, czipowaniu z metryką ZKwP. i wyprawką.

Czarny labrador FCI  po Championie
Czarny labrador FCI po Championie
3000 zł
Nysa 4 kilka dni temu

W drugiej połowie grudnia nowego domu będzie poszukiwać szczenię labrador retriever urodzone 26 października. O: Cakovec Leminiscatus Champion Polski, Rozpoczęty Championat Czech Ecvo Prcd clear CL S/S CNM N/N DM2 N/N EIC N/N HNPK N/N PRAprcd N/N SD2 N/N SLC N/N HD A ED 0/0 M: Araukaria Azgard HD A ED 0/0 My Dog DNA - pełen pakiet badań genetycznych obejmujący choroby (czysta od wszelkich chorób) jak również genetykę umaszczenia, i typu sierści, Cakovec to chłopak o najpiękniejszych oczach świata, wysprtowanej młodzieńczej sylwetce. Radosny, pełen energii król wybiegów piękności. Aria ( Araukaria) to dziewczyna niezłomna w noszeniu wszelkich pozostawionych bez opieki przedmiotów. Czarna perła, która zawsze jest chętna do zabawy i spacerów. Każda przechadzka to możliwość węszenia dolnym i górnym wiatrem. Ciekawe czego ona tak ciągle szuka. Opuszczając naszą hodowlę szczeniak będzie psiadał: wszelkie niezbędne dokumenty wymagane regulaminem ZKwP opis testów behawioralnych wyprawkę Zapraszam do kontaktu Hodowla Malikowo FCI

Skalar Skalary Rio Nanay Altum Peru 6 sztuk
Skalar Skalary Rio Nanay Altum Peru 6 sztuk
300 zł
Dąbrowa 4 kilka dni temu

Sprzedam 6 Skalarów Rio Nanay. Skalary są młode mają niecałe 4 miesiące. Skalary mają około 10-12 cm w żaglu. Cena za 6 sztuk to 300 zł. W razie pytań proszę pisać lub dzwonić.

Woda destylowana Woda demineralizowana 10L 200L 1000L
Woda destylowana Woda demineralizowana 10L 200L 1000L
065 zł
Opole 4 kilka dni temu

Wysokiej jakości woda demineralizowana, pozbawiona obcych jonów poprzez wielokrotną demineralizację oraz przemianę ich na jony wodorowe i wodorotlenowe za pomocą dejonizatorów. - Produkt nie zawiera soli mineralnych oraz substancji zanieczyszczających. Nie pozostawia kamienia.- Woda demineralizowana znajduje swoje zastosowanie w: - żelazkach z nawilżaczem, - akumulatorach, - chłodnicach samochodowych, - wytwornicach pary, - ekspresach do kawy – używanie wody do parzenia kawy, ze względu na lepszy aromat i smak, - koncentratach spożywczych, - produkcji leków, - produkcji kosmetyków, - elektrycznych wózkach widłowych, - analizach chemicznych, - rozcieńczaniu elektrolitu, - rozcieńczaniu koncentratów chłodniczych, - produkcji lnu i bawełny, - maszynach przemysłowych, - maszynach CNC, - chłodzeniu laserów, Produkt dostępny w opakowanych o pojemnościach 10L 20L 200Loraz 1000L Dostawa na terenie całej Polski Cena za 1L

Kamienie napowietrzające 13 sztuk nowe
Kamienie napowietrzające 13 sztuk nowe
10 zł
Dąbrowa 4 kilka dni temu

Kamienie napowietrzające zestaw 13 sztuk. Wszystkie kamienie są nowe, nieużywane. W razie pytań proszę pisać lub dzwonić

Gupiki Mozaik Saddelback młode
Gupiki Mozaik Saddelback młode
5 zł
Dąbrowa 4 kilka dni temu

Sprzedam młode gupiki Mozaik Saddelback. Posiadam młode ok. 1,5 cm zaczynające się wybarwiać po 5 zł oraz typowy narybek po 2 zł. Możliwa jest wysyłka. W razie pytań proszę pisać lub dzwonić.

