Wszystkie ogłoszenia w kategorii Akcesoria i karmy

Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Akcesoria i karmy Polska: Wszystkie miasta
Glonojady sprzedam
Glonojady sprzedam
nowe Ostrów Mazowiecka dzisiaj

Sprzedam Glonojady widoczne na zdjęciach wielkości około 12 - 15 cm.

Maska dla koni przeciw owadom rozmiar M
Maska dla koni przeciw owadom rozmiar M
nowe Tarnów dzisiaj

Nowa maska dla koni. Rozmiar M Pokazany na zdjęciach. Zapinana na rzepy. W razie pytań proszę pisać. Posiadam kilka sztuk. Odbiór osobisty w Tarnowcu koło Tarnowa lub wysyłka.

Kurnik ROCKY HIGH 3 - dla 8-10 kur
Kurnik ROCKY HIGH 3 - dla 8-10 kur
nowe wczoraj

Bardzo ładny i solidny kurnik. Kurniki zostały wykonane z drzewa, pochodzącego z polskich lasów, ekologicznych i odpowiedzialnie zarządzanych. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo buda została zaimpregnowana specjalną certyfikowaną farbą, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Na dnie płyta OSB odporna na działanie czynników zewnętrznych między innymi takich jak woda. Dach pokryty papą asfaltową wykończony profilami aluminiowymi, jest idealnie zabezpieczony i odporny na warunki klimatyczne , dodatkowym atutem są wysokie nogi 50 cm zakończone plastikowymi stopkami które chronią przed wilgocią. Dane techniczne: - Wymiary: 151 cm (dł.) x 85 (szer. ) x130 cm(wys.) - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. Wszystkie produkty wykonywane przez nas, są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, a zarazem ukazują estetykę i dbałość o detale. Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik PALACE dla 6-7 kur + 1 PARK
Kurnik PALACE dla 6-7 kur + 1 PARK
wczoraj

Kurniki zostały wykonane z drzewa świerkowego. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. - Wymiary: 203x150x122cm- to są wymiary zewnętrzne budy z jednym parkiem wliczając również box na jajka - Zaimpregnowany odporną na czynniki atmosferyczne farbą - Pokryty papą, idealnie chroniony przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. - Na dnie wodoodporna płyta i wyciągana szuflada metalowa. - Możliwość dokupienia dodatkowo samego parku jeśli ktoś chciałby poszerzyć wybieg dla kur. - Każdy park posiada pokrywę która chroni kury przed atakami zwierząt. Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik ROCKY 4 - PODWÓJNY PARK + OKNO
Kurnik ROCKY 4 - PODWÓJNY PARK + OKNO
wczoraj

Kurnik Rocky to kompaktowy, drewniany domek dla kur, w którym zamieszkać od 10-12 kur WYMIAR:XL(IV)- 181x 102x 88 cm + 2 metrowy wybieg Aby zapewnić im pełną swobodę i komfort nie możemy go przepełniać. Produkt wyposażony został w drewnianą drabinkę pokrytą papą, która zapewnia wygodny dostęp do budy a także grzędy oraz budkę lęgową. Kurnik posiada drzwi, okno, dachy, które można otwierać. Na dnie znajduje się płyta OSB a nogi zostały zabezpieczone plastikowymi stopkami. Integralną jego częścią jest park/wybieg posiadający duże drzwi oraz zdejmowaną pokrywę. Buda została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Kury do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad kurami to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Funkcjonalne rozwiązania: -produkt łatwy do utrzymania w czystości -drewniana drabinka do wchodzenia pokryta papą oraz -drzwi i okno które można zamknąć na noc -dwie wygodne grzędy -płyta OSB na dnie -dachy pokryte papą odporną na warunki atmosferyczne -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -park/wybieg z dużymi drzwiami i zdejmowaną pokrywą -zewnętrzne gniazdo dla kur na jajka z podnoszonym dachem -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu (w kartonie lub na palecie w zależności od wagi) -kurnik przeznaczony dla kur w ilościach : XL: 10-12 KUR waga: 85 kg

Kurnik PALACE MAX z PAPĄ + 3 parki
Kurnik PALACE MAX z PAPĄ + 3 parki
wczoraj

Solidny i bardzo ładny kurnik Wykonany z drzewa świerkowego. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo kurnik został zaimpregnowany specjalną certyfikowaną farbą która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Dachy w budzie i w przystawce pokryte papą. - Wymiary: z 3 parkami 430 x 105 x 122 cm . - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. - Na dnie budy umieszczona jest specjalna wodoodporna płyta którą w szybki i łatwy sposób można wyczyścić, oraz szuflada metalowa. - Możliwość dokupienia dodatkowo samego parku jeśli ktoś chciałby poszerzyć wybieg dla kur - Każdy park posiada pokrywę która chroni kury przed atakami zwierząt. - Kurnik pomieści 10-12 kur Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik  PALACE MAX Z BLACHĄ +2 parki
Kurnik PALACE MAX Z BLACHĄ +2 parki
wczoraj

Kurniki zostały wykonane z drzewa świerkowego. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo kurnik został zaimpregnowany specjalną certyfikowaną farbą która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Na dnie wodoodporna płyta osb łatwa w czyszczeniu. Kurnik posiada wyciągana szufladę metalową. - Wymiary:330 x102 x wys 122 cm Dachy budy i przystawki pokryte blachą ocynkowaną ale możemy również pokryć papą. - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. - Możliwość dokupienia dodatkowo samego parku jeśli ktoś chciałby poszerzyć wybieg dla kur - Każdy park posiada pokrywę która chroni kury przed atakami zwierząt. Zachęcam do zakupu oraz kontaktu .

Kurnik ROCKY HIGH 4 dla 10- 12 kur - OCIEPLONY
Kurnik ROCKY HIGH 4 dla 10- 12 kur - OCIEPLONY
wczoraj

Bardzo ładny i solidny kurnik. Kurniki zostały wykonane z drzewa, pochodzącego z polskich lasów, ekologicznych i odpowiedzialnie zarządzanych. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo buda została zaimpregnowana specjalną certyfikowaną farbą, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Na dnie płyta OSB odporna na działanie czynników zewnętrznych między innymi takich jak woda. Dach pokryty papą asfaltową wykończony profilami aluminiowymi, jest idealnie zabezpieczony i odporny na warunki klimatyczne , dodatkowym atutem są wysokie nogi 50 cm zakończone plastikowymi stopkami które chronią przed wilgocią. Model ma dodatkowo ocieplone ściany, podłogę oraz sufit od wewnątrz płytą styropianowa plus dodatkowa płyta OSB, tak by kury nie miały dostępu do styropianu. Dane techniczne: - Wymiary: 181 cm (dł.) x102(szer. ) x133 cm(wys.) ( całkowite wymiary zew.) - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. Wszystkie produkty wykonywane przez nas, są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, a zarazem ukazują estetykę i dbałość o detale. Na innych naszych aukcjach znajdą Państwo ten model w wersji nieocieplonej . Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Czerwony Kurnik GABI dla 6-7 kur
Czerwony Kurnik GABI dla 6-7 kur
wczoraj