Królik, samiec, srokacz madagaskarowo-biały
Królik, samiec, srokacz madagaskarowo-biały
120 zł
Polska Nowa Wieś 4 kilka dni temu

Królik, samiec, srokacz madagaskarowo-biały (mieszaniec) Gatunek: królik Płeć: samiec Rasa: mieszaniec madagaskarowo-biały (prawie dalmatyński ;) Jeśli ktoś nie potrzebuje czysto rasowego srokacza, to ten ma dość ładne kropki. Wiek: ur. w maju 2023 r.; Szczepienia: tak Lokalizacja: Polska Nowa Wieś, województwo opolskie, blisko Opola (11 km), blisko zjazdów z A4 na Opole (zjazd od strony Katowic - 19 km; zjazd od strony Wrocławia przy miejscowości Prądy - ok 10 km)

Królik, samiec, olbrzym srokacz hawanowo-biały
Królik, samiec, olbrzym srokacz hawanowo-biały
140 zł
Polska Nowa Wieś 4 kilka dni temu

Królik, samiec, olbrzym srokacz hawanowo-biały Gatunek: królik Rasa: olbrzym srokacz Kolor: hawanowo-biały Płeć: samiec Wiek: ur. w czerwcu 2023 r. Samiec rasy olbrzym srokacz o umaszczeniu srokatym, hawanowo-białym. Zaszczepiony, znakowany. Samiec ma gen umaszczenia żółtego i może dawać potomstwo np. w kolorze madgaskarowym itp. Lokalizacja: Polska Nowa Wieś, województwo opolskie, blisko Opola (11 km), blisko zjazdów z A4 na Opole (zjazd od strony Katowic - 19 km; zjazd od strony Wrocławia przy miejscowości Prądy - ok 10 km)

Królik, samiec, olbrzym srokacz "żółty" (madagaskar+hawana+żółty), OS
Królik, samiec, olbrzym srokacz "żółty" (madagaskar+hawana+żółty), OS
140 zł
Polska Nowa Wieś 4 kilka dni temu

Królik, samiec, olbrzym srokacz „żółty” Gatunek: królik Płeć: samiec Rasa: olbrzym srokacz tzw. „żółty” (madagaskarowy +hawanowy +żółty). Wiek: ur. w maju 2023 r.; Szczepienia: tak Rodowód: tak Lokalizacja: Polska Nowa Wieś, województwo opolskie, blisko Opola (11 km), blisko zjazdów z A4 na Opole (zjazd od strony Katowic - 19 km; zjazd od strony Wrocławia przy miejscowości Prądy - ok 10 km)

Kolorowe papugi faliste
Kolorowe papugi faliste
20 zł
Strzelce Opolskie 4 kilka dni temu

Witam,posiadam papugi faliste dorosłe gotowe do lęgów widoczne na foto.kontakt przez OLX lub telefon jak nie odbieram proszę o sms-a

Kocurek neva masquerade kot syberyjski
Kocurek neva masquerade kot syberyjski
1500 zł
Chrząstowice 4 kilka dni temu

Dnia 6.09.2023r. powitaliśmy w naszej hodowli kociaki rasy neva masquarade. Jesteśmy małą domową hodowlą i dokładamy wszelkich starań by kocięta od pierwszych dni życia były odpowiednio socjalizowane z ludźmi oraz psami. Dbamy o ich zdrowie dlatego też rodzice mają wykonane odpowiednie badania genetyczne, aktualne badania krwi oraz coroczne echo serca (są do wglądu na miejscu). Karmimy wysokomięsną mokrą karmą. Hodowla jest legalnie zarejestrowana w US oraz stowarzyszeniu Canis e Catus. Każdy maluch w dniu odbioru będzie zachipowany, odrobaczony, zaszczepiony dwukrotnie i wykastrowany. Otrzyma również bogatą wyprawkę, wielopokoleniowy rodowód (przodkowie fpl/wcf), książeczkę zdrowia. Nie wydajemy zwierząt bez dokumentów i chipu. Do odbioru (gmina Chrząstowice) pod koniec grudnia. Zapraszamy do odwiedzin w hodowli i rezerwacji ;) Kociak z zdjęć- Zafir

Kocurek syberyjski neva masquerade
Kocurek syberyjski neva masquerade
1600 zł
Chrząstowice 4 kilka dni temu

Dnia 6.09.2023r. powitaliśmy w naszej hodowli kociaki rasy neva masquarade. Jesteśmy małą domową hodowlą i dokładamy wszelkich starań by kocięta od pierwszych dni życia były odpowiednio socjalizowane z ludźmi oraz psami. Dbamy o ich zdrowie dlatego też rodzice mają wykonane odpowiednie badania genetyczne, aktualne badania krwi oraz coroczne echo serca (są do wglądu na miejscu). Karmimy wysokomięsną mokrą karmą. Hodowla jest legalnie zarejestrowana w US oraz stowarzyszeniu Canis e Catus. Każdy maluch w dniu odbioru będzie zachipowany, odrobaczony, zaszczepiony dwukrotnie i wykastrowany. Otrzyma również bogatą wyprawkę, wielopokoleniowy rodowód (przodkowie fpl/wcf), książeczkę zdrowia. Nie wydajemy zwierząt bez dokumentów i chipu. Do odbioru (gmina Chrząstowice) pod koniec grudnia. Zapraszamy do odwiedzin w hodowli i rezerwacji ;) Kociak z zdjęć- Zbysio

Buda dla psa
Buda dla psa
480 zł
Grodków 4 kilka dni temu

Buda dla psa najmniejsza od 250,- Wymiar 60x80x75cm szerokość głębokość wysokość Ocieplona styropianem, wewnątrz płyta osb, zewnątrz deska podbitkowa na pióro wpust, impregnacja 2-krotna na dowolny kolor, dach jednospadowy kryty papą termozgrzewalną, dach dwuspadowy kryty gontem bitumicznym Dostępne również wymiary: 80x80 80x100 100x120 120x120 80x120 90x140 Możliwy transport płatny 1.2zł/km liczone w obie Wysyłka paleta od 250,-

Świergoty
Świergoty
Rudniki 4 kilka dni temu

Parka lęgowa świergotów z woliery zewnętrznej. Zielony jest samiec, szara jest samica. Obie papugi mają 3 lata. Parka sprawdzona po pierwszych lęgach.

Samoyed FCI szczenię suczka
Samoyed FCI szczenię suczka
5000 zł
Nysa wczoraj

Związek Kynologiczny w Polsce/ oddział Opole Szczenię suczka ur 28.10.2023 Odbiór możliwy od 23.12.2023 O: Afternoon Kiss of Ayra Midnights Wolfs HDA, oczy czyste M: Luna Rare Gold, HDA, oczy czyste, pracującą w dogoterapii Z rasą jesteśmy zwiazani od blisko 20 lat. Wszystkie nasze pieski mieszkają z nami w domu. Szczenię będzie poddane wczesnej stymulacji neurologicznej, w pełni zsocjalizowane, wychowane z dziećmi innymi naszymi psami i kotami. Szczenię opuszcza hodowlę zaszczepione zgodnie z kalendarzem szczepień, odrobaczone stosowanie do wieku, będzie posiadało mikrochip, książeczkę zdrowia oraz metrykę ZKwP, uprawniającą do wyrobienia rodowodu. Wszystkim opiekunom służymy radą i pomocą przez cały okres życia psa, zarówno pod względem behawioralnym, jak I szkoleniowym ( jestem trenerem I behawiorystą) oferujemy również pomoc (testy) w wyborze odpowiedniego szczeniaka do dogoterapii (jesteśmy czynnymi dogoterapeutami). Dla naszych szczenięcia szukamy przede wszystkim dobrego domu i odpowiedzialnych opiekunów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy marzą o samojedzie, zarówno tych którzy chcą mieć domowego pupila, jak I tych, którzy myślą o dogoterapii lub karierze wystawowej. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Suczka do odbioru tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Więcej zdjęć małej oraz rodziców na priv.