Mamy do zaoferowania najnowszy model kurnika na 6-7 kurek w pięknej kolorystyce cały Różowy wsam raz dla drugiej połówki na Walentynki :) Kurnik został wykonany z drzewa, pochodzącego z polskich lasów, ekologicznych i odpowiedzialnie zarządzanych. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dane techniczne: - Wymiary zewnętrzne: - buda 122cm x 116cm x 143 cm - park 140cm x 65cm x 81,5cm Wymiar zewnętrzne  budy w całości  z parkiem: 213cm x 116cm x 143cm Pomalowany w ciekawych kolorach impregnatem odpornym na czynniki atmosferyczne - Dach pokryty papą idealnie chroniony przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych - Otwierany do góry daszek przystawki, ułatwia wyjmowanie jaj. - Na dnie płyta OSB i wyciągana szuflada z blachy, żeby można było łatwo wyczyścić kurnik. - Park posiada pokrywę która chroni kury przed atakami zwierząt. Dodatkowym atutem kurnika są małe doniczki umieszczone pod okienkami gdzie można posadzić ulubione kwiaty. Zapraszamy do zakupu.

Kurnik INSBRUCK - dla 7-8 kur
Kurnik INSBRUCK - dla 7-8 kur
wczoraj

Nowoczesny i solidny kurnik, w którym umieszczą Państwo od 7-8 kur. Kurniki zostały wykonane z drzewa świerkowego. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo kurnik został zaimpregnowany specjalną certyfikowaną farbą, dzięki czemu jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Na dnie wodoodporna płyta osb plus blacha która ułatwa czyszczenie. - Wymiary zewnętrzne : 110 x 130 x 120cm - Kurnik na głównym dachu jak i na daszku przystawki pokryty jest papą asfaltową, jest idealnie chroniony przed czynnikami atmosferycznymi. - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. Jesteśmy Polskim producentem gwarantujemy najwyższa jakość i dbałość o szczegóły. Zachęcam do kontaktu i zakupu .

Kurnik CANCUM 12 dla 10-12 kur
Kurnik CANCUM 12 dla 10-12 kur
wczoraj

Kurnik CANCUM to drewniana, solidna konstrukcja wykonana z dbałością o najmniejszy detal. Produkt to wyjątkowe połączenie funkcjonalności z pięknym wyglądem. Posiada innowacyjne i nowoczesne rozwiązania dzięki czemu może w nim zamieszkać komfortowo i bezpiecznie od 10 -12 kur. Kurnik wyposażony został w m.in.: drewnianą drabinkę, która zapewnia wygodny dostęp do górnej części, grzędy, metalową szufladę, dwie budki lęgowe, dachy pokryte blachą, dwie doniczki na froncie oraz przesuwny system otwierania drzwi z blokadą. Kury lubią spędzać czas na pewnej wysokości ze względów bezpieczeństwa, dlatego sama buda znajduje się na podwyższeniu. Kurnik został wykonany z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Kury do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad kurami to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. wymiary zew.: Cancum 12 - 200 x 110 x 190 cm (10-12 kur) Funkcjonalne rozwiązania: -kurnik przeznaczony dla 8 do 14 kur zależności od rozmiaru -metalowa szuflada która pomaga w utrzymaniu czystości -przesuwny system otwierania drzwi z blokadą -drewniana drabinka do wchodzenia -dwie wygodne grzędy -dwie doniczki na froncie -dachy pokryte blachą -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -dwa zewnętrzne gniazda dla kur na jajka z podnoszonym dachem -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik ROCKY 5  -  PODWÓJNY PARK + OKNO
Kurnik ROCKY 5 - PODWÓJNY PARK + OKNO
wczoraj

Kurnik Rocky to kompaktowy, drewniany domek dla kur, w którym zamieszkać od 15-18 kur WYMIAR:XXL (V)- 203 x 116 x 113 cm + 2 metrowy wybieg Aby zapewnić im pełną swobodę i komfort nie możemy go przepełniać. Produkt wyposażony został w drewnianą drabinkę pokrytą papą, która zapewnia wygodny dostęp do budy a także grzędy oraz budkę lęgową. Kurnik posiada drzwi, okno, dachy, które można otwierać. Na dnie znajduje się płyta OSB a nogi zostały zabezpieczone plastikowymi stopkami. Integralną jego częścią jest park/wybieg posiadający duże drzwi oraz zdejmowaną pokrywę. Buda została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Kury do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad kurami to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Funkcjonalne rozwiązania: -produkt łatwy do utrzymania w czystości -drewniana drabinka do wchodzenia pokryta papą oraz -drzwi i okno które można zamknąć na noc -dwie wygodne grzędy -płyta OSB na dnie -dachy pokryte papą odporną na warunki atmosferyczne -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -park/wybieg z dużymi drzwiami i zdejmowaną pokrywą -zewnętrzne gniazdo dla kur na jajka z podnoszonym dachem -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu (w kartonie lub na palecie w zależności od wagi) -kurnik przeznaczony dla kur w ilościach : XXL : 15-18 KUR waga:90 kg Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik ROCKY 1 - PODWÓJNY PARK + OKNO
Kurnik ROCKY 1 - PODWÓJNY PARK + OKNO
wczoraj

Kurnik Rocky to kompaktowy, drewniany domek dla kur, w którym zamieszkać od 2-3 kur wymiar :S(I) - 118 x 66 x 67 cm + 2 metrowy wybieg . Aby zapewnić im pełną swobodę i komfort nie możemy go przepełniać. Produkt wyposażony został w drewnianą drabinkę pokrytą papą, która zapewnia wygodny dostęp do budy a także grzędy oraz budkę lęgową. Kurnik posiada drzwi, okno, dachy, które można otwierać. Na dnie znajduje się płyta OSB a nogi zostały zabezpieczone plastikowymi stopkami. Integralną jego częścią jest park/wybieg posiadający duże drzwi oraz zdejmowaną pokrywę. Buda została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Kury do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad kurami to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Funkcjonalne rozwiązania: -produkt łatwy do utrzymania w czystości -drewniana drabinka do wchodzenia pokryta papą oraz drzwi i okno które można zamknąć na noc -dwie wygodne grzędy -płyta OSB na dnie -dachy pokryte papą odporną na warunki atmosferyczne -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -park/wybieg z dużymi drzwiami i zdejmowaną pokrywą -zewnętrzne gniazdo dla kur na jajka z podnoszonym dachem -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu (w kartonie lub na palecie w zależności od wagi) -kurnik przeznaczony dla kur w ilościach : S(I) : 2-3 waga: 65 kg Zachęcam do kontaktu oraz zakupu