Szpic miniaturowy Pomeranian suczka
Szpic miniaturowy Pomeranian suczka
4000 zł
Brzeg wczoraj

Witam mam do zaoferowania suczkę Szpica miniaturowego urodzoną 30.08.23r. o ubarwieniu Orange Sable. Szczeniak odchowuje się wraz z innymi pieskami i kotami. Maluch w momencie odbioru będzie posiadać: -Rodowód SWKiPR -Książeczkę zdrowia z wpisami o wykonanych czynnościach weternaryjnych -Wszczepiony elektroniczny numer identyfikacyjny Chip odczyt na miejscu -Wyprawkę Royal Canin zawartość na zdjęciu -Paszport po wcześniejszym uzgodnieniu Nie odpowiadam na SMS,e-mail wyłącznie kontakt telefoniczny. 697 758 709 Gotowa do odbioru.

Oddam młodą kotkę
Oddam młodą kotkę
Grodków wczoraj

Oddam w dobre ręce młodą kotkę - ok. 4miesieczna. Kotka jest odrobaczona, dostała kropelkę oraz ma obrozke przeciwpchelna. Jest bardzo towarzyska - łaknie kontaktu z człowiekiem. Oddam wyłącznie w dobre ręce, gdzie będzie miała zagwarantowane ciepło i bezpieczeństwo. Województwo opolskie, gmina grodków

Rufi poleca się do adopcji
Rufi poleca się do adopcji
Nysa wczoraj

Rufi poleca się do adopcji! Cóż to jest za przystojny dżentelmen. A jak dołożymy do tego wspaniały charakter, mamy mężczyznę idealnego! Nie wiem czy pamiętacie jego historię, ale Rufi trafił do nas po upadku z dachu. Na szczęście wszytsko skończyło się dobrze. Biega, lata, bawi się z innymi kotami i nie ma żadnych większych problemów ze schodami, wskakiwaniem gdziekolwiek. Jedynie co ma lekko zawężone pole widzenia, absolutnie musi być kotem niewychodzącym. Rufi ma ok 6 miesięcy. Zdrowy, odrobaczony, wykastrowany. Pięknie korzysta z kuwetki. Kto pokocha Rufiego, kto da dom? Kontakt Olga 66*******89 Kocurek jest pod opieką TOZ Ząbkowice Śląskie i przebywa w tutejszym domu tymczasowym w Ząbkowicach Śląskich

Klementynka do adopcji
Klementynka do adopcji
Nysa wczoraj

Klementynka poleca się do adopcji! Cóż do jest za mała słodzizna. Około 3 miesięczna dziewczynka, świetnie dogadując się z innymi kotami. Grzecznie korzysta z kuwetki i pięknie mruczy. Zdrowa, odrobaczona i zaszczepiona. Ma swoją książeczkę zdrowia. Kto pokocha Klemantynke, kto da dom? Kontakt Olga 66*******89 Klementynka jest pod opieką TOZ Ząbkowice Śląskie i przebywa w tutejszym domu tymczasowym w Ząbkowicach Śląskich

Subaru i Ferrari do adopcji
Subaru i Ferrari do adopcji
Nysa wczoraj

Subaru i Ferrari polecają się do adopcji! Dwa słodziaki w wieku ok 3 miesięcy. Zdrowe łobuzy, przy których nie będziecie się nudzić. Ganiają, uwielbiają wszelkiego rodzaju zabawki. A po zabawie czas na głośne mruczenie. Kociaki są zdrowe, odrobaczone, zaszczepione z własnyni książeczkami zdrowia. Pięknie korzystają z kuwetki. Kto pokocha kociaka, kto da dom? Kontakt Olga 66*******89 Kociaki są pod opieką TOZ Ząbkowice Śląskie i przebywa w tutejszym domu tymczasowym w Ząbkowicach Śląskich

Samiec z rodowodem belg olbrzym, królik szary
Samiec z rodowodem belg olbrzym, królik szary
170 zł
Rudniki wczoraj

Samiec ze stycznia '23 Z rodowodem (dokumenty do wglądu) Pochodzi od hodowców z Nowego Sączą Waga ok. 5 kg Zdrowy, ładny i zadbany królik belg olbrzym, zaszczepiony castomixem i odrobaczony Nie wysyłam

samiec belg olbrzym królik belgijski
samiec belg olbrzym królik belgijski
140 zł
Rudniki wczoraj

samiec belg olbrzym z kwietnia 2023 zdrowy, dobrze wykarmiony, szczepiony, odrobaczony

Królik samiec belgijski belg olbrzym
Królik samiec belgijski belg olbrzym
350 zł
Rudniki wczoraj

Samiec urodzony w maju 2022 Waga ok. 8 kg Ma rodowód Zdrowy, szczepiony Nie wysyłam

Królik miniatura Teddy karzełek mini rasowy
Królik miniatura Teddy karzełek mini rasowy
180 zł
Kluczbork wczoraj

Rasowe króliczki,które ważą 15-20 dkg. Obecnie mają 9 tygodni. To rasa ,której dorosły królik osiąga jedynie kilogram wagi. Nasze maluszki mają wyjątkowo łagodne usposobienie, chętnie przebywają na rękach/kolanach... lubią głaskanie i czesanie futerka. Uczą się korzystania do kuwety. Do tej pory karmione siankiem ,suszonymi ziołami z własnej uprawy, warzywami i zestawem witamin. Wyprawka w postaci sianka gratis..jak również transport ( do 30 km)

Papużka papuga falista
Papużka papuga falista
22 zł
Kluczbork wczoraj

Witam. Posiadam na sprzedaż około 100sztuk papużki falistej. Odbiór osobisty i wysyłka.

Podwójna dysza system zraszania vivarium drzewołazy terrarium
Podwójna dysza system zraszania vivarium drzewołazy terrarium
60 zł
Zdzieszowice wczoraj

Podwójna dysza system zraszania NOWE dysze zraszająca do systemu zraszania. Idealna do terrarium tropikalnego/vivarium/paludarium jak na foto. Na wężyk fi 6 - 6,35 mm ( 1/4 cala) Każdy element ruchomy 360 stopni. Dysze ceramiczne 0,4 / 0,6 mm W zestawie 1szt zatyczki do zaślepienia otworów. Cena za 1 zestaw podwójnej dyszy. Wysyłka olx

Maltańczyk-mini piesek i suczka z rodowodem
Maltańczyk-mini piesek i suczka z rodowodem
3000 zł
Opole dzisiaj

Witam. Hodowla Zaczarowany Dworek zarejestrowana w SWKIPR Legionowo nr.regon;145991870 poleca szczeniaczki maltanczyka. Szczeniaczki sa po małych rodzicach. Maluszki będą wydane z rodowodem książeczką zdrowia, zaczipowane, umową kupna- sprzedaży oraz wyprawką. Cena dotyczy pieska, suczka jest w cenie 3000 zł. Więcej. informacji na nr. telef. *** *** ***

Kocurek syberyjski neva masquarade rudy kremowy
Kocurek syberyjski neva masquarade rudy kremowy
490000 zł
nowe Chrząstowice dzisiaj

Dnia 6.09.2023r. powitaliśmy w naszej hodowli kociaki rasy neva masquarade. Jesteśmy małą domową hodowlą i dokładamy wszelkich starań by kocięta od pierwszych dni życia były odpowiednio socjalizowane z ludźmi oraz psami. Dbamy o ich zdrowie dlatego też rodzice mają wykonane odpowiednie badania genetyczne, aktualne badania krwi oraz coroczne echo serca (są do wglądu na miejscu). Karmimy wysokomięsną mokrą karmą. Hodowla jest legalnie zarejestrowana w US oraz stowarzyszeniu Canis e Catus. Każdy maluch w dniu odbioru będzie zachipowany, odrobaczony, zaszczepiony dwukrotnie i wykastrowany. Otrzyma również wyprawkę, wielopokoleniowy rodowód (przodkowie fpl/wcf), książeczkę zdrowia. Nie wydajemy zwierząt bez dokumentów i chipu. Do odbioru (gmina Chrząstowice) pod koniec grudnia. Zapraszamy do odwiedzin w hodowli i rezerwacji ;) Kociak z zdjęć- Zumi

Filtr