Kurnik ROCKY 2 - PODWÓJNY PARK + OKNO
Kurnik ROCKY 2 - PODWÓJNY PARK + OKNO
wczoraj

Kurnik Rocky to kompaktowy, drewniany domek w którym zamieszkać od 4-6 kur WYMIAR:140 x 77 x 75 cm+ 2 metrowy wybieg Aby zapewnić im pełną swobodę i komfort nie możemy go przepełniać. Produkt wyposażony został w drewnianą drabinkę pokrytą papą, która zapewnia wygodny dostęp do budy a także grzędy oraz budkę lęgową. Kurnik posiada drzwi, okno, dachy, które można otwierać. Na dnie znajduje się płyta OSB a nogi zostały zabezpieczone plastikowymi stopkami. Integralną jego częścią jest park/wybieg posiadający duże drzwi oraz zdejmowaną pokrywę. Buda została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Kury do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad kurami to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Funkcjonalne rozwiązania: -produkt łatwy do utrzymania w czystości -drewniana drabinka do wchodzenia pokryta papą oraz -drzwi i okno które można zamknąć na noc -dwie wygodne grzędy -płyta OSB na dnie -dachy pokryte papą odporną na warunki atmosferyczne -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -park/wybieg z dużymi drzwiami i zdejmowaną pokrywą -zewnętrzne gniazdo dla kur na jajka z podnoszonym dachem -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu (w kartonie lub na palecie w zależności od wagi) -kurnik przeznaczony dla kur w ilościach : M: 4-6 KUR waga: 67 kg Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik ROCKY 3 - PODWÓJNY PARK + OKNO
Kurnik ROCKY 3 - PODWÓJNY PARK + OKNO
wczoraj

Kurnik Rocky to kompaktowy, drewniany domek dla kur, w którym zamieszkać od 7-8 kur WYMIAR:L(III)- 151 x 85 x 85 cm + 2 metrowy wybieg Aby zapewnić im pełną swobodę i komfort nie możemy go przepełniać. Produkt wyposażony został w drewnianą drabinkę pokrytą papą, która zapewnia wygodny dostęp do budy a także grzędy oraz budkę lęgową. Kurnik posiada drzwi, okno, dachy, które można otwierać. Na dnie znajduje się płyta OSB a nogi zostały zabezpieczone plastikowymi stopkami. Integralną jego częścią jest park/wybieg posiadający duże drzwi oraz zdejmowaną pokrywę. Buda została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Kury do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad kurami to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Funkcjonalne rozwiązania: -produkt łatwy do utrzymania w czystości -drewniana drabinka do wchodzenia pokryta papą oraz drzwi i okno które można zamknąć na noc -dwie wygodne grzędy -płyta OSB na dnie -dachy pokryte papą odporną na warunki atmosferyczne -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -park/wybieg z dużymi drzwiami i zdejmowaną pokrywą -zewnętrzne gniazdo dla kur na jajka z podnoszonym dachem -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu (w kartonie lub na palecie w zależności od wagi) -kurnik przeznaczony dla kur w ilościach : L: 7-8 KUR waga: 77 kg Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Buda dla psa ROCKY 3 - OCIEPLONA
Buda dla psa ROCKY 3 - OCIEPLONA
wczoraj

Buda dla psa ROCKY z ociepleniem to drewniana, funkcjonalna buda dla psa którą charakteryzuje świetna jakość wykonania, unikatowy wygląd oraz nowoczesne rozwiązania. Duża dostępność rozmiarów pozwoli swobodnie dopasować produkt do wielkości psa. Produkt wyposażony został w wygodne, duże wejście, wiatrołap chroniący psa przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz solidny zdejmowany dach pokryty papą. Całość budy dodatkowo zabezpieczona jest metalowymi okuciami, natomiast nogi plastikowymi stopkami. Buda w całości jest ocieplona od wewnątrz płytą styropianową o grubości 3 cm. Została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Psy do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad pieskiem to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Wymiary zewnętrzne: 119 x 85 x 85 cm Funkcjonalne rozwiązania: -szeroki wachlarz rozmiarów -produkt łatwy do utrzymania w czystości -wiatrołap chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi -dach pokryty papą -okucia z blachy -ocieplane ściany, sufit oraz podłoga od wewnątrz płytą styropianową o grubości 3cm. Dodatkowo na nią położona jest płyta HDF, aby pies nie miał dostępu do styropianu -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu (w kartonie lub na palecie w zależności od wagi) Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Buda dla psa ROCKY 4 - OCIEPLONA
Buda dla psa ROCKY 4 - OCIEPLONA
wczoraj

Buda dla psa ROCKY z ociepleniem to drewniana, funkcjonalna buda dla psa którą charakteryzuje świetna jakość wykonania, unikatowy wygląd oraz nowoczesne rozwiązania. Duża dostępność rozmiarów pozwoli swobodnie dopasować produkt do wielkości psa. Produkt wyposażony został w wygodne, duże wejście, wiatrołap chroniący psa przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz solidny zdejmowany dach pokryty papą. Całość budy dodatkowo zabezpieczona jest metalowymi okuciami, natomiast nogi plastikowymi stopkami. Buda w całości jest ocieplona od wewnątrz płytą styropianową o grubości 3 cm. Została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Psy do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad pieskiem to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Wymiary zewnętrzne: 149 x 102 x 88 cm Funkcjonalne rozwiązania: -szeroki wachlarz rozmiarów -produkt łatwy do utrzymania w czystości -wiatrołap chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi -dach pokryty papą -okucia z blachy -ocieplane ściany, sufit oraz podłoga od wewnątrz płytą styropianową o grubości 3cm. Dodatkowo na nią położona jest płyta HDF, aby pies nie miał dostępu do styropianu -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik ROCKY HIGH 5 dla 12-15 kur - OCIEPLONY
Kurnik ROCKY HIGH 5 dla 12-15 kur - OCIEPLONY
wczoraj

Bardzo ładny i solidny kurnik. Kurniki zostały wykonane z drzewa, pochodzącego z polskich lasów, ekologicznych i odpowiedzialnie zarządzanych. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo buda została zaimpregnowana specjalną certyfikowaną farbą, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Na dnie płyta OSB odporna na działanie czynników zewnętrznych między innymi takich jak woda. Dach pokryty papą asfaltową wykończony profilami aluminiowymi, jest idealnie zabezpieczony i odporny na warunki klimatyczne , dodatkowym atutem są wysokie nogi 50 cm zakończone plastikowymi stopkami które chronią przed wilgocią. Dane techniczne: - Wymiary: 203 cm (dł.) x 115 (szer. ) x158 cm(wys.) ( całkowite wymiary zew.) - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. Dwie wersje kolorystyczne :brąz i szary . Model ma dodatkowo ocieplone ściany , podłogę oraz sufit od wewnątrz płytą styropianowa plus dodatkowa płyta hdf , tak by kury nie miały dostępu do styropianu. Wszystkie produkty wykonywane przez nas, są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, a zarazem ukazują estetykę i dbałość o detale. Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik PALACE MAX PLUS + 2 parki
Kurnik PALACE MAX PLUS + 2 parki
wczoraj

Palace Max Plus z 2 parkami . Wymiary zewnętrzne z parkami to 345 x 120 x 192 cm. Duży drewniany kurnik z parkiem, w którym zamieszkać może od 12-14 . Aby zapewnić im pełną swobodę i komfort nie możemy go przepełniać. Produkt to solidna i stabilna konstrukcja, która zapewni pełne bezpieczeństwo i komfort. Doskonale sprawdzi się jako przydomowa mini-hodowla. Został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół, dlatego będzie doskonale wyglądał w ogrodzie. Palace Max Plus wyposażony jest w solidną drewnianą drabinkę która zapewnia wygodny dostęp do górnej części a także cztery grzędy oraz potrójnie dzieloną budkę lęgową. Kury lubią spędzać czas na pewnej wysokości ze względów bezpieczeństwa, dlatego sama buda znajduje się na podwyższeniu. Kurnik posiada duże drzwi na foncie, które można otwierać i zamykać, dachy pokryte papą a także dużą szufladę ułatwiającą utrzymanie czystości. Integralną jego częścią jest duży park/wybieg posiadający drzwi oraz zdejmowane pokrywy. Buda została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Kury do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad kurami to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Funkcjonalne rozwiązania: -kurnik przeznaczony dla 12 do 14 kur - wersja z dwoma parkami, na innej aukcji znajda państwo wersje z 3 parkami dla 15 - 18 kur -produkt łatwy do utrzymania w czystości -drewniana drabinka do wchodzenia oraz z drzwi które można zamknąć na noc -cztery wygodne grzędy -szuflada ułatwiająca utrzymanie czystości -dachy pokryte papą odporną na warunki atmosferyczne -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -duże otwierane drzwi zapewniające łatwy dostęp do wnętrza -ogrodzony wybieg/park -potrójnie dzielona wygodna budka lęgowa -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu (w kartonie, na palecie ) waga: 70 kg Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Buda dla psa ROCKY 2 - OCIEPLONA
Buda dla psa ROCKY 2 - OCIEPLONA
wczoraj

Buda dla psa ROCKY z ociepleniem to drewniana, funkcjonalna buda dla psa którą charakteryzuje świetna jakość wykonania, unikatowy wygląd oraz nowoczesne rozwiązania. Duża dostępność rozmiarów pozwoli swobodnie dopasować produkt do wielkości psa. Produkt wyposażony został w wygodne, duże wejście, wiatrołap chroniący psa przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz solidny zdejmowany dach pokryty papą. Całość budy dodatkowo zabezpieczona jest metalowymi okuciami, natomiast nogi plastikowymi stopkami. Buda w całości jest ocieplona od wewnątrz płytą styropianową o grubości 3 cm . Została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Psy do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad pieskiem to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Wymiary zewnętrzne: 108 x 77 x 75 cm Funkcjonalne rozwiązania: -szeroki wachlarz rozmiarów -produkt łatwy do utrzymania w czystości -wiatrołap chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi -dach pokryty papą -okucia z blachy -ocieplane ściany, sufit oraz podłoga od wewnątrz płytą styropianową o grubości 3cm. Dodatkowo na nią położona jest płyta HDF, aby pies nie miał dostępu do styropianu -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu (w kartonie lub na palecie w zależności od wagi) Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Buda dla psa ROCKY 5  - OCIEPLONA
Buda dla psa ROCKY 5 - OCIEPLONA
wczoraj

Buda dla psa ROCKY z ociepleniem to drewniana, funkcjonalna buda dla psa którą charakteryzuje świetna jakość wykonania, unikatowy wygląd oraz nowoczesne rozwiązania. Duża dostępność rozmiarów pozwoli swobodnie dopasować produkt do wielkości psa. Produkt wyposażony został w wygodne, duże wejście, wiatrołap chroniący psa przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz solidny zdejmowany dach pokryty papą. Całość budy dodatkowo zabezpieczona jest metalowymi okuciami, natomiast nogi plastikowymi stopkami. Buda w całości jest ocieplona od wewnątrz płytą styropianową o grubości 3 cm. Została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Psy do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad pieskiem to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Wymiary zewnętrzne: 171 x 116 x 113 cm Funkcjonalne rozwiązania: -szeroki wachlarz rozmiarów -produkt łatwy do utrzymania w czystości -wiatrołap chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi -dach pokryty papą -okucia z blachy -ocieplane ściany , sufit oraz podłoga od wewnątrz płytą styropianową o grubości 3cm. Dodatkowo na nią położona jest płyta HDF, aby pies nie miał dostępu do styropianu -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik ARIZONA
Kurnik ARIZONA
wczoraj

Kurniki zostały wykonane z drzewa, pochodzącego z polskich lasów, ekologicznych i odpowiedzialnie zarządzanych. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne.Dane techniczne: - Wymiary zewnętrzne całego kurnika: 120x86,5x98cm - Kurnik w całości wykonany z certyfikowanego drewna świerkowego. - Wykonany z boazerii, zaimpregnowanej specjalną odporną na czynniki atmosferyczne farbą - Kurnik na głównym dachu jak i na daszku przystawki pokryty jest papą asfaltową, jest idealnie chroniony przed czynnikami atmosferycznymi. - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. - Na dnie kurnika umieszczona jest specjalna wodoodporna płyta którą w szybki i łatwy sposób można wyczyścić. - Dodatkowym atutem są nogi zakończone plastikowymi stopkami które chronią przed wilgocią

Kurnik CANCUM 14 dla 12-14 kur
Kurnik CANCUM 14 dla 12-14 kur
wczoraj

Kurnik CANCUM to drewniana, solidna konstrukcja wykonana z dbałością o najmniejszy detal. Produkt to wyjątkowe połączenie funkcjonalności z pięknym wyglądem. Posiada innowacyjne i nowoczesne rozwiązania dzięki czemu może w nim zamieszkać komfortowo i bezpiecznie od 12-14 kur. Kurnik wyposażony został w m.in.: drewnianą drabinkę, która zapewnia wygodny dostęp do górnej części, grzędy, metalową szufladę, dwie budki lęgowe, dachy pokryte blachą, dwie doniczki na froncie oraz przesuwny system otwierania drzwi z blokadą. Kury lubią spędzać czas na pewnej wysokości ze względów bezpieczeństwa, dlatego sama buda znajduje się na podwyższeniu. Kurnik został wykonany z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Kury do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad kurami to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. wymiary zew.: Cancum 14 - 212 x 119 x 192 cm (12-14 kur) Funkcjonalne rozwiązania: -kurnik przeznaczony dla 12 do 14 kur zależności od rozmiaru -metalowa szuflada która pomaga w utrzymaniu czystości -przesuwny system otwierania drzwi z blokadą -drewniana drabinka do wchodzenia -dwie wygodne grzędy -dwie doniczki na froncie -dachy pokryte blachą -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -dwa zewnętrzne gniazda dla kur na jajka z podnoszonym dachem -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik  PALACE MAX dla 10-12 kur ( SAMA BUDA BEZ WYBIEGU )
Kurnik PALACE MAX dla 10-12 kur ( SAMA BUDA BEZ WYBIEGU )
wczoraj

Solidny i bardzo ładny kurnik Wykonany z drzewa świerkowego. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo kurnik został zaimpregnowany specjalną certyfikowaną farbą która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Dachy w budzie i w przystawce pokryte blachą ocynkowaną ale możemy również pokryć papą(inne ogłoszenia) - Wymiary zewnętrzne klatki bez wybiegów 130 x 105 x 122 cm . - Otwierany do góry daszek przystawki, ułatwia wyjmowanie jaj. - Na dnie budy umieszczona jest specjalna wodoodporna płyta którą w szybki i łatwy sposób można wyczyścić, oraz wysuwana szuflada metalowa. - Na naszych pozostałych aukcjach możliwość dokupienia dodatkowo samego parku jeśli ktoś chciałby poszerzyć wybieg dla kur - Każdy park posiada pokrywę która chroni kury przed atakami zwierząt. - Kurnik pomieści 10-12 kur Zapraszam do kontaktu oraz zakupu .

Buda dla psa ROCKY 2
Buda dla psa ROCKY 2
wczoraj

Buda dla psa ROCKY to drewniana, funkcjonalna buda dla psa którą charakteryzuje świetna jakość wykonania, unikatowy wygląd oraz nowoczesne rozwiązania. Duża dostępność rozmiarów pozwoli swobodnie dopasować produkt do wielkości psa. Produkt wyposażony został w wygodne, duże wejście, wiatrołap chroniący psa przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, solidny zdejmowany dach pokryty papą. Całość budy dodatkowo zabezpieczona jest metalowymi okuciami, natomiast nogi plastikowymi stopkami. Na dnie znajduję się płyta HDF. Produkt został wykonany z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Psy do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad pieskiem to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. wymiary zewnętrzne : II - 108 x 77 x 75 cm Funkcjonalne rozwiązania: -szeroki wachlarz rozmiarów -produkt łatwy do utrzymania w czystości -wiatrołap chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi -dach pokryty papą -okucia z blachy -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu Zachęcam do zakupu oraz kontaktu .

Kurnik ROCKY HIGH 3 dla 8-10 kur - OCIEPLONY
Kurnik ROCKY HIGH 3 dla 8-10 kur - OCIEPLONY
wczoraj

Bardzo ładny i solidny kurnik. Kurniki zostały wykonane z drzewa, pochodzącego z polskich lasów, ekologicznych i odpowiedzialnie zarządzanych. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo buda została zaimpregnowana specjalną certyfikowaną farbą, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Na dnie płyta OSB odporna na działanie czynników zewnętrznych między innymi takich jak woda. Dach pokryty papą asfaltową wykończony profilami aluminiowymi, jest idealnie zabezpieczony i odporny na warunki klimatyczne , dodatkowym atutem są wysokie nogi 50 cm zakończone plastikowymi stopkami które chronią przed wilgocią. Dane techniczne: - Wymiary: 151 cm (dł.) x 85 (szer. ) x130 cm(wys.) ( całkowite wymiary zew.) - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. Model ma dodatkowo ocieplone ściany , sufit oraz podłogę od wewnątrz płytą styropianowa plus dodatkowa płyta hdf , tak by kury nie miały dostępu do styropianu. Wszystkie produkty wykonywane przez nas, są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, a zarazem ukazują estetykę i dbałość o detale. Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik dla kur PALACE MAX Z PAPĄ ( sama buda)
Kurnik dla kur PALACE MAX Z PAPĄ ( sama buda)
wczoraj

Solidny i bardzo ładny kurnik Wykonany z drzewa świerkowego. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo kurnik został zaimpregnowany specjalną certyfikowaną farbą która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Dachy w budzie i w przystawce pokryte papą. - Wymiary samej budy 130 x 105 x 122 cm . - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. - Na dnie budy umieszczona jest specjalna wodoodporna płyta którą w szybki i łatwy sposób można wyczyścić, oraz szuflada metalowa. - Możliwość dokupienia dodatkowo samych przęseł parku jeśli ktoś chciałby zrobić wybieg dla kur - Kurnik pomieści około 10 kur Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik dla kur PALACE MAX z PAPĄ + 1 park
Kurnik dla kur PALACE MAX z PAPĄ + 1 park
wczoraj

Solidny i bardzo ładny kurnik Wykonany z drzewa świerkowego. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo kurnik został zaimpregnowany specjalną certyfikowaną farbą która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Dachy w budzie i w przystawce pokryte papą. - Wymiary: z 1 parkami 230 x 105 x 122 cm . - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. - Na dnie budy umieszczona jest specjalna wodoodporna płyta którą w szybki i łatwy sposób można wyczyścić, oraz szuflada metalowa. - Możliwość dokupienia dodatkowo samego parku jeśli ktoś chciałby poszerzyć wybieg dla kur - Każdy park posiada pokrywę która chroni kury przed atakami zwierząt. - Kurnik pomieści 10-12 kur Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik PALACE MAX PLUS + 3 parki
Kurnik PALACE MAX PLUS + 3 parki
wczoraj

Palace Max Plus z 3 parkami . Wymiary zewnętrzne z 3parkami to 445 x 120 x 192 cm Duży drewniany kurnik z parkiem, w którym zamieszkać może od 15-18 . Aby zapewnić im pełną swobodę i komfort nie możemy go przepełniać. Produkt to solidna i stabilna konstrukcja, która zapewni pełne bezpieczeństwo i komfort. Doskonale sprawdzi się jako przydomowa mini-hodowla. Został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół, dlatego będzie doskonale wyglądał w ogrodzie. Palace Max Plus wyposażony jest w solidną drewnianą drabinkę która zapewnia wygodny dostęp do górnej części a także cztery grzędy oraz potrójnie dzieloną budkę lęgową. Kury lubią spędzać czas na pewnej wysokości ze względów bezpieczeństwa, dlatego sama buda znajduje się na podwyższeniu. Kurnik posiada duże drzwi na foncie, które można otwierać i zamykać, dachy pokryte papą a także dużą szufladę ułatwiającą utrzymanie czystości. Integralną jego częścią jest duży park/wybieg posiadający drzwi oraz zdejmowane pokrywy. Buda została wykonana z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Kury do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad kurami to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. Funkcjonalne rozwiązania: - kurnik przeznaczony dla 15 do 18 kur - wersja z 3 parkami, na innej aukcji znajda państwo wersje z 2 parkami dla 12 - 14 kur -produkt łatwy do utrzymania w czystości -drewniana drabinka do wchodzenia oraz z drzwi które można zamknąć na noc -cztery wygodne grzędy -szuflada ułatwiająca utrzymanie czystości -dachy pokryte papą odporną na warunki atmosferyczne -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -duże otwierane drzwi zapewniające łatwy dostęp do wnętrza -ogrodzony wybieg/park -potrójnie dzielona wygodna budka lęgowa -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu (w kartonie i na palecie ) waga ok : 80 kg Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik ROCKY HIGH 2  - dla 5-6 kur
Kurnik ROCKY HIGH 2 - dla 5-6 kur
wczoraj

Bardzo ładny i solidny kurnik. Kurniki zostały wykonane z drzewa, pochodzącego z polskich lasów, ekologicznych i odpowiedzialnie zarządzanych. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo buda została zaimpregnowana specjalną certyfikowaną farbą, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Na dnie płyta OSB odporna na działanie czynników zewnętrznych między innymi takich jak woda. Dach pokryty papą asfaltową wykończony profilami aluminiowymi, jest idealnie zabezpieczony i odporny na warunki klimatyczne , dodatkowym atutem są wysokie nogi 50 cm zakończone plastikowymi stopkami które chronią przed wilgocią. Dane techniczne:140 x 77 x 120 cm(wys.) (całkowite wymiary zew.) - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. Wszystkie produkty wykonywane przez nas, są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, a zarazem ukazują estetykę i dbałość o detale. Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik ROCKY HIGH 2 dla  5-6 kur - OCIEPLONY
Kurnik ROCKY HIGH 2 dla 5-6 kur - OCIEPLONY
wczoraj

Bardzo ładny i solidny kurnik. Kurniki zostały wykonane z drzewa, pochodzącego z polskich lasów, ekologicznych i odpowiedzialnie zarządzanych. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo buda została zaimpregnowana specjalną certyfikowaną farbą, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Na dnie płyta OSB odporna na działanie czynników zewnętrznych między innymi takich jak woda. Dach pokryty papą asfaltową wykończony profilami aluminiowymi, jest idealnie zabezpieczony i odporny na warunki klimatyczne , dodatkowym atutem są wysokie nogi 50 cm zakończone plastikowymi stopkami które chronią przed wilgocią. Dane techniczne:140 x 77 x 120 cm(wys.) - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. -Dwie wersje kolorystyczne :brąz i szary -Model ma dodatkowo ocieplone ściany , sufit oraz podłogę od wewnątrz płytą styropianowa plus dodatkowa płyta hdf , tak by kury nie miały dostępu do styropianu. Wszystkie produkty wykonywane przez nas, są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, a zarazem ukazują estetykę i dbałość o detale. Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik ROCKY HIGH 4 dla 10-12 kur
Kurnik ROCKY HIGH 4 dla 10-12 kur
wczoraj

Bardzo ładny i solidny kurnik. Kurniki zostały wykonane z drzewa, pochodzącego z polskich lasów, ekologicznych i odpowiedzialnie zarządzanych. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo buda została zaimpregnowana specjalną certyfikowaną farbą, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Na dnie płyta OSB odporna na działanie czynników zewnętrznych między innymi takich jak woda. Dach pokryty papą asfaltową wykończony profilami aluminiowymi, jest idealnie zabezpieczony i odporny na warunki klimatyczne , dodatkowym atutem są wysokie nogi 50 cm zakończone plastikowymi stopkami które chronią przed wilgocią. Dane techniczne: - Wymiary: 173 cm (dł.) x93(szer. ) x133 cm(wys.) ( całkowite wymiary zew.) - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. Wszystkie produkty wykonywane przez nas, są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, a zarazem ukazują estetykę i dbałość o detale. Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Kurnik ROCKY HIGH 1 dla 2-3 kury -OCIEPLONY
Kurnik ROCKY HIGH 1 dla 2-3 kury -OCIEPLONY
wczoraj

Bardzo ładny i solidny kurnik. Kurniki zostały wykonane z drzewa, pochodzącego z polskich lasów, ekologicznych i odpowiedzialnie zarządzanych. Jest to solidne, twarde drewno o najwyższej jakości, które znosi nasze warunki klimatyczne. Dodatkowo buda została zaimpregnowana specjalną certyfikowaną farbą, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Na dnie płyta OSB odporna na działanie czynników zewnętrznych między innymi takich jak woda. Dach pokryty papą asfaltową wykończony profilami aluminiowymi, jest idealnie zabezpieczony i odporny na warunki klimatyczne , dodatkowym atutem są wysokie nogi 50 cm zakończone plastikowymi stopkami które chronią przed wilgocią. Dane techniczne:118 x 66 x 112cm(wys.) - Otwierany do góry daszek przystawek, ułatwia wyjmowanie jaj. -Dwie wersje kolorystyczne :brąz i szary -Model ma dodatkowo ocieplone ściany, podłogę oraz sufit od wewnątrz płytą styropianowa plus dodatkowa płyta hdf , tak by kury nie miały dostępu do styropianu. Wszystkie produkty wykonywane przez nas, są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, a zarazem ukazują estetykę i dbałość o detale. Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Buda dla psa ROCKY 1
Buda dla psa ROCKY 1
wczoraj

Buda dla psa ROCKY to drewniana, funkcjonalna buda dla psa którą charakteryzuje świetna jakość wykonania, unikatowy wygląd oraz nowoczesne rozwiązania. Duża dostępność rozmiarów pozwoli swobodnie dopasować produkt do wielkości psa. Produkt wyposażony został w wygodne, duże wejście, wiatrołap chroniący psa przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, solidny zdejmowany dach pokryty papą. Całość budy dodatkowo zabezpieczona jest metalowymi okuciami, natomiast nogi plastikowymi stopkami. Na dnie znajduję się płyta HDF. Produkt został wykonany z najwyższej jakości drewna iglastego pochodzącego z polskich, ekologicznych lasów. Psy do niezwykle przyjazne zwierzęta które mogą pomóc w rozwijaniu wrażliwości u dzieci oraz odpowiedzialności za inną istotę. Opieka nad pieskiem to odpowiedzialność i dyscyplina, dlatego nasze produkty pomagają spełnić najwyższe standardy. wymiary zewnętrzne : I - 88 x 66 x 67 cm Funkcjonalne rozwiązania: -szeroki wachlarz rozmiarów -produkt łatwy do utrzymania w czystości -wiatrołap chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi -dach pokryty papą -okucia z blachy -wykonany z drewna iglastego pochodzącego z ekologicznych polskich lasów -nogi zabezpieczone plastikowymi stopkami -pokryty farbą z certyfikatem EN71 -produkt przeznaczony do samodzielnego montażu Zachęcam do kontaktu oraz zakupu .

Klatki na kanarki – ostatni regał – 6 klatek
Klatki na kanarki – ostatni regał – 6 klatek
2 dnia plecy

Witam Mam do sprzedania ostatni regał - klatki na kanarki Cena 250 zł (1 regał - 6 klatek) Wym. : Dł. 128 cm Wys. 70 cm Gł. 30 cm Nie wysyłam. Odbiór we własnym zakresie Więcej informacji udzielę telefonicznie 5.1.5.9.7.7.7.2.0 NIE ODPOWIADAM NA ŻADNE WIADOMOŚCI. KONTAKT TYLKO WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY.

Fluval 307 - filtr zewnętrzny
Fluval 307 - filtr zewnętrzny
2 dnia plecy

Filtr zewnętrzny kanistrowy o mocy 1150 L/h do zbiorników 90/330 L. Produkt nowy, uszkodzone opakowanie.

Inkubator pół-automat iKar na 56 jaj + zbiornik na wodę
Inkubator pół-automat iKar na 56 jaj + zbiornik na wodę
Gdańsk 2 dnia plecy

Praktyczny i prosty w obsłudze inkubator do wylęgu jaj z funkcją klujnika. Ze względu na swą uniwersalność doskonale nadaje się do inkubacji jaj różnych gatunków np. kurzych, kaczych, gęsich, indyczych, przepiórczych, bażancich, perliczych. Wylęgarka dedykowana jest do hodowli domowych oraz hobbystycznych. Posiada zaprogramowaną fabrycznie temperaturę optymalną do wylęgu różnego gatunku jaj na poziomie 37,8oC. Istnieje możliwość sterowania temperaturą w zakresie 35°C - 43°C dzięki dedykowanej aplikacji, bądź przy wykorzystaniu pilota (brak w zestawie). Inkubator Ikar posiada tacę na 56 jaj kurzych lub bażancich do półautomatycznego obrotu jaj. Jeden ruch dźwignią wystarczy, by wszystkie jaja jednocześnie zmieniły swoje położenie. Inkubacja pozostałych gatunków jaj (np. kaczych, gęsich) również jest możliwa i odbywa się na kratce po wyjęciu tacy półautomatycznej. Oferowany inkubator wyposażony został w dwa uchwyty, w których należy umieścić butelki z wodą. Jest to niewątpliwa zaleta urządzenia pozwalająca na łatwiejsze uzupełnienie kanalików wewnątrz komory lęgowej w celu osiągnięcia wymaganej wilgotności. Woda umieszczona w butelce wystarcza na kilka dni inkubacji, a hodowca ma możliwość kontrolowania jej zużycia. Wylęgarnia w górnej pokrywie posiada wbudowany wentylator oraz miedzianą grzałkę o mocy 100 W, sterowaną elektronicznym termostatem. Taka budowa urządzenia pozwala na równomiernie rozprowadzenie ciepła po całej komorze lęgowej. Średni pobór prądu wylęgarni wynosi 40W. Urządzenie do inkubacji jaj wyposażone zostało również w wyświetlacz LCD, który pozwala na monitorowanie aktualnej temperatury wewnątrz inkubatora. Całość wykonana została z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie wysokiej temperatury oraz wody. Inkubator nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji. Możliwość wysyłki.

Chusta z obrożą dla szczeniąt i psów małej i średniej rasy
Chusta z obrożą dla szczeniąt i psów małej i średniej rasy
Katowice 2 dnia plecy

Sprzedam chustę z obrożą dla szczeniąt i psów małej i średniej rasy. Opakowanie> 1 sztuka Rozmiar szyi> 20-28 cm. Kolor> NIEBIESKI Płatność BLIKIEM na telefon > 578-270-631 Zamówiony towar dostarczam za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub Orlen Paczka. Zamówienia przyjmuję codziennie przez 24 godziny na dobę. Zapraszam do zakupów.

Mata chłodząca dla zwierząt domowych
Mata chłodząca dla zwierząt domowych
Pniewy 3 kilka dni temu

Mata chłodząca dla zwierząt domowych o wymiarach 90×50cm. Odporna na zużycie i korozję. Łatwa to czyszczenia. Dzięki żelowym podkładom idealnie nadaje się do legowisk dla psów. Może być używana nie tylko jako mata chłodząca dla zwierząt domowych, ale również jako maty, do siedzenia lub matu chłodząca komputerowe.

Stojak dla kota z miskami ceramicznymi 3x300 ml - Czarny
Stojak dla kota z miskami ceramicznymi 3x300 ml - Czarny
Gdańsk 3 kilka dni temu

Stolik z trzema miskami ceramicznymi o pojemności 300 ml każda dostosowany wielkością do kotów standardowej wielkości. Stojak oferowany jest z możliwością indywidualnej personalizacji nadruku z imieniem i motywem ozdobnym Przedmiot wykonany na bardzo wysokim poziomie jakościowym. Wszystkie elementy klejone i łączone na wewnętrzne pióra bez śrub gwoździ itp. Wszystkie ranty frezowane i szlifowane a następnie malowane bezzapachowymi preparatami z atestem do zabawek. W ofercie tego ogłoszenia jest konkretny zestaw kolorystyczny czyli kolor podstawowy czarny mat + blat do wyboru w kolorze dąb jasny lub szary jasny. Materiał: Drewno / Sklejka wodoodporna 15 mm. Elementy ozdobne oraz napis na ściance to standardowo nadruk z plotera ( trwała metoda taka sama jak robi się reklamy na samochodach ) Motyw ozdobny można wybrać ze zdjęcia w galerii podając jego numer wraz z imieniem które ma być naniesione na tylnej ściance. W ogłoszeniu nie ma technicznej możliwości wyboru opcji więc treść nadruku oraz wybrane ozdoby wpisz w zapytaniu do ogłoszenia Rozmiary: Długość: 49 cm Wysokość ścianki tylnej: 17 cm Blat na wysokości: 9 cm Miski: W zestawie są trzy miski ceramiczne 14 cm białe dołączone do stolika. ( Bardzo dobra jakość polska firma "Lubiana" ) Pojemność każdej miski na tej aukcji 300 ml Koszt wysyłki Paczkomat Lub Kurier DPD - 20 zł Możliwy też odbiór osobisty w Gdańsku Za pobraniem nie wysyłam Zakupu możesz tez dokonać bezpośrednio na sklepie on-line na mojej stronie stylowegraty pl

Kurnik dla kur z wolierą ocieplany
Kurnik dla kur z wolierą ocieplany
Jordanów 3 kilka dni temu

Witam mam do sprzedania kurnik dla kur z wolierą. Wymiary 3,50/1,20 Sam kurnik 1,20/1,00 wys 2,00. Malowany kryty gontem bitumicznym ocieplany samo drewno bez Osb czy pilśni styropian 4cm. Kolor dąb gont grafit. Grzęda trzy gniazda zewnętrzne.

Mini akwarium 15x15x20 4,5l.
Mini akwarium 15x15x20 4,5l.
Świdnik 4 kilka dni temu

Sprzedam szklane mini akwarium 15x15x20 idealne dla bojownika lub welona. Akwarium zawiera biologiczne podłoże i rośliny (mikrozorium i anubias). Gorąco polecam.

Budka lęgowa dla papug
Budka lęgowa dla papug
Tarnowskie Góry 4 kilka dni temu

Budka lęgowa dla papug średnich wymiary 24x24 wysoka 35 cm wykonana ze sklejki 15mm. Mam również inne wymiary budek w razie pytań pisać.

Gryzio - Ucho Wieprzowe Suszone 10 szt.
Gryzio - Ucho Wieprzowe Suszone 10 szt.
Leszno 4 kilka dni temu

Nasze naturalne gryzaki – uszy wieprzowe to doskonała rozrywka dla Twojego psa. Wyprodukowane z wysokiej jakości mięsa wieprzowego, stanowią zdrowy i smaczny przysmak, który jednocześnie pielęgnuje zęby i dziąsła. Bez dodatku sztucznych substancji, nasze uszy wieprzowe to naturalna i bezpieczna opcja dla Twojego ukochanego pupila. GRYZIO.COM

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium MIX SMAKÓW 24x800g
Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium MIX SMAKÓW 24x800g
Warszawa 4 kilka dni temu

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium MIX SMAKÓW 24x800g BEZ RYB Odpowiednio skomponowana karma dostarcza psu niezbędnych składników. Mięso i produkty pochodzące z dziczyzny stanowią cenne źródło żelaza, selenu, miedzi i cynku. Są to składniki mineralne odgrywające istotną rolę w pobudzaniu funkcji obronnych organizmu, jak i stymulacji właściwości przeciwutleniających płynów ustrojowych. Odgrywają również istotną rolę w regulacji funkcji skóry. MIX 8 SMAKÓW: KURCZAK WOŁOWINA JAGNIĘCINA DZICZYZNA INDYK KRÓLIK KACZKA GĘŚ DZICZYZNA - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), dziczyzna 25% (mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg INDYK - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), indyk 25% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg JAGNIĘCINA - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), jagnięcina 25% (mięso, wątroba, serca), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01% SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25% Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. KURCZAK - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), kurczak 25% (mięso, serca, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25% Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg WOŁOWINA - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 55% (mięso, płuca, wątroba, serca, żołądki, wymiona), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25% Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. KRÓLIK - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), królik 25% (mięso, wątroba 12%), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, żurawina 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg KACZKA - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), kaczka 25% (wątroba, mięso, serca), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, dynia 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25% Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg GĘŚ - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), gęś 25% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, ziemniaki 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 7,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 1%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. Parametry - Waga w ofercie:19.2 - Stan opakowania: oryginalne - Marka: Dolina Noteci - Wiek zwierzęcia: psy dorosłe - Smak: mix smaków - Waga produktu: 0.8 - Nazwa handlowa: Mokra karma dla psów Dolina Noteci Premium mix smaków 800 g 24 szt. - Karmy specjalne: nie dotyczy - Wielkość psa: wszystkie rasy - Rodzaj opakowania: puszka - Liczba sztuk w zestawie: 24 - Rodzaj karmy: bezzbożowa - Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 19.2

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium MIX SMAKÓW 30x800
Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium MIX SMAKÓW 30x800
Warszawa 4 kilka dni temu

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium MIX SMAKÓW 30X800G Odpowiednio skomponowana karma dostarcza psu niezbędnych składników. Mięso i produkty pochodzące z dziczyzny stanowią cenne źródło żelaza, selenu, miedzi i cynku. Są to składniki mineralne odgrywające istotną rolę w pobudzaniu funkcji obronnych organizmu, jak i stymulacji właściwości przeciwutleniających płynów ustrojowych. Odgrywają również istotną rolę w regulacji funkcji skóry. MIX 10 SMAKÓW: DORSZ KURCZAK WOŁOWINA PSTRĄG JAGNIĘCINA KACZKA DZICZYZNA GĘŚ INDYK KRÓLIK DORSZ Z BROKUŁAMI - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), dorsz 25%, wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, brokuł 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 5,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 1%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25% Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. KACZKA Z DYNIĄ - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), kaczka 25% (wątroba, mięso, serca), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, dynia 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. GĘŚ Z ZIEMNIAKAMI - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), gęś 25% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, ziemniaki 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 7,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 1%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. KRÓLIK Z ŻURAWINĄ - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), królik 25% (wątroba 13%, mięso), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, żurawina 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. PSTRĄG - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), pstrąg 25%, wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 1%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. DZICZYZNA - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), dziczyzna 25% (mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,3%, wilgotność – 76%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25% Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg INDYK - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), indyk 25% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25% Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg JAGNIĘCINA - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), jagnięcina 25% (wątroba, mięso, serca), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 7,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 75%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. KURCZAK - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 35% (mięso 20%, płuca, serca, żołądki, wymiona), kurczak 25% (mięso 15%, serca, wątroba), wieprzowina 20% (mięso 10%, wątroba, nerki, przełyki), rosół, żurawina 2%, marchew 1%, ryż naturalny brązowy 1%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, produkty drożdży 0,05% (inaktywowane szczepy drożdży: Saccharomyces cerevisiae AQP 12260 i 12988, Cyberlindnera jadinii AQP 12549), bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. WOŁOWINA - 3 sztuki SKŁAD: wołowina 55% (płuca, mięso, wątroba, serca, żołądki, wymiona), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. Parametry: - Waga w ofercie: 24 - Stan opakowania: oryginalne - Marka: Dolina Noteci Wiek zwierzęciakarma uniwersalna - Smak: mix smaków - Waga produktu: 0.8 - Nazwa handlowa: Dolina Noteci Premium mokra karma dla psa 800g - Karmy specjalne: nie dotyczy - Wielkość psa: wszystkie rasy - Rodzaj opakowania: puszka - Liczba sztuk w zestawie: 30 - Rodzaj karmybez: zbożowa

klatka dla ptaków
klatka dla ptaków
Stare Babice 4 kilka dni temu

sprzedam klatkę dla ptaków z wyposażeniem jak stolik pod klatkę oraz inne elementy widoczne na foto długość 85 cm szer45 cm wys102 cm

Smycz dla dużego psa do 50kg, taśma 8 m, Purlov
Smycz dla dużego psa do 50kg, taśma 8 m, Purlov
Oława 4 kilka dni temu

Nowa smycz w oryginalnym opakowaniu. Smycz dla dużego psa do 50 kg, mocna taśma 8 m, duży solidny karabińczyk. Smycz automatyczna marki PURLOV. Za przesyłkę płaci kupujący.

Poidła dla królika
Poidła dla królika
Żnin 4 kilka dni temu

Sprzedam 5 poideł dla królików

karmnik paśnik karmidło  dla królików
karmnik paśnik karmidło dla królików
Żnin 4 kilka dni temu

Sprzedam 5 karmideł do królików.

Filtr